Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Shevcu wyrównał, więc czekamy na @LeweBiodroSmoka odnośnie Juancho. 

sprawa nie jest zamknięta, poinformuję o tym w stosownej chwili

jednocześnie zmieniam głos na extension dla Mitchella, zwrócono mi uwagę na fakt, że dostał umowę bez PO inaczej niż w realu

2 godziny temu, tangiers napisał:

 

Poszedl glos na odrzucenie przy Roycie, licze ze LBS przedstawi mu poprawiony kontrakt w nastepnej turze, jak nie to leci do Raptors. Taki gracz bierze lata i pewna kasę, ciezko prognozowac u niego jakis breakout year

Nie rozumiem, gość jest rolsem, dostał lepszą ofertę z tych możliwych, ale jest tytanem zdrowia, spokojnie może liczyć na lepsze siano jeśli jeszcze się rozwinie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 głosy

@Tecu @Pablo81 @SlaKB @eMeS @Alonzo @Regis @Ashigaru @elwariato

Ci Panowie jeszcze nie zagłosowali.

Koniec II tury to także ostatni czas na wycofanie QO dla swoich graczy. Przed wszystkim powinien z listą zapoznać się @MMM2121 bo mam wątpliwości czy Damion Lee i Dean Wade są warci tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

22 głosy

@Tecu @Pablo81 @SlaKB @eMeS @Alonzo @Regis @Ashigaru @elwariato

Ci Panowie jeszcze nie zagłosowali.

Koniec II tury to także ostatni czas na wycofanie QO dla swoich graczy. Przed wszystkim powinien z listą zapoznać się @MMM2121 bo mam wątpliwości czy Damion Lee i Dean Wade są warci tej oferty.

Czas do jutra do 24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

22 głosy

@Tecu @Pablo81 @SlaKB @eMeS @Alonzo @Regis @Ashigaru @elwariato

Ci Panowie jeszcze nie zagłosowali.

Koniec II tury to także ostatni czas na wycofanie QO dla swoich graczy. Przed wszystkim powinien z listą zapoznać się @MMM2121 bo mam wątpliwości czy Damion Lee i Dean Wade są warci tej oferty.

Lee jest :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, ze Irving jest najbardziej nietykalny w Knicks, więc @Alonzo chociaz dostal swoja odpowiedz na pytania o Kyriego i hierarchię w zespole!

1 minutę temu, january napisał:

xd

Najlepsze jest to, że Kawhi Leonard teraz może wpaść za minimum do Lakers :D 

Tekst w Athletic pokazal, ze LA to mu nie sluzy...

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Myślę, że jednak Lakers wybierze:)

A moze razem z Marciem Gasolem dołączą do Kyle'a Lowry'ego w Raptors? Skoro George przedluzyl, bo @Eld sciagnal Wetsbrooka, a przeciez u nas tez ze soba wiecej nie grali to czemu Lowry nie moze rekrutowac gosci z Raptors?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

A moze razem z Marciem Gasolem dołączą do Kyle'a Lowry'ego w Raptors? Skoro George przedluzyl, bo @Eld sciagnal Wetsbrooka, a przeciez u nas tez ze soba wiecej nie grali to czemu Lowry nie moze rekrutowac gosci z Raptors?

Może tak jak w rl NBA będzie chciał grać z pg13 @mac @Qcin_69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja która Zarząd ligi już chce tuszować (według niektórych sources @january w Radzie nie jest tylko formalnie) nie zostanie tak łatwo zapomniana przez społeczność BeGM oraz przede wszystkim agentów Davisa.

Sytuacja ta pokazuje również czemu Knicks zdobyli swoje mistrzostwo z Woodenem, a @człowiek...morza ten być może najbardziej utalentowany zespół w całej lidze doprowadzić potrafił co najwyżej do drugiej rundy. Zamiast chłodnej głowy, analityki i spokoju mamy tu kierowanie się emocjami i zwalnianie wolna ręką najlepszego zawodnika drużyny.

#niemojGOAT #FreeDavis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Sytuacja która Zarząd ligi już chce tuszować (według niektórych sources @january w Radzie nie jest tylko formalnie) nie zostanie tak łatwo zapomniana przez społeczność BeGM oraz przede wszystkim agentów Davisa.

