Skocz do zawartości

Blake Griffin w Pistons.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak zagrał nie jest właściwe ;-), jak usiadł to Grizz zrobili run 18-5,... generalnie dużo wjazdów, fauli na nim sporo - przyzwoity mecz 24pkt, zbierał piłki prócz Dre, dwa bloki i generalnie w obronie jest to upgrade na Tobiasem (np. końcówka meczu), gorzej wygladamy na obwodzie i to widać po liczbie trójek (coby było gdyby nie Bullock and Tolly - trafiali z podań Blake'a).

 

SVG ograniczył minuty rezerwowych centrów i Blake grał na 5 (radził sobie z M. Gasolem) - jest to opcja bo Moreland mnie nie przekonuje, o Reedzie za wcześnie coś pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

In postgame scrum, Griffin was talking about developing chemistry with Drummond over time, when Drummond shouted across room, "I'm your biggest fan, Blake!" Griffin laughed and said, "See what I mean?" Duo combined for 38 points/25 rebounds in #Pistons win.

 

:panda:

 

Tak w ogóle gdzieś zaraz po trejdzie obiło mi się o oczy, że Griffin może pójść śladami Webbera. Wyrzucony na wypizdowo NBA, gdzie będzie mógł się skupić w 100% na koszykówce co może mu tylko pomóc w dalszej karierze. Cośw tym może być, bo imo Griffin, jak i całe lob city, wyglądało na wypalony temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin chyba nieźle się przyjął na boisku i w szatni.

Potrzebowali silnego charakteru i lidera. Nie wiem czy nim będzie ale wygląda ze chyba dobrze mu idzie

 

widac,ze w druzyne wstapil nowy duch,a i trybuny wyraznie sie ozywily...   

Myślisz, że już rządzi w szatni, czy raczej na spokojnie wszedł do nowej organizacji?

 

w naszej szatni rzadzi tolli :)...to nie zart!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie beznadziejny ruch ze strony GM Clipps.

 

Tak naprawdę zamiast pójść w ordynarny tank i wziąć od Lakers pick+Deng albo coś w tym stylu to wzięliśmy gościa którego trzeba będzie przepłacić albo odejdzie , kogoś do malowania sufitu i Harrisa a Detroit dostało gwiazdę można by rzec All-Stara , PF full package bo Griffin do swojego repertuaru dodał rzuty za trzy punkty.Oczywiście pozycja PG-SF w Detroit to dziura ale patrząc wyłącznie na ten trade to u Detroit jest najlepszy gracz.

 

O ile sam chciałem wymienić Griffina to u mnie to było za Bradley + Crowder + pick no czyli za paczkę jaką Cavs otrzymali za Irvinga i teraz pytanie czy Griffin w promocji czy Boston przepłacił Irvinga ?

 

Wydaje mi się ,że to pierwsze bo wartość Griffina od początku oscyluje w picku TOP 10 patrząc ,że ten gracz mimo mniejszego atletyzmu nadal utrzymuje solidny poziom gry a nawet rozwija ją dorzucając nowe manewry pod koszem.

 

Teraz w tym zespole jest nijakość i tak naprawdę nie wiadomo o co gramy. Czy o wysoki pick czy o sweap od GSW ? Ale jeżeli szczytem tego zespołu ma być bycie w TOP 8 konferencji to trzeba było przehandlować wszystkich za picki , pozbierać je i upolować jakąś grubą rybę w F.A. Tak to miało by jakiś sens a teraz nasuwa się pytanie po co w tej drużynie jest Gallo i co zrobi A.R ?

 

Kompletnie nie rozumiem tego ruchu i trzeba było bardziej naciskać Lakers albo OKC gdy już był w planach trade Griffina.

 

Mówisz o tegorocznych pickach, których obie drużyny nie mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

LAF, świętuj świetną wymianę Clippers i tyle...

 

W Clippers nie miał z kim grać, w Pistons nie ma z kim grać.

Overrated jest Blake straszliwie i nie ma o czym mówić.

Nie jest overrated, tylko zniszczony kontuzjami. Kiedyś był zajebisty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest overrated, tylko zniszczony kontuzjami. Kiedyś był zajebisty. 

 

Czyli miał swoją chwilę, dość krótką chyba nawet, a i z niej nic nie wynikło. Teraz zostało wielkie nazwisko i cień gracza, czyli w sumie jeszcze pewnie przez rok będzie na półce overrated dopóki się szersze grono widzów nie oswoi z tym, kim teraz jest Blake Griffin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli miał swoją chwilę, dość krótką chyba nawet, a i z niej nic nie wynikło. Teraz zostało wielkie nazwisko i cień gracza, czyli w sumie jeszcze pewnie przez rok będzie na półce overrated dopóki się szersze grono widzów nie oswoi z tym, kim teraz jest Blake Griffin ;)

 

O to to! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby skończyło się to 9-10 pickiem dla LAC miałbym ładną bekę z SvG.

Pomijając fakt ,że Detroit ma mega łatwy terminarz do końca a Charlotte niekoniecznie to i tak ja nie wiem jakim cudem Ty widzisz Detroit z gorszym bilansem niż Knicks

Jak ci wyszło że mogą skonczyć z 9 pickiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.