Skocz do zawartości

Karuzela transferowa 2017/18


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Ten team będzie się zgrywał w play-offs, jak wróci Love, to bardzo duże ryzyko, a sufit też nie za wysoki.

 

Nie mówiąc o tym, czy serio nie można było w tym trade deadline dostać czegoś lepszego za pick w 1 rundzie draftu niż Jordan Clarkson i Larry Nance?

Widziales jak Cavs bylo zgrane ? Ta zima ciezka w Cleveland, przespalem chyba dwa miechy, albo mi sie przysnilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak szczerze to myślisz, że na jaki wynik wystarczy kwartet Hill - Hood - Clarkson - Nance? :smile:

W tym czy następnym sezonie?

 

Oto jest pytanie!

 

Tak serio to Cavs niby sobie poczyścili, ale ani nie urośli za bardzo w kontekście tego sezonu, na Boston niekoniecznie starczy, o GSW nie mówiąc, ani nie wyglądają zbyt wesoło na czasy po LBJ. No chyba, że trzy pierwsze picki w cztery lata...

 

Przyznam, ze latem nie miałem zbyt dużo czasu na śledzenie całej dramy z Irvingiem, ciągłe rozjazdy, ale na bank nie dało się go zatrzymać?

 

Edit o Phily

 

Panowie, jak nikogo nie wyciągną, to żadna tragedia się nie stanie. A były już zespoły, które przez gorączkowe decyzje zimą sobie w rezultacie psuły rostery na całe lata.

Edytowane przez Iwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak szczerze to myślisz, że na jaki wynik wystarczy kwartet Hill - Hood - Clarkson - Nance? :smile:

Nie wiem na jaki wynik w tym roku, ale wolę mieć Nance'a, Clarksona, Hilla i Love'a jak mi spierdoli Lebanon niż Frya, zwłoki Rose'a, czy dawać extension IT. :>

Poza tym to rolesi, którzy przy LeBronie powinni wyglądać dużo lepiej. Im się przyda firepower Clarksona z ławki, trójka Hooda, jakieś tam względne doświadczenie Hilla , ale przede wszystkim przyda się im swieże powietrze w szatni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jaki wynik w tym roku, ale wolę mieć Nance'a, Clarksona, Hilla i Love'a jak mi spierdoli Lebanon niż Frya, zwłoki Rose'a, czy dawać extension IT. :>

Poza tym to rolesi, którzy przy LeBronie powinni wyglądać dużo lepiej. Im się przyda firepower Clarksona z ławki, trójka Hooda, jakieś tam względne doświadczenie Hilla , ale przede wszystkim przyda się im swieże powietrze w szatni. 

Frye, Isaiah, Wade i Rose to wszystko były spadające umowy. Kings i Lakers sobie przeczyścili salary, Jazz oddali gościa, którego i tak nie chcieli przedłużać za bardzo dobry kontrakt Crowdera, a Cavs przejęli złe umowy Hilla i Clarksona i jeszcze oddali pick w 1 rundzie draftu i nawet po odejściu LeBrona nie będą mieć kasy na podpisanie kogokolwiek

Noah w Bulls...

 

Vonleh ;] 

Pięknie, Blazers nie będą musieli płacić podatku od luksusu.

Bulls chyba powinni komuś wypuścić Robina.

Vonleh poszedł za prawa do jakiegoś 33-latka z Serbii. Jak długo można handlować prawami do takich gości, którzy nigdy w NBA nie zagrali i nie zagrają? :smile:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Vonleh poszedł za prawa do jakiegoś 33-latka z Serbii. Jak długo można handlować prawami do takich gości, którzy nigdy w NBA nie zagrali i nie zagrają? :smile:

Bucks opylili prawa do Szymka Szewczyka 10 lat po jego "wyborze" ;]

Edytowane przez KRTW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks opylili prawa do Szymka Szewczyka 10 lat po jego "wyborze" ;]

No to Raković pobił ten rekord, bo został opylony 11 lat po swoim wyborze:)

 

To już drugi zawodnik wybrany z 60 numerem draftu, który został dzisiaj wymieniony:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.