Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 17/18 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Którą akcją? Tam gdzie Plumlee zgasił go blokiem jak peta i Nuggets z kontry zamknęli mecz?

 

Kolejny raz kładzie drużynie wygrany mecz. Tak samo było z Kings, Rockets i teraz Nuggets. A jak tylko spadł za faule z Sixers to od razu gra wyglądała lepiej w czwartej kwarcie.

 

Cousins ogólnie gra bardzo dobrze, w dużej mierze dzięki Niemu Pels tak świetnie trafiają za trzy, ale w czwartych kwartach zaczyna odpalać jakieś dziwne hero mode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie? Skoro napisałem że dał prowadzenie w końcówce, to po co wypisujesz coś o zupełnie innej akcji? Przecież po jego zagranie 2+1 dało prowadzenie na pół minuty przed końcem. To Holiday zawala końcówki. Nie trafił dziś, nie trafił z Sacramento , nie trafił z Bulls. Niech rzuca ktokolwiek inny tylko nie on. A co do Cousinsa, to przecież z Bucks trafił za 3 na pól minuty przed końcem  czym zamknął mecz. Problemem nie jest Cousins tylko Gentry i granie w końcówkach Holiday'a. Równie dobrze ostatnie akcje mogli robić Asik i Diallo a wyniki byłyby takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy, jak normalnie dyskutujemy?

 

Zerknąłem na BSS i Ginsberga, byłem ciekaw ich zdania i faktycznie, Holiday mocniej dostał po głowie. Chociaż ja byłbym bardziej wyrozumiały, bo jednak mocno ciągnął grę przez 3 kwarty. Cousins miał problemy z faulami, miał więcej sił, a jednak nie zrobił różnicy. Ogólnie Pels mają spory problem z końcówkami, bo któryś raz oddają niemal wygrany mecz. Net ranking za 4 kwarty mają w ogonie ligi.

 

Ale zgodzisz się, że Cousins w porównaniu do początku sezonu obniżył loty. Może to ta krótka ławka daje o sobie znać i zmęczenie, ale rzucają się w oczy jego straty, pasywność i to, że kolejny raz rywale go z łatwością blokują, ostatnio Capela w czwartej kwarcie dwukrotnie przy kluczowych akcjach, teraz Plumlee raz w czwartej kwarcie i raz dogrywce.

 

A co sądzisz o statystyce z 82games, że Holiday daje więcej drużynie niż Cousins?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy, jak normalnie dyskutujemy?

 

Zerknąłem na BSS i Ginsberga, byłem ciekaw ich zdania i faktycznie, Holiday mocniej dostał po głowie. Chociaż ja byłbym bardziej wyrozumiały, bo jednak mocno ciągnął grę przez 3 kwarty. Cousins miał problemy z faulami, miał więcej sił, a jednak nie zrobił różnicy. Ogólnie Pels mają spory problem z końcówkami, bo któryś raz oddają niemal wygrany mecz. Net ranking za 4 kwarty mają w ogonie ligi.

 

Ale zgodzisz się, że Cousins w porównaniu do początku sezonu obniżył loty. Może to ta krótka ławka daje o sobie znać i zmęczenie, ale rzucają się w oczy jego straty, pasywność i to, że kolejny raz rywale go z łatwością blokują, ostatnio Capela w czwartej kwarcie dwukrotnie przy kluczowych akcjach, teraz Plumlee raz w czwartej kwarcie i raz dogrywce.

 

A co sądzisz o statystyce z 82games, że Holiday daje więcej drużynie niż Cousins?

Wyraźnie napisałem, że Cousins dał prowadzenie, to myślałem, że skoro oglądałeś to będziesz doskonale wiedział o jaką akcję chodzi. Co do Holiday'a to nie rozumiem czemu się dziwisz krytyce jego gry. Niemal wszyscy wiedzą, jak jest fatalny w końcówkach, a on chyba w każdym meczu gdy była szansa na game-winnera rzuca i zawsze nie trafia. Powinien tę akcję wykonać ktoś inny. Mam na myśli Davisa, Cousinsa czy nawet Millera który zapewnił wygraną z Atlantą. Dla mnie współwinni tego są Gentry i Holiday, bo w sumie nigdy nie wiem czy to rozpisana tak akcja czy samowolne decyzje Holiday'a. Co do Cousinsa i obniżenia jego lotów to to się z Tobą trochę zgadzam, tylko trzeba też zwrócić uwagę na powrót Rondo i poprawę gry Moore'a i Holiday'a co z automatu obniżyło statsy Cousinsa, ale i też Davisa. Co do strat to od początku sezonu notował ich sporo chociaż w 2 ostatnich meczach było tego najwięcej.              Natomiast co do statystyk kto daje więcej, to obaj są bardzo ważni i dają bardzo dużo, ale też zapewne tam najwięcej daje Davis, a bilans bez Davisa jest pozytywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons napieprzaja ladnie trojki. Pierwszy raz widze Magic w tym sezonie. Hezonja zaczal cos soba rerezentowac czy to tylko przypadek?

 

pieknie ku... 19:0 i zrobila sie nerwowa koncowka. 

 

 

edit 2 no udalo sie ale niezla zapasc w q4 Reggie jako gtg nie sprawdzil sie

Edytowane przez Tłok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.