Skocz do zawartości

Washington Wizards 17/18


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

laska Beala tez jechala na twiterze po Marcinie, jest to kilka stron wczesniej tu wrzucone.

 

tak to z nimi jest ,pewnych rzeczy nie rozumieją ;]

 

??? ale o co chodzi 

 

Gortat ma kontrakt i tyle jesli musi sie trzymac kogokolwiek

 

jeśli chodzi o współpracę Gortat-Beal to jedni i drudzy byli od siebie zależni i w tym widzę powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie było szans wymienić Gortata na coś fajnego bez oddawania Oubre lub picku. Ciekaw jestem jak będzie z chemią w końcówce sezonu, liczę że chłopaki wszelkie ewentualne niesnaski schowają pod dywan.

Sheldon Mac w Atlancie co daje Wizards miejsce na podpisanie kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej nie było szans wymienić Gortata na coś fajnego bez oddawania Oubre lub picku. Ciekaw jestem jak będzie z chemią w końcówce sezonu, liczę że chłopaki wszelkie ewentualne niesnaski schowają pod dywan.

 

Sheldon Mac w Atlancie co daje Wizards miejsce na podpisanie kogoś.

Biorąc pod uwagę to, że mówimy o białym centrze grającym w starym stylu, którego tutaj nisko oceniacie, to chyba nie ma zdziwienia ?

 

Zresztą wymiana Gortata niewiele wniesie - tutaj jest inny problem. Gość bez jaj który chciałby być samcem alfa, do tego gość który trochę by chciał być samcem alfa ale się boi i przy tym gość którego wyznaczono na ich najbliższego towarzysza, który się do tego zupełnie nie nadaje. 

 

Ta trójka w centrum. Zarabiają za dużo, myślą, że są lepsi niż są a co najgorsze władze klubu pozwalają im tak myśleć.

 

I na koniec wychodzi wielka kupa. Której - tu na forum i na twitterach lachociągów będzie oczywiście Marcin Gortat. W końcu pierwsza opcja i w obronie i w ataku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani wizards to powinni raczej wygrywać włosy, że przedłużyła Walka. Kolejny mecz bez niego. Kolejny gdzie piłka krąży. Nie ma durnych heroicznych akcji Walka gdzie reszta tylko stoi i się patrzy. Wall strzela fochy, kłóci się z Gortatem, Bealem. Jest w tej chwili hamulcowy grającym w poprzek zespołu. Jego ego jest rozbuchane. Ma sporo talentu ale to nie przypadek, że Waszyngton bez niego gra skuteczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy widziałem więc nie wiem czy to trend ale wyglądał bardzo dobrze. Tak jak i Oubre ostatnio.

Tylko, że Wizards przez umowę Walla obu raczej nie da rady przedłużyć. Wiem, że co roku się nabierać na Wizards ale dziś Cavs grało dobrze ale Wizards intensywniej twardziej. Wyglądają naprawdę jak zespół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo w którym kierunku zaraz pójdą spurs ale zamiana walla z lma gdzie obu podobno kręci nosem to wcale nie taki głupi pomysł

 

Spurs ma kłopot z Leo oczywiście ale może jakiś lekki upgradecskladi ?

 

Pamiętaj, że Wall podpisał w lato extension i będzie zaraz zarabiał tyle ile zgarniają Curry czy Harden. Nie wydaje mi się żeby najlepszym wyjściem na upgrade składu było przyjmowanie Johna z 40 mln salary. 

Aldridge kręcił nosem, ale na rolę w drużynie i system Spurs. Wall kręci nosem regularnie na wszystko i zachowuje się jak przeciwieństwo lidera. O ile kręcenie nosem LMA można wyeliminować (choć naprawdę wygląda, że się dogadali z Popem, ale może to efekt urazu KL i zwiększenia roli Lamarcusa) wysyłając go gdzieś, to ściągając Walla praktycznie gwarantujesz sobie, że ten zaraz dostanie bólu zadka o coś irracjonalnie. 

 

Patrząc na ten krótki okres bez JW i zmianę jaką przeszli Wiz to na ich miejscu chyba wszedłbym w to, oczywiście przy odpowiednim obudowaniu pickami/młodymi, może z jakąś 3 drużyną żeby dać sobie szanse na spróbowanie zbudowania czegoś w oparciu o duet Beal - Otto. W tym momencie ich sytuacja finansowa na najbliższą przyszłość wygląda baardzo słabo. Gdyby chociaż mieli perspektywy na przejęcie schedy po LBJ, ale już jest Giannis, Sixers, Celtics. Będą płacić górę forsy za 3-6 seed więc chyba nie warto w tym trwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego i tym pisałem bo może się okazać ze obie ekipy idą do nikad.

