Skocz do zawartości

Random shit 2017/18


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem sobie z ciekawości coś sprawdzić na instagramie Klaya Thompsona i zaskoczyło mnie, że jego sponsorem którego buty nosi jest nieznana mi wcześniej firma ANTA SPORTS. Są jeszcze w lidze jakieś przypadki (oprócz Stefka w UnderArmour, Walla w Reeboku), gdzie gracz tego kalibru nie został złapany ani przez Nike, ani Adidasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się sezon ogórkowy, jakieś kluby już tam zmieniły trenerów, tak się zastanawiam czy taki Obradovic był kiedyś przymierzany do NBA, i jak sądzicie jak by sobie poradził?

Obradovic to chyba za duże ego jak na trenera w NBA. Pod względem wiedzy to pewnie top topów w NBA by był, ale mógłby mieć problem z kupieniem szatni z gwiazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak znalazł Kings albo Magic. Ewentualnie Heat bo Wade wydaje się być inteligentnym kolesiem. Ale Kings nie, bo mają mieć za rok pick na poziomie 2-6

W takich Pels to mógłby fajnego grającego asystenta w osobie RR mieć. Dużo zależy od tego, czy gwiazda to baran typu Wall, czy żuczek typu Duncan, który słucha trenera bo wierzy, że ten poprowadzi go do sukcesów

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obradovic to chyba za duże ego jak na trenera w NBA. Pod względem wiedzy to pewnie top topów w NBA by był, ale mógłby mieć problem z kupieniem szatni z gwiazdą.

On mi mega przypomina Popa,  a przecież ten sobie radzi doskonale. Zdaję sobie sprawę że Pop to mimo wszystko Amerykanin, i pewnie bardziej "czuje klimat", ale na głowę sobie wejść nie dał nikomu, a miał do czynienia z gwiazdami. Obradovic też nie toleruje bezmyślności, i każde idiotyczne zagranie, natychmiast karci "plując" ze złości na winowajcę. Tak ogólnie zapytałem, bo Serb jutro stanie przed szansą wygrania Euroligi po raz 10 z 5 zespołem, więc to chyba trener świetny, co zdaje się potwierdziłeś, mówiąc pisząc o jego wiedzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

HoopsHype asked players – 14 of them with pro experience in the States – which Euro coaches would do best as No. 1 guys on an NBA bench.

Serbian legend Zeljko Obradovic, the winningest Euroleague coach ever with eight titles, came a distant third behind Blatt and Messina, with many players citing his brash style as something that wouldn't fly at all in the NBA.

"I don't see Obradovic there," a Euroleague center said. "Players would strike after two weeks. Too much yelling and b*tching. NBA is a players' league."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.