Skocz do zawartości

NBA Playoffs 17/18 For Fun Typer! (3rd Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Raven wrzuc prosze typy na druga runde bo tyle bylo tych par ze sam juz nie pamietam jak glosowalem.

 

Proszę Cię bardzo! :)

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iSn6toe68jllYrzPVr6bqGhvwcyqtfDi85Mk3aQo3Tg

 

Szczegółowy opis każdej z serii pojawi się z lekkim opóźnieniem, ale obiecuje, że się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem wrzucam szczegółową rozpiskę waszego głosowania na drugą rundę!

 

Uprzejmie informuje, że do wszelkiego rodzaju wykresów itp. wliczają się jedynie głosy oddane "o czasie" i w prawidłowym terminie (bez żadnego kombinowania związanego z wszelkiego rodzaju przypadkowym 2-krotnym oddaniem głosu itd.).

 

Rozpiska pojawia się ze sporym opóźnieniem z powodów prywatnych za co najmocniej przepraszam ale nie było to zależne ode mnie. Na szczęście druga runda trwa i wciąż żadna z drużyn nie zakwalifikowała się do Finałów Konferencji stąd informacje z niej zebrane są ciekawe również obecnie.

 

Zapraszam do zapoznania się z wykresami i opisem każdej z rywalizacji w drugiej rundzie. :smile:

______________________________________________________________________

 

Konferencja Wschodnia

 

k2K6PJJ.png

 

Raptors vs Cavaliers:

  1. 2:4 - 28,1%
  2. 4:2 & 4:3 - 24,6%
  3. 3:4 - 21,1%
  4. 4:1 - 1,8%

Wykres pokazuje jasno jak trudno jest stawiać trafne typy na tym etapie rywalizacji. Wasze głosy były bardzo podzielone i co widać typowaliście zarówno Cavs jak i Raptors. Nie są to głosy jednoznaczne, bo większość z was (prócz dosłownie 1 osoby) widzi tą rywalizacje na co najmniej 6 gier. Jak wiemy na ten moment ekipa pod skrzydłami LeBrona dokonuje dosłownie czegoś niemożliwego zmiatając kanadyjczyków i praktycznie wyrzucając ich już z Playoffs.

 

76ers vs Celtics:

  1. 4:2 - 63,2%
  2. 4:1 - 22,8%
  3. 4:3 - 7,0%
  4. 3:4 - 5,3%
  5. 2:4 - 1,8%

Przez cały sezon Philadelphia powiększyła swoje grono fanów na forum o kilka/kilkanaście pozycji co jest bardzo fajne (widoczny trend wzrostowy zmieniający układ w lidze). W pierwszej rundzie szybko rozprawili się z Miami by stawić czoła zmęczonym po 7-meczowej batalii Celtics. Nikogo to chyba nie widzi, że większość z was (zdecydowana większość) za faworytów stawiała w tej rywalizację drużynę z Pensylwanii. Wiedząc co się dzieje teraz kolejny raz jesteśmy uświadamiani jak piękny to jest sport i ile niespodzianek przychodzi nam oglądać w tym roku. Moim skromnym zdaniem to jedne z ciekawszych PO jakie przyszło mi oglądać. Bardzo jestem ciekaw czy Sixers dadzą radę się podnieść i coś jeszcze powalczyć w tym roku.

______________________________________________________________________

 

Konferencja Zachodnia

 

FNqeZ8X.png

 

 

Rockets vs Jazz:

  1. 4:2 - 47,4%
  2. 4:1 - 22,8%
  3. 4:3 - 21,1%
  4. 3:4 - 7,0%
  5. 4:0 - 1,8%

Wasze głosy uświadamiają, że choć nie wiem jak dobrze na zachodzie drużyny by nie grały to i tak nie będziemy tu mieli (najprawdopodobniej przez najbliższe lata) tak wyrównanej i zaciętej rywalizacji jak na wschodzie. Biorąc 4 najlepsze drużyny z zachodniej konferencji wciąż widzimy dwóch wyraźnych faworytów, którzy dominują. Trochę to smutne, bo czy może być coś lepszego niż dogrywka w Game 7? Ale wracając.. Wiadomymi faworytami są Rockets, którzy przez wielu z was typowani są również do contenderów na tegorocznego mistrza. Czy tak będzie? Za kilka tygodni się dowiemy!

