Skocz do zawartości

Szał zmian i wymian offseason 2018


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli PG woli grać z Westbrickiem i Melo niż Lebronem, to źle świadczy o samym PG. I w takim wypadku lepiej, żeby LAL sami go sobie odpuścili. ;)

ja mam nadzieję, że woli grać w zespole bez żadnego z nich.

 

Bycie supportem dla RW ma jednak swoje zalety to Russ jest głównym obwinianym za porażki. Jak grasz z Lebronem to wiadomo jak wygrywasz to dzięki niemu, a jak przegrywasz to winni są wszyscy poza nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Russ Sam sobie jest to winien,że jest obwiniany. Zapiszcie moja słowa- Westbrook jako pierwsza opcja nigdy nie zdobędzie mistrza. Nie ważne kto będzie grał obok. Bo nawet Durant musiał się godzić z jego ego. Nawet LeBron musiałby oddawać piłkę.

Westbrook jest overrated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma być ze Spurs.

 

Generalnie jak ktoś pisze ''jo, zapiszcie sobie'' to spodziewam się jakiegoś wisdom, a że jako pierwsza-pierwsza opcja do tytułu swoje zespoły doprowadziło z 15 typków w historii, to stwierdzenie, że Westbrook nie jest w ~top20 alltime raczej pod to nie podchodzi. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Russ Sam sobie jest to winien,że jest obwiniany. Zapiszcie moja słowa- Westbrook jako pierwsza opcja nigdy nie zdobędzie mistrza. Nie ważne kto będzie grał obok. Bo nawet Durant musiał się godzić z jego ego. Nawet LeBron musiałby oddawać piłkę.

Dodałbym jeszcze, że nie da się wygrac mistrzostwa z Carmelo Anthonym   :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Tim Duncan zakończył karierę, więc jego tytułu sprzed dekady raczej nie łapią się do ''obecnej NBA". A, jeszcze Wade, zapomniałem.

 

Zawsze było tak, że w dekadzie z trzech-czterech gości zdobyło jako pierwsza opcja tytuł, a obecnie to w ogóle przejebane w czasach Warriors i LeBrona cokolwiek wygrać. Taki Harden przez Warriors może nigdy nie zagrać w finałach jako pierwsza opcja. Więc Westbrook, czyli dosyć zajebisty gracz, ale jakieś top30-40 alltime, nie znajduje się w złym towarzystwie. :]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Westbrook, czyli dosyć zajebisty gracz, ale jakieś top30-40 alltime, nie znajduje się w złym towarzystwie. :]

Gdybym miał wybierać z paczki
Kyrie Irving
Chris Paul
Steph Curry
Ben Simmons
Russell Westbrook
 
To Westbrooka wziąłbym na końcu. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodałbym jeszcze, że nie da się wygrac mistrzostwa z Carmelo Anthonym   :onthego:

 

Ja bym dodał ,że nie da się wygrać mistrzostwa z Jamesem Dolanem.Nie ważne jak bardzo jakikolwiek zawodnik jest utalentowany, ani w co gra,obojętne czy ktoś jest Lundqvistem,Porzingisem,Anthonym czy Cappie Pondexter nigdy nie wygra mistrzostwa kiedy właścicielem jest Dolan

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogólnie super z niego ziomas ale z jakiegoś powodu w nowym sezonie będzie grał w 4 klubie na przestrzeni 4 lat.

Dla ekipy typu Warriors to high risk low reward move. Nie pójdą na to.

ja tam w roli adwokata dh słabo się czuje, ale dla mnie to jest własnie odwrotność tego co powiedziałeś w kwestii gsw; low risk high reward, co do jego ostatnich klubów to powiedzmy sobie szczerze i Hawks i Hornets czyścili sal i dlatego się go pozbywali, wątpię żeby tam były jakieś dodatkowe sprawy zakulisowe.  W takich Warriors, w takiej roli jak on teraz gra, nie byłoby mowy o żadnym gwiazdorzeniu, a nawet jeśli by coś im się nie układało to łatwo byłoby go odsunąć od ekipy. Naprawdę demonizowanie kolesia postaci w tym momencie jest trochę śmieszne, jeśli tak nie jest to zapodajcie jakieś przykłady z ostatnich 3 sezonów kiedy to ktoś w ekipie howarda tak bardzo pomstował na niego, albo że trener gm czy kto tam musieli interweniować w jego sprawie bo robił takie kwasy, bo narazie to jest tylko takie gadanie, a howard to tłuk cancer itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej NBA trzech gości zdobyło mistrzostwo jako pierwsza opcja, z czego jeden to top3 alltime, drugi ma 40 lat, a trzeci zdobywając tytuł grał przeciętne finały.

 

​Dosyć zajebiście przeceniane kryterium. :]

Jak dla mnie 35/8/4 na 57% TS to nie są przeciętne finały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.