Sytuacja ta pokazuje również czemu Knicks zdobyli swoje mistrzostwo z Woodenem, a @człowiek...morza ten być może najbardziej utalentowany zespół w całej lidze doprowadzić potrafił co najwyżej do drugiej rundy. Zamiast chłodnej głowy, analityki i spokoju mamy tu kierowanie się emocjami i zwalnianie wolna ręką najlepszego zawodnika drużyny.

#niemojGOAT #FreeDavis 

Nie ma zgody na żadne tuszowanie. Nie na mojej zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Principe @fluber @tangiers @karpik @LeweBiodroSmoka @mac @BMF @Eld @MMM2121 @Lucas

Miałem nic nie pisać już o ofercie dla Mitchella, gdyż argumentowałem to dwukrotnie - ale w natłoku postów, rozumiem że nie każdy to czytał/zapamiętał. 

Dałem Mitchellowi dokładnie takie samo extension, jak dostał w realu z wyjątkiem PO, gdzie w mojej propozycji tego PO po prostu nie będzie. Wynika to jednoznacznie z konsekwentnie prowadzonej polityki klubu. Wy decyzję tutaj podejmujecie, jako 1/29 Donovana Mitchella (każdy z Was). W rl Jazz Mitchell jest absolutną Gwiazdą, jako debiutant pokonał Thunder ze zdrowym Georgem i Westbrookiem awansując do II rundy (u nas rok później z tymi samymi graczami i kontuzjowanym Georgem przegrał, o czym Principe i Eld wiedzą najlepiej), ponadto w sumie w playoffs grał 3 razy i w tym roku był wybrany do Meczu Gwiazd oraz był najlepszym graczem I rundy playoffs w bąblu (razem z Murrayem).

U nas 2 razy odpadł w I rundzie playoffs, w bąblu był dobry, ale bezapelacyjnie gorszy od Leonarda i nie był nigdy graczem All Star.

W rl Jazz jest pierwszą opcją ofensywną. U nas jest opcją 1B za KATem, który rok temu podpisał 5-letniego maxa bez żadnej PO. Mitchellowi klub proponuje kontrakt rok wcześniej niż KATowi - proponuje mu taki sam kontrakt jak KATowi (finansowo Mitchell ma wyższy do tego, gdyż salary jednak idzie w górę). 

Jaki jest powód odrzucenia tego extension przez gracza, o którym na każdym kroku GM pisze, że razem z KATem chce, żeby całą karierę spędzili razem w Orlando? 

Zastanówcie się, czy chcecie tu robić kalkę z Jazz, czy racjonalnie dostosować warunki do sytuacji w Orlando. Dawanie PO Mitchellowi, w sytuacji, gdy opcja 1A nie ma tego PO jest irracjonalne. Gracz dostaje przecież maxymalne extension z możliwością podwyżki z 25% do 30% designared rookie max extension.

Dla mnie jeżeli już wyznacznikiem jest to, że rl Heat nie dali PO Adebayo, tylko on też ma gwarantowany ten 5ty rok kontraktu w pełni. 

Bądźcie tu Mitchellem z Orlando, który podejmuje kluczową decyzję dla siebie, ale i dla klubu, który mu wyłożył na tacy perspektywę organizacji na lata. W chwili obecnej Mitchell u nas odrzuca propozycję extension wystosowanego rok wcześniej przez swój upór związany z tym PO. W rl ma już te pieniądze i spokój organizacji co do swojej przyszłości zagwarantowany. 

Brak zgody Mitchella na extension, to brak zaufania do Orlando i chęć uzyskania korzystniejszej umowy niż lider jakim jest KAT. Chciałbym Wam jeszcze raz przypomnieć hierarchię w Orlando - KAT to opcja 1A, Mitchell to opcja 1B - tak jest od 2 lat przecież i wszyscy u nas o tym doskonale wiedzą.

Wybierzcie najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia Mitchella. Brak extension dość jasno i wymownie powie, co Mitchell sądzi o polityce prowadzonej przez GMa w Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.