Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Monk zdobył u nas mistrzostwo, pora na wypłatę. 

Ja nie wiedziałem, że Monk gral w Lakers.

 

No to jeszcze wieksza beka z oczywistego paycutu. Czyli nie tylko 24 latek po najlepszym sezonie. Do tego z pierścieniem z tym samym zespole.

 

No cóż, powodzenia.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Monk zdobył u nas mistrzostwo, pora na wypłatę. 

JAK DZIS PAMIETAM KRUCJATE JANUAREGO, ZE JEDNO MISTRZOSTWO RUBIO USATYSFAKCJONOWAŁO I JUŻ NIE MA AMBICJI, STĄD CHETNIE ODEJDZIE DO KINGS dla 5 % wyższej pensji

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Problem jest taki, że nikt mu u nas nie płaci, a literalnie typ mówił w wywiadach, że odpuści 5mln dla Lakers w RL, bo się zajebiście tu czuje w Lakers i chcę tu grać, to że RL LAL są idiotami i go odpuścili to inna sprawa. 

*zostaje w contenderze.

Looney odpuszczał grubszy hajs niż tu ma opuścić Monk dla Warriors w RL mając 23 lata.

Błagam...

1. Jakby brac na poważnie co jaki Zawodnik kiedy powiedział, to moznaby zwariować bo oni ciągle coś pierdolą, a ich wypowiedzi to generatory PRowe w zależności kto o co zapytał. Dostał jakikolwiek hajs I spierdalal aż się kurzyło,  a już przed FA były plotki o jego chęci gry z Foxem w Kings.

2.Looney to defensywny center, z ograniczoną rolą i umiejętnościami w ataku. Monk to 6thman po świetnym sezonie, gdzie ciągnął dziadowskich Lakers. Mega porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

To przypomnij jeszcze Reikaiowi, bo nie grał, że sekundę po mistrzostwie Woodena przejąłeś team i zacząłeś wymieniać mistrzowski team, a Rubio dostał od Ciebie ofertę na zasadzie warunku. :) U mnie jest troszeczkę inaczej, nie uważasz?

nie. uwazam, ze tamta krucjata byla ucielesnieniem twojej nieczystej gry.

na papierze mistrzem moze jestes. godnosci mistrzowskiej jednak ci zdecydowanie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

On nie dostał "jakiegokolwiek hajsu". On dostał 9,5 mln w 1 roku od Kings, a Lakers nie chcieli rzucić mu nawet tax-MLE, tylko poszli w Walkera, więc musiałby odpuścić 7mln. Wy rzucacie mu po 5mln za sezon (a ta oferta flubera to już w ogóle taki longterm uwiązanie to dramat :P).

Hmm, hmm :) 

xddd Tęskniłem za Twoimi wspaniałymi tekstami :) 

Lub poszli w Walkera, bo Monk poszedl grac do ziomka z uniwersytetu. Tego nie wiesz, w każdym razie to co mówił nie miało znaczenia i pierdolil zeby pierdolic, jak to gracze w NBA zapytani w wywiadzie o cokolwiek. Jak mu się nie podoba żadna oferta, to zawsze może je odrzucic i czekać na następną turę, a nie brać ochłapy od Lakers bez powodu, skoro pierścień już ma.

 

To kiedy w RL ktoś na poziomie Monka z jego rolą został w drużynie po pierścieniu? Bo coś nie mogę nikogo takiego znaleźć, tym bardziej nie widzę tu oczywistego paycutu, ale może czegoś nie widzę.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January a ja mysle ze Monk w realu miał na stole to co dostał Walker, tylko wziął po prostu to co dali Kings. Wiec różnica była podobna jak u nas. U nas zdobył mistrzostwo jako rezerwowy, i z tym doświadczeniem Tym bardziej bedzie chciał się rozwijać indywidualnie i pokazać jako ważniejszy gracz tak aby w przyszłości sobie zagwarantować wypłatę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Wiem. Ale chyba akurat nie myślisz o Brownie xD? Jest jakiś argument za Minnesotą?

Wiesz, to może znajdź mi podobnego gracza do Monka, który odszedł z mistrza i głównego faworyta do tytułu, w którym się świetnie czuje z 3 superstarami i 2 największymi legendami w NBA za room-MLE ? :) 

W sensie znajdź goscia, który po niezłym sezonie wzial mniejsze siano, niż się spodziewano?  Na pewno prędzej bym znalazł cos takiego, niż chlop 24 lata po najlepszym sezonie biorący minimum.