 

Piszecie ze niby wizz się nie godzą ale zobaczcie oni sobie bez walka radzą a mieliby zagrożenie bliżej kosza więcej.

 

A spurs przepłacali by aby ratować Leo gdyby ten chciał jednak bardziej wyrazistych zmian.

 

To nue jest propozycja 1:1 tylko taka myśl ze obie drużyny w obecnej sytuacji powinny coś zmienić.

Mimo problemów walla z gliwa to nadal dobry gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jakie byłyby opcje gryby WW chcieli handlować Wallem. Czy chcieliby kogoś młodego czy kogoś gotowego od razu (stawiam na to drugie). Wychodzi mi kilka opcji

 

- Walker+Williams+1st pick za Walla. Hornets dostają nową twarz organizacji i zrzucają jeden z niewygodnych kontraktów a WW dostają Walkera, Williamsa który poszerzy ławkę i pick w okolicach końca loterii. Wraz z końcem kontraktu Kemby kończy się kontrakt Gortata i znalazłyby się fundusze na jego przedłużenie (myślę że oferta w okolicach 20mln za rok powinna być ok)

 

- Lee+ktoś+pick za Walla. 

 

- Bledsoe+ktoś+pick za Walla

 

 

Takie bardziej odrealnione

 

- Hill+pick Nets za Walla 

 

Chciałbym Reggie+coś za Walla ale to mocno odrealnione

 

Najbardziej mi pasuje deal z Hornets, reszta mniej aczkolwiek ten z Bucks czy NYK byłby ciekawy :)

 

PS Mokry sen kibiców WW Wall+ 2x 1st pick za Davisa  :mushroom:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż chciało by się napisać: No Wall - no problem! 10 wygranych meczy na 13 rozegranych, mówi samo za siebie. Rozpoczęty w niedzielę "maraton" kolejnych spotkań z 13 zespołami z dodatnim bilansem zaczął się perfekcyjnie od 2-0. Dwa ważne zwycięstwa z zespołami walczącymi o przewagę własnego parkietu w pierwszej rundzie PO zostały zdobyte. Do 23 marca WAS ma chyba najcięższy terminarz ze wszystkich zespołów NBA. Do końca sezonu mają w rozkładzie jazdy tylko 4 mecze z parówami(w kolejności NY, CHI, ATL i ORL) z aktywowaną opcją tank mode, pozostałe 17 meczy, będzie meczami walki na noże :smile:. Najbliższe cztery mecze grają u siebie z GS, TOR, IND i MIA. Wynik 2-2 to raczej max. co mogą osiągnąć.

Edytowane przez czarny81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satoransky wygląda tak dobrze jak w cyferkach?

Obejrzyj sobie ostatnie mecze choćby ten z 76ers

 

Z Satoranskym ofensywa Wizard nabiera rumieńców bo on po prostu ma lepsze IQ od Walla. On nie traci czasu na szukanie okazji do zdobycia własnych punktów tylko błyskawicznie ocenia który z kolegów jest lepiej ustawiony i podaje. Do tego ma szybkie nadgarstki coś jak kiedyś Pistol Pete. Wyrzuca ręce do przodu po czym dokonuje jakby skrętu i podaje w bok za linie rzutu za 3

 

Wizards mniej więcej połowe piłek wyprowadza z własnej połowy przez Sato i połowę przez Beala. Sato wtedy stoi w rogu i trafia te trójki albo błyskawicznie się przesuwa i podaje do kogoś lepiej ustawionego

 

No i Sato nie wiem czy nie broni lepiej od Walla. Tak czy siak to nie przypadek że Wizards tak dobrze teraz grają choć niewątpliwie może im kiedyś w końcówce zabraknąć gry Walla bo jednak Satoransky w sytuacjach krytycznych nie odda rzutu tylko będzie szukał podania

 

Oczywiście istnieje tez taka opcja ,że obecnie liga po prostu nie ma rozpisanych zagrywek Satoranskiego i za 2 tygodnie już wszyscy się będą na niego ustawiać i wtedy będzie prawdziwy test dla jego kreatywności ale jego wizja pola jak na razie jest lepsza niż ta Walla no i przede wszystkim zespół gra ze sobą a nie sfochowany Wall i reszta

 

Plus oczywiście Oubre , który w końcu wygląda jakby rozum dogonił talent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu chętnych się znajdzie bo i tak można wydać gorzej pieniądz.

 

Inna sprawa ze gość jest twarzą zespołu i nie łatwo jest się przyznać do błędu o kogo się opiera zespół.

 

Powtórzę co pisałem.

 

Oddałbym polowe składu spurs z pickiem lub dwoma.

 

 

I liczyłbym ze zacznie grać mądrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.