Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2018/19


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś liczy może jak wygląda sytuacja z pickami przyszłymi? Bo widziałem, że w fbx1 sobie policzyli a ja jakoś nie mam pomysłu jak to w miarę szybko i bez żmudnego wyliczania ogarnąć :) A jeśli nikt nie liczy to może chociaż ma ktoś jakiś w miarę szybki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade:

Do Indiany: Caris LeVert

Do Nowego Jorku: Dennis Smith Jr, pick Houston 2019

 

Lol ja to mam timing. Nie żeby mi zależało na wyniku w tym sezonie, ale DSJ może odpalić na lata w Knicks. Wiadomo ze Levert jest fajniejszym grajkiem overall ale pod względem cyferek to akurat DSJ jako wolny elektron w Knicks pewnie bedzie napierdalal 20-8-10 lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol ja to mam timing. Nie żeby mi zależało na wyniku w tym sezonie, ale DSJ może odpalić na lata w Knicks. Wiadomo ze Levert jest fajniejszym grajkiem overall ale pod względem cyferek to akurat DSJ jako wolny elektron w Knicks pewnie bedzie napierdalal 20-8-10 lol.

:D biorę grajka, w pierwszym meczu robi triple double a przed drugim transferują go do moich Knicks, fart roku :D ale ja w takie staty u Fiza nie wierzę, preferuje za dużą rotację. Szkoda mi tylko Robinsona bo Jordan 30min ma pewne zawsze.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D biorę grajka, w pierwszym meczu robi triple double a przed drugim transferują go do moich Knicks, fart roku :D ale ja w takie staty u Fiza nie wierzę, preferuje za dużą rotację. Szkoda mi tylko Robinsona bo Jordan 30min ma pewne zawsze.

Jordan może dostać buyouta czasem, a poza tym ma spadający kontrakt, a tobie nie zależy na niczym w tym roku. oby jednak buyout bo mam robinsona w ROTO świeżo pobranego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak, ten sezon olewam, ale jednak im więcej minut tym lepiej bo jeszcze bywa zielony :) Ogólnie trade dla mnie raczej na plus choć tu się pojawiła konkurencja Smitha o minuty jakiej w Dallas nie było, oby dostał pewne 30min to powinien cyferki kręcić fajne :)

Jaka konkurencja? Frank Ntikilina ? ;p

 

W dallas grał bez piłki przez doncica.

Dwa tygodnie temu była dramma i nie chcieli go, nagle wrócił i zaczął fajnie grac i dali mu piłkę. Typowy manewr pod sprzedaż.

 

W nyk bedzie miał gale ma wyłączność.

A DSJ z piłka na wyłączność to jesli chodzi o cyferki bedzie mini Westbrook czyli masa pts,reb,as,stl na beznadziejnej skuteczności ;) w fantasy points formacie pewnie bedzie wymiatal ;) masz farta ;) na pewno bym dziś tego nie klepnął, może 1za1 ale nie z pickiem...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz widzę że dorzucili jeszcze Burke'a, więc chyba specjalnie mu wyczyścili obwód. Sam Frank to już żadna konkurencja jeśli chcą wygrywać.

 

Złapałem jeszcze Powella na szybko ale widzę, że kupa. Salah Mejiri (czy jak mu tam) więcej gra z jakiegoś powodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze : Thad Young, Lamarcus Aldridge, Dwyane Wade, Joe Ingles są dostępni. Tylko uprzedzam, nie proponujcie mi młodszych bolkow co robią 30-35fp i wykazują potencjał na mooooże 40 w przyszłości za LMA.

 

Aldridge ma 32 lata, ale ze swoim skillsetem ma jeszcze conajmniej 2 lata na poziomie 50+ wykluczając jakąś poważną kontuzje. Odrzuciłem takich ofert z 10 w tym sezonie więc proszę mi tego nie wysyłać więcej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekasz aż ktoś Ci da Anthonego Davisa?

 

Lebron wrócił więc wracam do gry dziwki z lasu.

Jakoś przetrwałem ten miesiąc bez niego.

 

Za Okafora przyjmuję tylko specjalne oferty. Jak pisałem latem, że gość ma 22 lata i potencjał na Ala Jeffersona to się mądrzył jeden z drugim, więc teraz się poważnie zastanówcie zanim wyślecie prop.

 

Peace out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekasz aż ktoś Ci da Anthonego Davisa?

 

Lebron wrócił więc wracam do gry dziwki z lasu.

Jakoś przetrwałem ten miesiąc bez niego.

 

Za Okafora przyjmuję tylko specjalne oferty. Jak pisałem latem, że gość ma 22 lata i potencjał na Ala Jeffersona to się mądrzył jeden z drugim, więc teraz się poważnie zastanówcie zanim wyślecie prop.

 

Peace out

Nie, czekam aż mi josha powella znowu zaproponujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nikt nie chce wade ?

Robi ponad 35 w sezonie a ma salary 31. Wiem ze to jego ostatni sezon, ale ludzie, ja chce tylko jakiegoś bieda bieda prospecta, lub gościa co robi 25-30 i pogra jeszcze więcej niż sezon w NBA ...

 

Szkoda mi go zrzucać na FA panowie... okażcie mu trochę szacunku i dajcie powalczyć o mistrzostwo.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż:

Satoransky ost 14 dni 47,ost 30 dni 49

Dodatkowo Kuzma, Dunn, Zach Lavine, Winslow, Bridges, Knox.

Picki Minn, NOP, możliwy też pick NYk

Poszukuję tradu 2 za 1,bo muszę zrobić trochę miejsca w rosterze.

 

Może być ktoś kontuzjowany, za świetnego grajka mogę dodać więcej.

 

Możliwy także handel bym przesunął się w drafcie.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.