Skocz do zawartości

[2027-2028] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wygląda głębia składu Bulls, 8 graczy na poziomie NBA (w tym jeden rookie Ridnour od którego nie można za dużo wymagać) + Brian Cook, Ndudi Ebi, Quinton Ross i Andreas Glyniadakis. :D

 

Wiem, że Stro nie miał pola manewru i nie mógł nic innego zrobić ale trochę śmiesznie wygląda to w contenderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda głębia składu Bulls, 8 graczy na poziomie NBA (w tym jeden rookie Ridnour od którego nie można za dużo wymagać) + Brian Cook, Ndudi Ebi, Quinton Ross i Andreas Glyniadakis. :D

 

Wiem, że Stro nie miał pola manewru i nie mógł nic innego zrobić ale trochę śmiesznie wygląda to w contenderze.

Contenderze? Z taka ławka to tylko walka o play offy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers złożyli ofertę Feltonowi Spencerowi za LLE (był pierwszy na liście) i nie został podpisany (dalej jest na FA). Proszę o korektę :P

 

PeES jako po GM Blazers mam moralny obowiązek zadać to pytanie: kiedy ku... campy? :nevreness:

Na FA są jeszcze wszyscy bo strona nie jest zaktualizowana. Z tego co pamiętam to Spencer podpisał, być może błąd w przepisywaniu.

 

Campy w godzinach 12-13. :)

 

Proszę pisać posty w temacie do tego przeznaczonym. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej pierwszy raz poleciał w potencjale i od razu -9 :(
Odwdzięczył się:
+11 w 3p
+7 w per
+5 w drive
+9 w drb

 

Cieszy głównie trójka, bo pewnie będe grał sporo obwodem.

Dirk chyba też czuję, że będę grał small ball (prawdopodobnie z nim na centrze), bo wziął się za postD (+11) i dRb (+5) - w obu kategoriach ma +90, więc całkiem nieźle.

 

Ten cały Chris Morris jawi się jako całkiem sensowny back up na 2/3 - 90 w per, 91 w drive i 92 w stl.

 

Reszta bez większych zmian, więc campy na plus. Steve zyskał setkę w 3p, Radja też solidny camp z większymi zyskami niż stratami. Davis i Cartwright status quo, więc solidnie. Ten Bogans za to totalne drewno, - 9 w potencjale, a zysków praktycznie żadnych. Nie żebym liczył, że wyrośnie z niego już teraz materiał na chociażby rezerwowego, no ale mógłby się bardziej postarać. A no i Mark Price, który prawdopodobnie straci s5 na rzecz Holidaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pistons campy wyglądały tak:

 

Houston +14/-6

Iverson +19/-9

Parker +2/-6

Joseph -32/-5

Motiejunas  -26/-2

Turner -40/-7

Muresan +39/-2

Monroe -26/-1

Ruland -3/-1

Jackson 0/-6

Paxson +27/-4

Malone +19/0

Camby <3 +51/-8

Fox +3/+5

Johnson -11/-5

 

Generalnie to spodziewałem się, że te dziadki w końcu polecą, ale nie spodziewałem się, że aż tak. Turner i Monroe polecieli strasznie i już do niczego nie będą się raczej nadawać, Joseph z solidnego backupu też stał się ogórkiem do podawania ręczników. 

Pozytywnie zaskoczył mnie Paxson i Muresan, którzy będą teraz trzymać moją ławkę. Zadowolony jestem z Foxa i Wesa, który mimo wieku za mocno nie zjechał. Iverson campy w normie. 

 

Największy plus to zdecydowanie Malone, który powinien iść w dół, a nie dość że się rozwinął to nie stracił potencjału i przede wszystkim Camby, który powinien kozaczyć w obronie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem ok,

Bosh podskoczyl w sumie o 44 (i 0 spadku w potencjale), na ten moment nieco odbiega od solidnego PFa zbiorka ofensywna

D.Scott zyskal wszytskiego po trochu

Smith minimalne straty -12 najwiecej w drive d (-5)

A.McKie - zrobil mi sie solidny backup w SG (z b.dobra obrona) wyciagniety w 5tej rundzie FA

Steve Blake i Frank Williams zanotowali po +50... ale z szybkiej analizy wynika ze potrzebowaliby jeszcze dwoch takich campow by brac ich pod uwage jako starter w ekipie PO... jaka chyba znowu bede;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quinton Ross +52

Brian Cook +51

Lampe +46 (i +6 w potencjale, do 100 !!! :nevreness: )

Glyniadakis +25

Hayes +22

 

Ogólnie zajebiście, średnio pewnie daje mi najlepszy wynik w campach ever :nevreness:

 

Szkoda, że to wszyscy gracze za 0.33÷0.5 mln :panda:  :panda:  :panda: 

 

I szkoda, że Hakeem po podpisaniu kontraktu za 2428493402375290750245 $$$ spadł (-15)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.