Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2018/2019


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji informacji o możliwości wymiany Parsons'a przez MEM jak myślicie czy z punktu widzenia CBA i obu klubów możliwa była by wymiana :

Parsons + pick#4 za Covingtona I Bayless'a + ew pick z 1 rundy i/lub dowolne picki z II rundy draftu.

Następnie zwolnienie i rozłożenie kontraktu Parsonsa na 5 lat (do salary powinno się liczyć tylko około 10mln)  więc w stosunku do obecnej sytuacji PHi mogła by zwolnić na następny sezon ok 8-9 mln. 

Wtedy PHI ma #4  (i ewentualnie  #10 pick w tym drafcie) i wolne salary cap do podpisania LBJ. 

A po co Phily ma się pakować w takie gówno i płacić 10 baniek przez następne 6lat.

 

trzon zespołu już mają chociaż jak widać z Boston'em im ciężko będzie przez najbliższe lata. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji informacji o możliwości wymiany Parsons'a przez MEM jak myślicie czy z punktu widzenia CBA i obu klubów możliwa była by wymiana :

Parsons + pick#4 za Covingtona I Bayless'a + ew pick z 1 rundy i/lub dowolne picki z II rundy draftu.

Nie wiem czy MEM byłoby zainteresowane przejęciem kontraktu Baylessa? Wydaje mi się, że oni chcą czyścić salary w ogóle, dlatego nawet bardzo atrakcyjny kontrakt Covingtona mógłby ich nie zainteresować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to aby zdobyć gracza z topu draftu i dokładając mu te karne odsetki parsonsa za 16 mln płacić za bardzo dobrego gracza na dorobku przez 4 lata zamuast za jakiegoś drogiego cwoka.

Po przemyśleniu jednak można by kombinować ale żadnego strecha w tym roku. Parsons ma jednak 2 lata pozostającego kontraktu co troche zmienia wiec za rok można by spróbować pościć go dalej z numerem 20-ktoryms draftu. Z tym ze nie podpiszemy na 100% z Bronem i nie wszystkich z listy( Belineli Ilasowa Redick). Ale jak zakładamy następny tok na straty (max 2nd round ) to ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakty maja klauzule zakazu konkurencji 6 m minimum i do tego pijesz bo mimo ze nie zatrudniam ( musiałbym być albo top topów albo właścicielem) to wiem kiedy powinno to nastąpić.

 

Po zwolnieniu poprzednika już powinien być właśnie ze względu na takie terminy plan a b c na stole.

 

Jest pare dat dziwnych na ten ruch i jednym z nich jest termin po tym jak już zaczynasz budować nowy sezon.

 

Nie jestem topem ale pracuje z takimi.

Proszę nie pytaj w taki sposób.

 

Rzucałeś kiedyś do kosza w nba. To nie pisz o nba.

 

Ma to sens?

Ps. Dziś dużo trudniej znaleźć dobrego szeregowca niż top menago ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy Molly Sullivan przestała być sideline reporterem w NBCS Philly, przestałem im kibicować. :] Nie żartuję.

 

o kurde faktycznie nie szanuje mocno tego ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pojebało ich. Oddałbym ze dwa 1st roundery za Molly. :]

 

Co do draftu, to u Sixers Mikal -> Knox ponoć, więc tu chyba nie będzie niespodzianki. Mikal ponoć bardzo chce iść do Sixers, ale nie wiadomo, czy się utrzyma.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy Molly Sullivan przestała być sideline reporterem w NBCS Philly, przestałem im kibicować. :] Nie żartuję.

Na pocieszenie mogę powiedzieć ,że na żywo widziana z bliska wygląda gorzej niż w TV choć też nie ukrywam ,że na meczu akurat średnio mnie obchodzą kobiety

i się nie przyglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to niezły pakiet 1st pick mocnego draftu i uważanego za top od x lat + 10 pick potencjalnie dobrego draftu i late 1st rounder które też są w cenie, no nieźle

Jeśli dobrze przetłumaczyłem i zrozumiałem cytowany artykuł, to Sixers rozważali taki scenariusz, ale nie wyszli nigdzie dalej poza rozważania. 

 

Tak jak my sobie niedawno tutaj rozważaliśmy trade z MEM, w którym Fultz był częścią paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz odpali. Potrzebuje czasu.

Obserwuje go od mlodego jak grali z MPJ. Obaj zjadaja na sniadanie Simmonsa i Ingrama. Tylko obaj pechowi w hu.j.

Jeden problemy z głowa drugi z plecami.

Jak sie pozbierja to bedą zamiatali ligą.

Za duza presja chyba na nich była.

Jak MPJ spadnie do picku 76ers to bedzie najlepsza rekompensata za ten fatalny rok Fultza i niewypaly Okaforo/Noelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie draft w wykonaniu Sixers?

 

Z #10 udało się wybrać Mikal'a Bridges'a. Widać było, że cieszy się on i jego rodzice... ale później trade - Mikal Bridges za Zhaire Smith'a i pick Heat '21. Uważam, że to dobra opcja, jeśli prawdą jest że Brown rzeczywiście polował na Zhaire'a (chęć współpracy potwierdziły obie strony), bo pick sam w sobie może być coś wart w 2021. Słuchałem wywodów Browna po pierwszej rundzie i jakoś mnie nie przekonały, ale wymianę oceniam dobrze.

 

Poza tym udało się pozyskać jednego z lepszych strzelców w drafcie - Landry Shamet'a z Wichita State oraz Shake Miltona z SMU, o którym mówi się, że to steal.

 

Ogólnie draft należy uznać za udany. Sixers pozyskali trzech użytecznych zawodników, pick Heat '21 i jakieś dwa picki Pistons z drugiej rundy. Pozytywnie o wyborach Sixers odnoszą się także na ESPN czy RealGM. Jeżeli udało się pozyskać zawodników zgodnie z założeniami, to GM Brown może być z siebie zadowolony.

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.