 

No i ja nie mówię, że moja oferta jest zajebista bo też się spodziewałem większego hajsu dla niego. Po prostu Monk prędzej wyłysieje i szczeznie, niż wezmie minimum od drużyny z którą właśnie wygrał mistrza. Prędzej pojdzie do następnej tury, a nie weźmie takie ochłapy.

 

Ale to już głosujący ocenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

Największy szok to i tak brak ofert od Bulls w tej turze, Walla mi na tacy podano.

W następnej turze podpisze :) Dzięki wymianie uda mi się zdobyć kasę na ofertę jak w realu.

A po prawdziwe, to miałem złożyć oferty wieczorem, ale młodsza dała taki koncert podczas powrotu z urlopu, że zamiast 4 h wracaliśmy duuuużo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

W następnej turze podpisze :) Dzięki wymianie uda mi się zdobyć kasę na ofertę jak w realu.

A po prawdziwe, to miałem złożyć oferty wieczorem, ale młodsza dała taki koncert podczas powrotu z urlopu, że zamiast 4 h wracaliśmy duuuużo dłużej.

Zastanawia mnie czemu wszyscy czekacie zawsze na ostatnia chwile, zwłaszcza jak macie płaczące dzieci, nie jesteście w Domu/brak sygnału na hali. 
Ashigaru tą wiedzą co zdobędzie raczej nie handluje. Trzy dni na złożenie oferty a zawsze ktoś coś :)

26 minut temu, LAF napisał:

Ja myśle, że można wyjątkowo dopisać ofertę @Pablo81  już były takie sytuacje i nie było większych problemów 

Nie wiem czy wiesz ale twoi poprzednicy spóźnili się kiedys o minute i nie chciano im uznać ofert. Kiedys z ignazzem dobiliśmy deal o 10 sek za pozno. Tez nie uznano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Zastanawia mnie czemu wszyscy czekacie zawsze na ostatnia chwile, zwłaszcza jak macie płaczące dzieci, nie jesteście w Domu/brak sygnału na hali. 
Ashigaru tą wiedzą co zdobędzie raczej nie handluje. Trzy dni na złożenie oferty a zawsze ktoś coś :)

Nie wiem czy wiesz ale twoi poprzednicy spóźnili się kiedys o minute i nie chciano im uznać ofert. Kiedys z ignazzem dobiliśmy deal o 10 sek za pozno. Tez nie uznano. 

Wszyscy i to zawsze?

Nie miałem świadomości o skali zjawiska.

Bo ja pierwszy raz. 

1 minutę temu, january napisał:

Za obiecywanie FA, którzy już dostali oferty zlozenia ofert w kolejnych turach są drogie kary, że tak tylko przypomnę.

W minutę po jesteś. To jest to, to mi się podoba! Już usuwam ;)

Ale o ile mnie pamięć nie myli, to trochę tych obietnic było, a nie pamiętam jakie kary poszły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pablo81 napisał:

Wszyscy i to zawsze?

Nie miałem świadomości o skali zjawiska.

Bo ja pierwszy raz. 

W minutę po jesteś. To jest to, to mi się podoba! Już usuwam ;)

Ale o ile mnie pamięć nie myli, to trochę tych obietnic było, a nie pamiętam jakie kary poszły? 

Ad1. Zakładam ze wiesz czym jest przenośnia. 
 

Ad2. Nie złożyłeś ani oferty ani kontroferty, choć miałeś łącznie ponad tydzień czasu. Wall ci przepadnie, twoja sprawa, nie ma czegos takiego ze teraz mówisz ze złożysz ofertę w następnej turze i sugerujesz innym żeby odrzucili wszystkie oferty. Było już wałkowane wiele razy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Wall ci przepadnie, twoja sprawa, nie ma czegos takiego ze teraz mówisz ze złożysz ofertę w następnej turze i sugerujesz innym żeby odrzucili wszystkie oferty. Było już wałkowane wiele razy. 

Bulls zjebali, ale w jednym Pablo ma rację. Wall nie ma żadnego interesu w tym, żeby podpisać w tej turze kontrakt za minimum. Taki sam może podpisać w IV turze, jeśli więc oferty będą słabe, to najlepszą opcją dla Walla będzie odrzucenie ich i poczekanie do kolejnej tury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.