Skocz do zawartości

5..10..15 - choc tu akurat 11 - ranking TOP graczy na Wschodzie w zakresie PO


DeltaCenter (zablokowane)

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to moja lista a że to forum uwielbia wszystkie Top15 itd no cóż. Taki urok.

Irving dostał 5 za poprzednie kilka PO.

Ben i Embild póki co za dużo mleka pod nosem. Hayward poprzednie PO przeciętne, Oladipo jednak nie przeszedł kryzysowe Cavs.

DeRozan i Lowry, szkoda komentować. Beal nie przeszedł nawet Raptors.

 

Reszta to płotki

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo w tych PO mimo że nie zagrał wybitnej serii w ataku to nadal w kwestii impactu poziom wyżej niż Kyrie wiec nie wiem co to za durny argument "bo nie przeszedł Cavs"

 

 

Auć.

Cavs straszliwie sprali Toronto.

Wydawało się, że LeBron jest na oparach z Pacers.

Pierwotnie typowałem 4-3 dla Raps, myslalem,ze to bedzie ich rok. Zmieniłem w ostatniej chwili na 4-3 w drugą stronę, bo to jednak LeBron... 

 

Ufff to był ostry wjeb. Nie zazdroszczę fanom Rapotrs, ani managmentowi - fajnie jest wygrywać w RS, ale dostając kolejny raz bęcki w PO w taki sposób... można się załamać. Jeśli ja mam deprechę po wpierdolu jaki dostajemy od C's to boję się myślec co mają w głowie kibice Toronto. Trzeba było proponować Derozana z fantami za Irvinga - moze prędzej by z tego coś wyszło...

 

BTW: to mogą być w koncu redeption PO dla Kevina miłość. Nie wiem jak czytac jego staty z tej serii? Był dobry, czy był po prostu mniej soft od Raptors (!?)

od 4Q game 1 na mega poziomie. Cyferki w ataku mówią same za siebie a i nawet zdarzało mu się fajnie bronić. Ogółem Cavs tak jak całą serię z Indianą szukali jak i kim grać tak teraz po "powrocie" Hilla S5 wygląda świetnie - szkoda tylko że Clarkson/Hood dają aż tak słabe minuty z ławki

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo to może buty i ręcznik na trening nosić za Irvingiem. Jeden sezon na poziomie zagrał, w PO tak sobie, 4 mecze dobre, 3 słabe. I już jest lepszy od Irvinga? Śmieszne. Irving w PO to jest gwarancja jakości, to on ciągnął Cavs w finałach, gdy Lebronowi brakowało powietrza i z dupy wyciągał 30 punktów w meczu. Do tego, w miejscu gdzie Oladipo gotował się czajnik, Irving rzucał trójkę sprzed ryja na wagę mistrzostwa. 

@Delta bardzo dobry ranking.

 

 

A w Toronto nie mają narzekać. W Kanadzie gra się w hokeja, po latach szorowania dupą po dnie grają rok w rok w PO. Jeszcze będą płakać za Lowrym i DeRozanem. 

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo to może buty i ręcznik na trening nosić za Irvingiem. Jeden sezon na poziomie zagrał, w PO tak sobie, 4 mecze dobre, 3 słabe. I już jest lepszy od Irvinga? Śmieszne. Irving w PO to jest gwarancja jakości, to on ciągnął Cavs w finałach, gdy Lebronowi brakowało powietrza i z dupy wyciągał 30 punktów w meczu. Do tego, w miejscu gdzie Oladipo gotował się czajnik, Irving rzucał trójkę sprzed ryja na wagę mistrzostwa. 

@Delta bardzo dobry ranking.

 

Ciągnął, wyciągał, rzucał, z LeBronem obok, właśnie o to chodzi, że nie wiadomo jak grałby Dipo z LeBronem i nie wiadomo jak grałby Kyrie jako 1 opcja bez LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnął, wyciągał, rzucał, z LeBronem obok, właśnie o to chodzi, że nie wiadomo jak grałby Dipo z LeBronem i nie wiadomo jak grałby Kyrie jako 1 opcja bez LeBrona.

No to poczekajmy. Nie miał okazji jeszcze dać dupy a już jest gorszy od Oladipo, przecież to się w głowie nie mieści. Do momentu kontuzji raczej nikt na niego w Bostonie nie narzekał, gdy było trzeba to potrafił jak zwykle wziąć grę na siebie. Zawodnik tak zimnokrwisty jak KI to skarb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poczekajmy. Nie miał okazji jeszcze dać dupy a już jest gorszy od Oladipo, przecież to się w głowie nie mieści. Do momentu kontuzji raczej nikt na niego w Bostonie nie narzekał, gdy było trzeba to potrafił jak zwykle wziąć grę na siebie. Zawodnik tak zimnokrwisty jak KI to skarb.

