Skocz do zawartości

[2027-2028] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 91 (na pierwszym miejscu goscie)

Warriors 85 - Pacers 106
play-by-play

Wizards 101 - Lakers 130
play-by-play

Grizzlies 119 - Heat 97
play-by-play

Suns 107 - Kings 137
play-by-play

Timberwolves 93 - Cavaliers 106
play-by-play

Hornets 89 - Nets 136
play-by-play

Magic 117 - Bucks 92
play-by-play

Raptors 120 - Celtics 118
play-by-play

Nuggets 85 - Rockets 111
play-by-play

Hawks 83 - Bulls 97
play-by-play

Sonics 106 - Clippers 124
play-by-play

76ers 117 - Knicks 95
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • James Harden - Wizards - 16 days - Pulled Hamstring


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, patrz na L i terminarz, ktory Pistons maja chyba najlatwiejszy z calego BIG THREE :D

Zgadza się, terminarz najłatwiejszy (ale też nie jakiś w c*** łatwy), ale po tych wszystkich kontuzjach drużyna się trochę rozregulowała, Malone po kontuzji gra póki co słabiej sporo niż przed. Brakuje też Cambiego. Dodatkowo Iverson już nie gra tak zajebiście jak na początku sezonu, wrócił raczej do swojego zwykłego poziomu, takiego jak w tamtym sezonie - czyli dalej zajebiście, ale już nie wiadomo czy to poziom najlepszego gracza w lidze. Rekord Jordana w ppg też powoli odjeżdża.

 

W związku z tym ten terminarz za dużo raczej nie pomoże, zapowiada się 3 seed, bo Pistons ostatnio wyglądają najsłabiej z tych trzech drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, terminarz najłatwiejszy (ale też nie jakiś w c*** łatwy), ale po tych wszystkich kontuzjach drużyna się trochę rozregulowała, Malone po kontuzji gra póki co słabiej sporo niż przed. Brakuje też Cambiego. Dodatkowo Iverson już nie gra tak zajebiście jak na początku sezonu, wrócił raczej do swojego zwykłego poziomu, takiego jak w tamtym sezonie - czyli dalej zajebiście, ale już nie wiadomo czy to poziom najlepszego gracza w lidze. Rekord Jordana w ppg też powoli odjeżdża.

 

W związku z tym ten terminarz za dużo raczej nie pomoże, zapowiada się 3 seed, bo Pistons ostatnio wyglądają najsłabiej z tych trzech drużyn.

Wydaje mi sie, ze przeceniasz "silnik" tej gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 92 (na pierwszym miejscu goscie)

Raptors 97 - Nets 111
play-by-play

76ers 114 - Pistons 111
play-by-play

Clippers 117 - Kings 114
play-by-play

Timberwolves 101 - Rockets 106
play-by-play

Spurs 111 - Nuggets 117
play-by-play

Bucks 90 - Jazz 95
play-by-play

Suns 86 - Lakers 104
play-by-play

Hornets 103 - Hawks 118
play-by-play

Wizards 91 - Heat 108
play-by-play

Mavericks 115 - Magic 121
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Alec Burks - Jazz - 8 days - Sprained Wirst
    Vlade Divac - Suns - 5 days - Stiff Neck
    Eddy Curry - Wizards - 2 days - Migraine


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson? Zobacz jaka zes swoim cancerom akcje rozpisal na ostatnie 8 s :P

 

tzw ty do mnie ja do ciebie

Gdyby Jackson wcześniej przestał rzucac albo coś trafiał to ta akcja nie miałaby znaczenia.

 

btw. Jak Malone i AI to cancerzy to kto mi robi bilans? Cory Joseph?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Jackson wcześniej przestał rzucac albo coś trafiał to ta akcja nie miałaby znaczenia.

 

btw. Jak Malone i AI to cancerzy to kto mi robi bilans? Cory Joseph?

oj drocze sie - zawsze cieszy jak taka bestia jak Iverek cos psuje :P

 

P.S - jestem hejterem Iverka, jak Xamel kiedys byl hejterem Shaqa ;)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverek to jakoś od połowy sezonu się zepsul, po bestii zostało tylko wspomnienie ;)

35,5 / 10,1 / 2,9 na mega procentach (jak na simke to na prawde mega mega) robiac niecale 2 straty (!). Poprosze o zepsucie kogos w Magic w takim razie :P

 

Aha no i 'zepsuty' ostatnio Iverek dostal ofc dwa ostatnie POTM ;)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers mają bilans 26-1 w ostatnich 27 spotkaniach...

A jedyna porażka to srogi wpierdol od Magic..

 

Sixers początek sezonu mieli słaby, ale teraz się rozkręcili i znowu wyglądają w c*** mocno. Z tym, że mieli teraz dosyć łatwy terminarz, zobaczymy co pokażą teraz gdy będą mieli trudniejszych rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35,5 / 10,1 / 2,9 na mega procentach (jak na simke to na prawde mega mega) robiac niecale 2 straty (!). Poprosze o zepsucie kogos w Magic w takim razie :P

 

Aha no i 'zepsuty' ostatnio Iverek dostal ofc dwa ostatnie POTM ;)

W pierwszej części sezonu robił 38-10-3 więc od pewnego momentu robi coś ok. 31-10-2,8 dalej zajebiście, ale już bez takiej dominacji.

Tak jak już pisałem, na początku sezonu był bezdyskusyjnie najlepszym graczem, a od czasu gdy zaczął grać gorzej to nie wiem czy Shaq, który początek z kolei miał slabszy nie jest lepszy (chodzi tylko o ten RS, bo overall to wiadomo że Shaq lepszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej części sezonu robił 38-10-3 więc od pewnego momentu robi coś ok. 31-10-2,8 dalej zajebiście, ale już bez takiej dominacji.

Tak jak już pisałem, na początku sezonu był bezdyskusyjnie najlepszym graczem, a od czasu gdy zaczął grać gorzej to nie wiem czy Shaq, który początek z kolei miał slabszy nie jest lepszy (chodzi tylko o ten RS, bo overall to wiadomo że Shaq lepszy)

No wlasnie overall to juz jest ten sam poziom + dobry PG ma wiekszy impakt niz dobry C.

 

Inna kwestia, ze Shaq ma obok siebie 3 grajkow na poziomie ASG a Iverek jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie overall to juz jest ten sam poziom + dobry PG ma wiekszy impakt niz dobry C.

 

Inna kwestia, ze Shaq ma obok siebie 3 grajkow na poziomie ASG a Iverek jednego.

Imo C ma większy impact. Wiadomo, że PG w obronie jakiejś wielkiej różnicy nie zrobi, C wręcz przeciwnie, a dodatkowo Shaq jest zajebisty w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.