 

Pelicans vs Warriors:

  1. 2:4 - 45,6%
  2. 1:4 - 38,6%
  3. 4:3 - 5,3%
  4. 4:0 - 6,4%
  5. 3:4 - 3,8%
  6. 2:4 - 2,6%

Anthony Davis wraz z kolegami z drużyny w pierwszej rundzie rozgromił Portland 4:0 pokazując, że jak się chce to można. Sporo osób zaczęło im się uważniej przypatrywać widząc w nich potencjał na najbliższe lata. Osobiście chciałbym mieć możliwość oglądać ich jak najdłużej w tych PO jednak tak jak już wspominałem zachód jest okrutny - nie jesteś najlepszy? Wylatujesz. Wasze głosy świetnie to oddają choć nie brakuje kilku zapaleńców gotowych postawić na Nowy Orlean co się bardzo ceni. Rywalizacja wciąz trwa!

______________________________________________________________________

 

Dzięki jeszcze raz wszystkim za czynny udział i przepraszam za spóźnienie z wrzuceniem tego zestawienia. Pozostaje czekać na zakończenie drugiej rundy.

 

Do usłyszenia niebawem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim, że czas aby oddać swój głos na rundę Finałów Konferencji upływa w Niedzielę o godzinie 21:30, a nie tak jak wstępnie przypuszczałem w noc z poniedziałku na wtorek!

 

Dodatkowo informuję, że do tej pory swoje głosy oddało już 41 użytkowników, a Ci którzy jeszcze tego nie zrobili - serdecznie zapraszam!

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR8wDKnUp2aSQNrBj_cMiUwosYrSezgKAHyCTzj8SvPMRwQg/viewform

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie już przypomnienie jeśli chodzi o głosowanie na rundę Finałów Konferencji!

 

Na ten moment zagłosowały aż 54 osoby co pokazuje waszą wytrwałość i nieustępliwość z każdą kolejną rundą! Osobiście wierze jednak, że może być jeszcze lepiej więc zapraszam do zagłosowania wszystkich tych którzy nie oddali jeszcze swoich głosów, bo zostały wam nieco ponad 4 godzinki!

 

Termin oddawania swoich głosów: Dzisiaj, 21:30 czasu polskiego.

 

Swoje głosy oddacie tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeR8wDKnUp2aSQNrBj_cMiUwosYrSezgKAHyCTzj8SvPMRwQg/viewform

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trochę czasu to zajęło ale w końcu je mam! Są już wyniki za drugą rundę! :)

 

Nie mogłem się coś zabrać za zliczanie tych wszystkich wyników i poprawianie ich o wasze korekty, które były dość liczne ale udało się.. Mam już ostateczne wyniki!

 

W drugiej rundzie udział wzięło 57 forumowiczy (co przy 78 w pierwszej rundzie jest dość mizernym wynikiem), ale z doświadczenia wiem, że po pierwszej rundzie wykrusza się najwięcej osób także nie przejmuje się tym - jak to mawiają "przetrwają najwytrwalsi!". :)

 

Jak chyba każdy z nas wie druga runda opiewała na masę niespodzianek (zupełnie jak pierwsza) przez co w tabelkach punktowych pojawiło się bardzo dużo (chyba najwięcej w historii Typera) ujemnych czyt. złych typów! Aż 17/57 osób łącznie (po zsumowaniu wszystkich drugorundowych serii) uzyskało wynik ujemny! Jako ciekawostkę powiem, że w poprzednich edycjach jedynie raz jedna osoba uzyskała wynik poniżej zera. Innymi słowy mamy bardzo ciekawe Playoffy w tym roku i możemy być dumni, że jesteśmy fanami tego pięknego sportu zza oceanu! :)

 

Ale przechodząc już do konkretów.. Oto wyniki:

 

QPaJQU2.png

 

DaLzryF.png

 

Bardzo wiele osób uzyskało podobną ilość punktów i walka była naprawdę wyrównana. Nie dziwi więc, że również na podium znaleźli się użytkownicy o podobnej ilości punktów. Co jednak cieszy i zaskakuje jeden z nich (zwycięzca) uzyskał aż 10/16 możliwych punktów co przy tak trudnych (jak się okazało) do wytypowania Playoffach jest bardzo dobrym wynikiem!

 

HsQP6wY.jpg

Gratuluje zwycięzcom i dziękuje bardzo wszystkim za udział! Mam nadzieję, że bawicie się równie świetnie jak ja! Życzę powodzenia wszystkim w przyszłych rundach i zapraszam do głosowania.

 

Dzięki wam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.