Skocz do zawartości

NBA 2K18 na PS4


girlsplay2ktoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś w tym demku oprócz męczenia buły jednym zawodnikiem? Można normalny mecz z kumplem zagrać albo chociaż z kompem?

można zagrać 10 minut jako GSW vs CAVS bez scoreboardu, statów itd. z co chwilę wyskakującymi popupami z tutoriala. ogólnie nie warto, dłużej się ściąga niż gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zagrać 10 minut jako GSW vs CAVS bez scoreboardu, statów itd. z co chwilę wyskakującymi popupami z tutoriala. ogólnie nie warto, dłużej się ściąga niż gra.

 

Czyli ta wstawka instalacyjna co zawsze. Odpuszczam, bo Destiny 2 mnie wessało. Wytrzymam jakoś do piątku bez NBA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep? Masz gwarancję, że dostaniesz w piątek, a nie po weekendzie? Zawsze zamawiałem w Muve, ale tym razem krzyknęli sobie aż 280zł.

 

Z Empika z dostawą do domu. Zamówiłem od razu jak wystawili więc zapłaciłem tylko 219+wysyłka a na stronie Empiku teraz już też jest po 280/290 więc udało mi się zaoszczędzić.

 

Dzwoniłem do nich to mi Babka powiedziała, że jak dostaną gry do czwartku to będę miał w piątek a jeśli dopiero w piątek to dostanę w poniedziałek..

 

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.. Oby przyszło w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Empika z dostawą do domu. Zamówiłem od razu jak wystawili więc zapłaciłem tylko 219+wysyłka a na stronie Empiku teraz już też jest po 280/290 więc udało mi się zaoszczędzić.

 

Dzwoniłem do nich to mi Babka powiedziała, że jak dostaną gry do czwartku to będę miał w piątek a jeśli dopiero w piątek to dostanę w poniedziałek..

 

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.. Oby przyszło w piątek.

 

Z Muve mi zawsze przychodziło w piątek. Chyba zamówię w Media Expercie lub Electro, ale za pobraniem, bo jak nie przyjdzie w piątek to będę jeździł i szukał po mieście, a paczkę oleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Muve mi zawsze przychodziło w piątek. Chyba zamówię w Media Expercie lub Electro, ale za pobraniem, bo jak nie przyjdzie w piątek to będę jeździł i szukał po mieście, a paczkę oleję.

 

No ja mam nadzieję, że Empik wyślę na piątek a jak nie to trudno i tak mam weekend w robocie więc stracę tylko piątek praktycznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na allegro w jakims sklepie zamawiałem za 230 z wysylka, podstawowa wersje (placenie 400 zł za jakas super hiper edycje z kasa do wydania na karty zawodników to istne szaleństwo).

Bylibyscie chetni zalozyc jakis team w myplayer? Na razie mam jednego chętnego.

Co do dema to mega mi weszło i myplayer i nawet ten 10 minutowy mecz, roznica w gameplayu jest ogromna :) Nic tylko czekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.