Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

@shevcu to jak w końcu jest z tymi Twoimi priorytetami? Wygrałeś Tadzia Janga no ale on idzie w końcu do Ciebie czy nie? Czy to jeszcze od Rubio zależy? Joe Harrisa już masz, Marcusa Morrisa też.

Moja oferta jest ważna, bo Morrisa wygrywam, ale nie wygram Winslowa. Od Rubio nic nie było w warunkach uzależnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevcu napisał:

Moja oferta jest ważna, bo Morrisa wygrywam, ale nie wygram Winslowa. Od Rubio nic nie było w warunkach uzależnione. 

Przeciez wedle tego co napisales w oferce to musisz przegrac Morrisa i Winslowa zeby podpisac Younga:

Cytat

 

5. Thadeus Young - 56/4 kontrakt w opcji 3+1 PO (14/14/14/14)*oferta kwalifikowana, ważna gdy:

1. Nie wygram Marcusa Morrisa.

2. Nie wygram Justise Winslowa. 

 

Dla mnie to oznacza ze dales dwa warunki podpisania Younga, a nie 1 lub 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Chodzi o sposób pisania tego "1./// 2.////", który był niejasny - dopiero przy Lambie wyjaśniło się, iż jest to zapis warunków "albo", a nie "i"

Dobra juz rozumiem, ale takiej pokreconej oferty jeszcze tu nie widzialem ;] Lepsza kasa, nie ma co dyskutowac. Bylem przekonany, ze Tadek zostanie, ale w tym wypadku podpisuje Aminu.

Liczę, na zadoscuczynienie Ibaką za wszystkie krzywdy jakie doznalem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kilka razy pytałem o te warunki Shevcu, czy ktoś rozumie ten zapis to odzewu nie było. Teraz to można interpretować dwojako.

Przeciez po Twoim poscie to rozjasnilem. Chyba nawet Ciebie cytowalem lub innego gracza. Jestem przed urlopem, na serio nie chce mi sie i nie mam zbytnio czasu az tak szukac w temacie ze od razu w niedziele lub poniedzialek dalem znac. 

Godzinę temu, tangiers napisał:

Przeciez wedle tego co napisales w oferce to musisz przegrac Morrisa i Winslowa zeby podpisac Younga:

Dla mnie to oznacza ze dales dwa warunki podpisania Younga, a nie 1 lub 2 .

Wiem że mega pokrecilem w temacie i srednio po polsku ale robilem to na mega speedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shevcu napisał:

Przeciez po Twoim poscie to rozjasnilem. Chyba nawet Ciebie cytowalem lub innego gracza. Jestem przed urlopem, na serio nie chce mi sie i nie mam zbytnio czasu az tak szukac w temacie ze od razu w niedziele lub poniedzialek dalem znac. 

Jak tak to zwracam honor. Widać przegapiłem twój post tak jak all-star impact Aarona Gordona w poprzednim sezonie ;)

Grunt, że tangiers przyjął to po męsku.

Ach, III runda zapowiada się epicko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak tak to zwracam honor. Widać przegapiłem twój post tak jak all-star impact Aarona Gordona w poprzednim sezonie ;)

Grunt, że tangiers przyjął to po męsku.

Ach, III runda zapowiada się epicko.

Ile masz kasy na III rundę w przypadkach: wygrania Rubio i nie wygrania Rubio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.