Skocz do zawartości

Zakłady NBA 2017/18


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zakłady.

 

Utah Jazz przed Spurs, jeśli podpiszą Haywarda o 300.

 

Pelicans nad Spurs, jeśli podpiszą Holidaya o 100zł, Kto wchodzi?

 

 

Ja chętnie.

 

Złowiłem karpia :smile:

 

In

300 pln na spurs z gh w jazz.

 

A mogło być tak pięknie... ;) Niestety nieważny

 

Ja mogę zaproponować ciekawy zakład za 100zł.

 

Boston nie wygra konferencji Wschodniej podczas regular season, jeśli wygrają Cavs zakład jest nieważny. To myślę uczciwa propozycja.

 

Ktoś, coś?

 

 

ok, ja moge wejsc, rozliczenie po zakonczeniu RS, zadnych dodatkowych warunkow, typu ktos 45 spotkan itd.

 

I jeszcze jeden! I jeszcze raz!

 

Brawo Pels i brawo Raptors :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo 

 

Podbijam do takiej dupeczki co ma bzika na punkcie zdrowia wiec musze odstawic jaranie na jakis czas wiec jako mam ostatni dzien wesolego zycia i naczytalem sie jakie to Nets jest c***owe proponuje zaklad wyzej / nizej bez zadnych dodatkow o kontuzje lub inne glopoty po RS

 

proponuje Orlando Magic

 

rozpatrze inne druzyny ktore sa w zasiegu

 

stawka do dogadania

 

pozdro 600

 

 

czy jest ktoś z forum kto zna Crissa? lub ma jakis pomysl jak sie z nim skontaktowac?? ;]

 

zniknal z forum, troszke nieskromnie się obawiam że za moją sprawą, bo już czwarty rok z rzędu ma mi wypłacić hajsy ;p

z psychologicznego punktu widzenia, tez bym sie wkurzyl jakbym mial czwarty raz wyplacic kolesiowi z internetu, ktorego na oczy nie widzialem.

aczkolwiek mam nadal nadzieje ze nieobecnosc ma jakies dobre usprawiedliwienie, bo jednak zawsze był honorowy i nie przeciągał tego ani nic, do tego jest hazardzista i pokerzysta doswiadczonym, wiec nie sądze żeby nie potrafił się z tym pogodzić... 

jak macie jakiś namiar do niego, plz dajcie znać na PM ;)

 

PS. LBS, do ogloszenia MVP jeszcze z dwa tygodnie, ale mysle, ze smialo mozna mi wyslac numer konta na PM, a jak bedzie oficjalne to się rozliczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś z forum kto zna Crissa? lub ma jakis pomysl jak sie z nim skontaktowac?? ;]

 

zniknal z forum, troszke nieskromnie się obawiam że za moją sprawą, bo już czwarty rok z rzędu ma mi wypłacić hajsy ;p

z

 

Niestety, ale Crisa na forum nie ma od początku stycznia już

Zajrzyj na szosa.org

 

Podpowiesz coś więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakładaniem się przez fora tak jest, nie zawsze wiesz na kogo trafisz. Niemniej jednak widać że nie tylko jakieś sezonowe randomowe nicki lecą w huja.

A "fani" lejkers to chyba najbardziej zdradliwa grupa na tym forum. Max paru normalnych, to nie pierwszy się skur.ił dla 100 złoty. Czasem aż się zastanawiam jakim hu.em Matek też się do nich zalicza, nihuj tam nie pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie skoro jest przyzwolenie na hazard tu w dziale NBA to moderatorzy powinni trochę pomoc i Kubbas powinien dostać bana na miesiąc czy coś. Wiem ze moderatorzy to nie są komornicy ani sędIowie, ale zakładam ze gdyby ktoś wpadł tu na forum, sprzedawał buty i kogoś oszukał tez byście go zbanowali żeby nie oszukał kolejnej osoby.

 

następne zakłady będę próbował zrobić na zasadzie kto przegra wpłaca ba cele charytatywne. I tak nie gramy na tysiące Wiec nie chodzi tu o zarobek, a o dobra zabawę i sam fakt ze miało się racje lub nie. A tak będę miał satysfakcję ze zrobiliśmy coś dobrego.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#teambeGMokc :wink:

 

a w temacie, tylko bez hejtu proszę, bo wpadło mi do zmęczonej głowy na szybko.

 

50 zł na awans Indiany over Lebron

 

Jak ktoś chce postawić na Cavs stówkę to zapraszam (no wiecie, Lebron, musi być jakaś przebita)

Możemy przyjąć, że James i Dipo muszą dograć serię do końca

 

Czekam do 0:30  dajmy na to. Mam wrażenie trochę, że wyrzucam pieniądze z portfela, ale będzie się chociaż ciekawiej oglądało. Więc jak coś to kto pierwszy ten lepszy żebyście się zabijać nie musieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat wałkowany tyle razy, że już trochę robimy z siebie durni poruszając to poraz enty, bo generalnie miało być tak:

 

 

Teraz niemam dostępu do komputera, jutro z rana będę w podróży, także zrobię odpowiedni temat z przeniesieniem potrzebnych postów za 2 dni do działu NBA. Nie ma co się spieszyć z wyborami. Narazie niech najwięcej osób napisze odpowiedź na 3 pytania i później zobaczymy kto najczęściej się przewija w kandydaturach . Dopiero później zapytam zainteresowanych czy chcą być modami i na końcu głosowanie.

Nie sugerujcie się czy ktoś jest modem, czy kiedyś mówił, że nie chce byc itp. Temat ma za zadanie wyłonić i pokazać użytkowników, którzy zdaniem większości nadają się na bycie modem...

 
sprawdzcie sobie ile było  bardziej lub mniej rzeczowej dyskusji apropo wyboru nowych modów,, niestety z niewiadomych przyczyn ktoś ukręcił łeb sprawie i wszystko strzelił szlag
 
a niestety prawda jest taka, że to Borys miał podjąć decyzje i sam zachęcał jak w powyższym poście do wspólnego wyłonienia modów, ale... Borys to admin widmo, nie ma go nigdy gdy jest potrzebny, na moda  do beGM czekaliśmy chyba z pół roku, dziwnie, bo gdy trzeba komuś doradzić nową piłeczkę na tartan to jest wtedy bardzo aktywny
 
przepraszam, że tak dosłownie, ale to jest naprawdę żałosne - ktoś tu nie kuma jak ważne dla niektórych jest to forum i ile z życia nam zajmuje

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.