 

Niby tak, zgadzam się że warto(trzeba) poczekać, może się okazać, że Kyrie z Haywardem i dzieciakami to będzie Kyrie grający z LeBronem, ale może się okazać że to znów LeBron robi kolegów lepszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, zgadzam się że warto(trzeba) poczekać, może się okazać, że Kyrie z Haywardem i dzieciakami to będzie Kyrie grający z LeBronem, ale może się okazać że to znów LeBron robi kolegów lepszymi.

Bo robi to oczywiste, i na pewno Irving korzystał na jego obecności. Co nie znaczy że LBJ nie korzystał też na obecności Ivringa. Kyrie jest wyrachowany, i nie jeden mecz mu wygrał w końcówce. Tak tylko przypominam, że nie licząc tego sezonu, to Król w końcówkach raczej średnio na jeża. Jak by nie było dwa tytuły ma dzięki Irvingowi i Allenowi, jakby nie ich rzuty i opanowanie to miałby kolejne świetne Play Offy z przegranymi finałami, i z daniem ciała w końcówce, bo tą cegłę z SAS to przecież każdy pamięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnął, wyciągał, rzucał, z LeBronem obok, właśnie o to chodzi, że nie wiadomo jak grałby Dipo z LeBronem i nie wiadomo jak grałby Kyrie jako 1 opcja bez LeBrona.

Wiadomo. Jak kozacki tank commander. Przeciez on poprowadzil Cavs do dwoch jedynek w drafcie.

 

Teraz (po LBJu) ma kolejnego farta ze Stevensem - czyli kolesiem u ktorego IT wygladal jak legit superstar a wyciagniety niejako z kapelusza Rozier robi 20 ppg w PO's.

 

To pokazuje jak wazny jest fart w tej lidze. Przeciez jakby go zamienic miejscami z Kemba Walkerem to Kemba bylby teraz najbardziej overrated graczem w lidze a Kyrie kislbly u Jordana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo/Joel > Kyrie. Nie wiem jak ktoś może sugerować że jest inaczej 

Patrzę co za brednie, ale potem widzę autora i wszystko jasne.

Oladipo zagrał na razie może przeciętną serię w PO przeciw drugiej najsłabszej obronie ligi. W tych PO nie wiem czy był nawet w top10 na wschodzie. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Jak kozacki tank commander. Przeciez on poprowadzil Cavs do dwoch jedynek w drafcie.

 

Teraz (po LBJu) ma kolejnego farta ze Stevensem - czyli kolesiem u ktorego IT wygladal jak legit superstar a wyciagniety niejako z kapelusza Rozier robi 20 ppg w PO's.

 

To pokazuje jak wazny jest fart w tej lidze. Przeciez jakby go zamienic miejscami z Kemba Walkerem to Kemba bylby teraz najbardziej overrated graczem w lidze a Kyrie kislbly u Jordana.

 

Specjalnie nie brałem tego pod uwagę, bo to jednak Kyrie pre-Lebron, a od kogo uczyć się posiadania jaj jak nie od LeBrona? Poza tym wtedy Kyrie był młodziakiem z reklamy Nike, teraz okrzepł jednak i pokaże czy jest for real czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie brałem tego pod uwagę, bo to jednak Kyrie pre-Lebron, a od kogo uczyć się posiadania jaj jak nie od LeBrona? Poza tym wtedy Kyrie był młodziakiem z reklamy Nike, teraz okrzepł jednak i pokaże czy jest for real czy nie.

No wlasnie bedzie gral w cieplarnianych (szczegolnie da PG's bez obrony!) warunkach u Brada, gdzie IT pokazywal ze jest for real :)

 

Przeciez juz w tym sezonie wiele osob pisalo herezje, ze Kyrie jest wazniejszy dla C's niz Horford.

 

Kyriego zabraklo w PO i co? I nic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No LOL, 20-21 latek może miał wciągnąć do finału na plecach bandę jełopów, jak Verehehe czy Deng.  

 

 

 

Irving szczęściarz, bo miał Lebrona i teraz Stevensa. Lebron szczęściarz, bo mu zawiesili Draymonda w finałach. KD frajer, bo za tytułami poszedł do drużyny która i bez niego była najlepsza. Kura frajer, bo mu Iguodala i KD musieli dupę ratować w finałach. Westbrook idiota, bo myśli że TD dopisują zwycięstwa w tabeli. Jedyny godny miana pełnoprawnego koszykarza jest k**** Nikola Jokic.

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.