Skocz do zawartości

[2027-2028] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 85 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 85 - Trailblazers 120
play-by-play

Heat 112 - Grizzlies 107
play-by-play

Nuggets 100 - Clippers 94
play-by-play

Sonics 114 - Mavericks 96
play-by-play

Celtics 88 - Magic 121
play-by-play

Suns 83 - Spurs 102
play-by-play

Wizards 112 - Knicks 122
play-by-play

Pacers 86 - Hornets 80
play-by-play

Bulls 126 - Bucks 97
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


  • David Robinson - Celtics - 7 days - Fractured Nose


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi w wieku 29 lat, całkiem nieźle jak na pierwszy pick :D

Chyba 3ci (bo tam sie nie odswieza od razu) to raz.

Dwa - niewazne czy 2 czy 3 razy to i tak 100% nagrod gracza tygodnia w ramach tej klasy draftu - wiec jesli to jest wyznacznikiem to najlepiej wybrana jedynka ever :P. To byl chyba najgorszy draft simki. No ale dzieki temu w kolejnym roku moglem z dwojka brac Webbera - nie ma tego zlego :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 3ci (bo tam sie nie odswieza od razu) to raz.

Dwa - niewazne czy 2 czy 3 razy to i tak 100% nagrod gracza tygodnia w ramach tej klasy draftu - wiec jesli to jest wyznacznikiem to najlepiej wybrana jedynka ever :P. To byl chyba najgorszy draft simki. No ale dzieki temu w kolejnym roku moglem z dwojka brac Webbera - nie ma tego zlego :P

Żarty sobie robię, ale na pewno Mutombo w tamtym drafcie był najlepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma juz 31 lat. GSW po jego przyjsciu jest tak samo kasztanowe jak bylo. Imho overall poziom Paytona.

Zapomniałem, że jest jeszcze Steve Smith i można dyskutować o Larrym Johnsonie :tongue:

 

Warriors rzeczywiście dalej słabi, ale zamienił Barrego-Carrolla czyli solidnego gościa, a obrona Warriors się poprawiła.

GSW to w ogóle dziwna sprawa, spodziewałem się więcej, ale ich młodzi trochę zawodzą póki co (najbardziej Duncan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że jest jeszcze Steve Smith i można dyskutować o Larrym Johnsonie :tongue:

 

Warriors rzeczywiście dalej słabi, ale zamienił Barrego-Carrolla czyli solidnego gościa, a obrona Warriors się poprawiła.

GSW to w ogóle dziwna sprawa, spodziewałem się więcej, ale ich młodzi trochę zawodzą póki co (najbardziej Duncan)

Jeszcze Dennis Scott i Coleman i to tyle grajkow ktorzt otarli sie o ASG level.

Zadnego stalego bywalca ASG, all NBA nic. Slabiutki draft i tyle + na swoje usprawiedliwienie to Payton jednak zawodzil na campach (teraz - w prime - to on ma ofensywne skille -poza handligiem, ktory poprawil - mniej wiecej takie jak w momencie draftu... tylko obronca stal sie elitarnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Dennis Scott i Coleman i to tyle grajkow ktorzt otarli sie o ASG level.

Zadnego stalego bywalca ASG, all NBA nic. Slabiutki draft i tyle + na swoje usprawiedliwienie to Payton jednak zawodzil na campach (teraz - w prime - to on ma ofensywne skille -poza handligiem, ktory poprawil - mniej wiecej takie jak w momencie draftu... tylko obronca stal sie elitarnym)

.

 

No draft mocny nie byl, ale tragedii też nie ma. Jednak co by nie mówić konkurencja do ASG i All-NBA jest ogromna więc to nie jest jakiś wyznacznik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz - No panowie mój życiowy najwyższy pick ever - Coleman z #2.  Szału nie było w tym jego campach od początku ale że ciągle miał potencjał to przeinwestowałem. Jakby zarabiał "dyszkę" to byłby moim ulubieńcem. Pewnie w lepszej otoczce niż Jazz wymiatałby na SF u mnie od jakiegoś czasu pełni rolę fake'owego PF - jeśli chodzi o zbiórki ofensywne. :)

 

BTW - Jednak z perspektywy czasu (Odnośnie tego faktycznie wyjątkowo trefnego draftu) - Monombo i Payton mieli na tyle mankamentów że DC to był jedyny możliwy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

No draft mocny nie byl, ale tragedii też nie ma. Jednak co by nie mówić konkurencja do ASG i All-NBA jest ogromna więc to nie jest jakiś wyznacznik. :smile:

 

Larry Johnson ma łącznie 3 (2x ASG i raz 3-rd team). Zobaczmy inne drafty (na szybko, mogłem kogoś pominąć). Więcej niż 3 (ASG + all-nba combined) mają:

2017 - Z tego draftu to chyba każdy :P

2018 - D-Rob, Pippen, Sabonis, Comegys :)

2019 - Richmond (ten draft był też słaby)

2021 - Shaq, Webber, Baker

2022 - Hill

2023 - Iverek

 

I dalej za mało grali, żeby był sens sprawdzać (ale są przecież jakieś Leborny, Kobasy, Raye Alleny itp).

 

Generalnie z tamtego draftu jest tych 6 fajnych grajków, ale z perspektywy czasu żaden nie zasługuje na jedynkę :D

Pocieszeniem może być to, że rok wcześniej 76ers wybrali z jedynką Divaca - wyszli na tym całkiem nieźle :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zo jest świetny, ale jednak gracze wymienieni przez julka z tego draftu to inna półka. :smile:

 

Generalnie to nie ma też co pisać, że to byl jakiś bardzo słaby draft bo jednak kilku ciekawych grajków było, drafty bywały na pewno sporo gorsze. Nie w każdym drafcie musi być 3 superstarow.

 

No ale właśnie tak jest :smile:

 

Jedyny porównywalnie słaby draft to ten rok wcześniej - ale nawet tam ten jeden superstar się trafił

 

Podsumowując - Payton musi w tym sezonie ogarnąć sobie Finals MVP, żeby zamknąć usta hejterom! :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie tak jest :smile:

 

Jedyny porównywalnie słaby draft to ten rok wcześniej - ale nawet tam ten jeden superstar się trafił

 

Podsumowując - Payton musi w tym sezonie ogarnąć sobie Finals MVP, żeby zamknąć usta hejterom! :D

Problem w tym, że drafty były trochę zbyt mocne imo. A draft z Richmondem był słabszy, poza nim tam praktycznie nikogo ciekawego nie ma.

 

Ps. Czepiam się Paytona tylko po to, żeby rozruszać ten temat, bo mam wrażenie że jak ja nie pisze to nikt się tu nie udziela :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.