Skocz do zawartości

[2027-2028] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Jackson czekał, czekał i się w końcu doczekał grubej kasy :D ogólnie Jackson jest spoko, jak się rozwinie to może nie będzie tragedii z tym kontraktem.

 

Co do Raptors to oni już bardzo fajnie wyglądali w PO, eliminując Celtics, a później walcząc z Pistons do g7. Qba fajną ekipę zostawił Agnellowi, Wallace i Brand to były dobre wybory w drafcie. Dobrzy obrońcy + Brand spokojnie może robić za 3 opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo sie wpieprzyla ta Minnesota ;)

 

Jackson mial minimalne loyality, wiec nie bylo innej opcji, przy jeszcze kilku zespolach, z grubymi milionami. Podczas multisimek na dwoje babka wrozyla, albo sie rozwijal i kosil ponad 25pkt/mecz, albo zostawal z tym co teraz mniej wiecej. Tak czy tak, bywaly juz gorsze maksy wiec jakos to przezyje :tongue:

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, kolejna mocna ekipa na wschodzie (Nets)

 

Ogólnie brak dobrych ofert dla Perry'ego Jonesa to żart.

 

Zgadza się, sam się zastanawiałem czy nie dac mu kasy, ale dużo bardziej potrzebowałem centra. 

Widząc co się dzieję pomyślałem, że może uderzę po Dunigana za mniejszą i kasę i dam coś Jonesowi, ale wiedziałem, że tak szybko za śmieszną kasę nie podpiszę, a w dalszych etapach dostanie więcej więc nie było sensu rezygnować z Cambiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, sam się zastanawiałem czy nie dac mu kasy, ale dużo bardziej potrzebowałem centra. 

Widząc co się dzieję pomyślałem, że może uderzę po Dunigana za mniejszą i kasę i dam coś Jonesowi, ale wiedziałem, że tak szybko za śmieszną kasę nie podpiszę, a w dalszych etapach dostanie więcej więc nie było sensu rezygnować z Cambiego.

 

Nie no Camby na takim dealu to no-brainer akurat :)

 

BTW - Troy Murphy STEAL ALERT! (kolo co roku ma dobre campy i jeszcze mnóstwo potencjału - może być kozakiem praktycznie za darmo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie będzie.

 

Btw w Magic chyba już s5 skompletowane - generalnie nie takie złe to FA.

 

Jeszcze tylko podpisać:

- konkretnego rezerwowego centra (a może nawet trafi się ktoś lepszy niż Bradley)

- jakiegoś sensownego wysokiego, żeby mógł wskoczyć do rotacji jak wypadnie jakiś PF/C (super jakby nadawał się też na SF)

- jakiegoś rezerwowego SFa, który ew. będzie w stanie coś pograć jako PG.

 

I lecimy po tego misia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.