Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 17/18 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat DeRozen jest słaby i lepiej żeby siedział, koleś przy 2 punktach straty miał body language jakby przegrywał 20.

ja tego nie neguje, ale nie usadza się swojego "najlepszego" grajka na decydujące momenty g3, dzięki niemu Craps są w tym miejscu, więc albo ufasz swoim gwiazdom albo robisz z nich przysłowiowego Gortata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawa by były jakby to wygrał, a tak się tylko okazało, że w najcięższym momencie nie potrafi zaufać typowi dzięku któremu w ogóle może to być, słabe to w c***

A co oni zawdzięczają Derozanowi? Przeciez oni cały sezon grają lepiej bez niego (tak jak i ostatnie 6 sezonow LOL) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oni zawdzięczają Derozanowi? Przeciez oni cały sezon grają lepiej bez niego (tak jak i ostatnie 6 sezonow LOL)

nie jestem fanem DDR, nigdy nie byłem, ale Casey takimi zagrywkami stracił mój cały szacunek, nie robi się takich rzeczy w takich momentach, albo wszyscy jedziemy na tym wózku albo kończysz mecze VanFletami tej ligi, zwykły osraniec i tylko Lowrygo żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem DDR, nigdy nie byłem, ale Casey takimi zagrywkami stracił mój cały szacunek, nie robi się takich rzeczy w takich momentach, albo wszyscy jedziemy na tym wózku albo kończysz mecze VanFletami tej ligi, zwykły osraniec i tylko Lowrygo żal

 

Dziwne rzeczy opowiadasz. Albo zostaje się z zawodnikami, którzy zrobili run, albo nie.  A biorąc pod uwagę jako psychikę ma DeRozen w vs Cavs to byłoby prawdopodobnie się nie powiodło. Sprawdź sobie jak wyglądała ławka po rzucie na remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy opowiadasz. Albo zostaje się z zawodnikami, którzy zrobili run, albo nie. A biorąc pod uwagę jako psychikę ma DeRozen w vs Cavs to byłoby prawdopodobnie się nie powiodło. Sprawdź sobie jak wyglądała ławka po rzucie na remis.

w sensie, że Rodzyn miał skakać z radości i wjechać na parkiet na kolanach?

 

kto tu dziwne rzeczy opowiada? naprawdę jeśli chcesz mi powiedzieć, że CJ Miles był takim x-factorem w ostatnich minutach, to chyba inne spotkanie oglądaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors chcą szybkie 4-1 zrobić ;) dlatego pierwszy raz w historii wyszli S5 small ball lineup of death (z KD i AI). Widać, że podeszli poważnie do tego meczu i jumperki wchodziły... teraz wszedl Looney, więc czekam na odpowiedz Pelikanow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.