Skocz do zawartości

NBA Playoffs 17/18 For Fun Typer! (3rd Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to zajęło ale w końcu je mam - są już wyniki pierwszej rundy tegorocznego For Fun Typera!

 

W tym roku było sporo niespodzianek (z Pels na czele) przez co większość ludzi na forum zgarnęło masę ujemnych punktów i ranking zmienił się przez to dość wyraźnie. Taki jest już sport i większość z tych, którzy mieli nosa co do Nowego Orleanu czy Utah Jazz zajęli czołowe miejsca w pierwszej rundzie.

 

Nie martwcie się jednak, ponieważ walka jest bardzo wyrównana (co dość wyraźnie ukazuje ilość miejsc na podium) i wszystko się jeszcze może zdarzyć w kolejnych rundach, ponieważ to zsumowany ranking ze wszystkich rund jest najważniejszy! :smile:

 

W pierwszej rundzie udział wzięło aż 78 osób (za co bardzo wam dziękuję), a przechodząc do najważniejszego - proszę bardzo oto wyniki:

 

SNmfO7m.png

 

d7uScn7.png

 

Każdy z was próbował obrać swoją własną taktykę, czy teorię w typowaniu i myślę, że każdemu udała się ona z mniejszym lub większym skutkiem. Fajne jest to, że to Typer forumowy na którym rywalizujemy nie tylko w ogólnym rankingu ale i między sobą! Mam nadzieję, że to podkręca tylko rywalizację i sprawia, że Typer jest dla was jeszcze atrakcyjniejszy!

 

Jak widzicie na podium uplasowało się aż 6 osób (w tym 4 ex aequo na pierwszym miejscu)!

 

W tym roku walka jest niesamowicie wyrównana, bo na 32 możliwe do uzyskania punkty w pierwszej rundzie maksymalnym wynikiem było "tylko" 18,5 punkta (przyrównując do zeszłorocznego 30/32, które uzyskał @Tomek9248). To ukazuje tylko jak emocjonujące są tegoroczne Playoffy i jak ciężko wytypować dobry wynik.

 

Ale przechodząc do sedna. Oto najlepsi Typerzy w pierwszej rundzie:

 

GrlJf9v.jpg

 

Gratuluje zwycięzcom jak i wszystkim, którzy wzięli udział! Pewnie się powtórzę ale muszę to powiedzieć. Nasze forum jak i ludzie na nim to najlepsze forum o NBA na świecie, bo braniem udziału w tego typu przedsięwzięciach pokazujecie nie tylko zgranie i przywiązanie do tego co tu się dzieję, ale również ogromny szacunek do mnie i do czasu, który poświęcam na stworzenie tego Typera. Jesteście naprawdę wielcy! Dzięki wam!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już widze...standardowo Portland jak u większości ale dodatkowo doszedł Antek z kozłami i wiara w to że PG13 wchodzi na inny poziom w PO...a jako fanowi OKC nawet pasowała taka teza...

 

Bardzo dużo ludzi wtopiło z Portland jak i z OKC. Nie jesteś jedyny. Nie ma czym się martwić, bo są kolejne rundy a różnice są tak małe, że możesz jeszcze wskoczyć o kilkadziesiąt pozycji w górę bez problemu!

Nie zagłosowałem na 2 rundę :[

 

Szkoda, bo przypominałem o tym. Tym bardziej, że tak dobrze poszła Ci ta pierwsza runda. :/

 

Teraz niestety Przemek nie jestem w stanie już nic wyczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo ludzi wtopiło z Portland jak i z OKC. Nie jesteś jedyny. Nie ma czym się martwić, bo są kolejne rundy a różnice są tak małe, że możesz jeszcze wskoczyć o kilkadziesiąt pozycji w górę bez problemu!

 

 

 

Wiem. Paczam właśnie że między moim 58 ( choć w sumie to 55 bo jak nie wyżej bo masa ludzi ma takie same wyniki ) a 10 jest tylko 8 pkt. różnicy.

 

Jadym dalej.

 

Great job Rav!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła mała pomyłka w liczeniu punktów @MJ1.

 

Mając tyle liczb na ekranie musiałem niechcący pomylić się w jednej z serii tego forumowicza i informuje, że zamiast 8 punktów zdobył on 11,5.

 

Najmocniej przepraszam. Prawidłowy wynik zostanie uwzględniony w końcowej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.