Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ignazz napisał:

przejawem tego jest swoisty kontakt poza Forum na grupie FB (

O, to mam też oddzielna Spółdzielnie z Ozzym i Polishlama, bo też kontaktowaliśmy się przez FB :)

Kiedy oprócz bycia najlepszym centrem w lidze jesteś jeszcze inspiracją do tworzenia się struktur mafijnych w grze na polskim forum

5cd4a56c021b4c03563ac952-750-375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

muszę mieć w sobie ten pierwiastek kobiecości :D 

Ja prdl jestem skłonny w to uwierzyć bo przed chwilą przeglądałem zdjęcia ze zlotu i tam masz jakąś taką słit focię że jak by Ci perukę na łeb ubrał i usta szminką pomalował to nie jeden Janusz by w necie zalajkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

A już się bałem, że wypadłem z łask Prezesa ;) 

Zatem ciiiiiiiiii.. żeby  nasi GMowie nic nie podejrzewali. 

I jak możecie weźcie z Tangiersem jak będziecie wracać na plaże przynieście coś do picia z lodówki, bo Sylvinho znowu wszystko wypił ;) 

Za wolno pijecie :D

Godzinę temu, Eld napisał:

Sylvek to jest prze gość. Siedzi cicho, na zlocie też tylko szelmowski uśmieszek, delikatnie sącząc piwerko a jak przychodzi co do czego to nagle otwiera imprezę Hardenem i Durantem.

Skończyło się kiszenie assetów i trzeba było zaatakować :D

52 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Sylvkowi na zlocie to się buzia nie zamykała. O BeGM mi gadał przez dwie godziny non stop i jeszcze próbował z mną handlować tego Davisa.

Już w pewnym momencie miałem go dosyć i uciekłem do karla i elwariato, by odpocząć od tematu ;)

Tak było, hahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tekst jest piekny, teoria tez cudowna, ale kilka rzeczy się nie zgadza :) 

1) nie używam wifi, lecimy na LTE, no J w zasadzie rzadko siedzimy na forum w Ciechocinku bo głównie grany w bilard, ja przy tym wale 1-2 albo 8 browarów , a Sylwek stara się zrozumieć mój bełkot (jak wale 8 )

2)7W podczas podróży na zlot był już klepnięty (w sumie to był 5W wówczas, Magic i Jazz doszli później jako katalizatory wymiany)- faktycznie gadaliśmy bardzo dużo o beGM .

3) jak będzie wyglądać wymiana wiedzieli wszyscy biorący w niej udział a kazda nawet najmniejsza zmiana była wcześniej konsultowana , nie uczestniczyłeś w tych rozmowach wiec nie wiesz jak to wyglądało, myśle ze wszyscy którzy w niej byli mogą się zgodzić ze grałem bardzo fair i niczego nie wymuszałem na nikim 

4)Nikt nie miał do Ciebie żadnych pretensji ani nie robił z Ciebie wroga, ba, miałeś przynajmniej u mnie bardzo dobra opinie jako user , straciłeś ja jak zachowałeś się jak burak na zlocie i tutaj zacytuje jak siebie skończyła nasza rozmowa podczas niego- „dobra z tkba już nie dyskutuje , idź tam w róg i sobie gadaj z Wizards i Nuggets”- tak Ignazz, to Ty stworzyłeś Spółdzielnie :D 

5) Twoj powrót na stanowisko GMa nie był traktowany jako żaden triumf :) szczerze mi to latało, czy Ty czy kto inny będzie GMem Spurs , w sumie zważywszy na to ze miałem Twoje picki to nawet wolałem żebyś Ty nim był :D 

6)Jaki ja dług spłacam ? Hahaha   To ze oddałem Twój pick za Samanicia ? Miałem Luke w top12 tego draftu, LBS nie miał pomysłu na draft to się wymieniliśmy :) głosowanie na Morrisa ? Lol, równie dobrze można byłoby napisać ze @Tomek9248 był w Spółdzielni bo ja w 1 roku gdy grałem nie miałem czasu na udzielanie się tu regularne to on więcej bronił Minnesoty niż ja :) 

7) o jakiej kreciej robocie piszesz :D przecież my tu mamy z tego regularna bekę , my, czyli wszyscy dostrzegający komizm Spółdzielni i lolcontent przez nią wygenerowany :D 

😎 Nie tylko zarzut członkostwa Januarego wywołał mój uśmiech , w zasadzie każdego kogo tu wrzucacie poza Sylwkiem wywołuje tu mój uśmiech :D Serio, obecność Sylwka jestem w stanie zrozumieć wszak jesteśmy z tego samego, niewielkiego, miasta , ale jak w Spółdzielni znalazł się Lucas to do dziś nie mam pojęci, nawet ostatnio go pytałem jak to się stało ze jest w Spółdzielni :)

Podsumowując , fajnie Ci się to klei, serio super ki się czytało z bananem na twarzy, ale muszę Cię rozczarować, to gdzie jest Minnesota i jak się odrodziła nie jest zasługa Spółdzielni tylko -jakkolwiek to zabrzmi w kontekście gry internetowej - ciężkiej pracy, setek PMow z propozycjami wymian z czego większość była odrzucana, przyprawionych szczęściem , zbiegiem okoliczności i refleksem . Nic więcej - gdy dołączyłem do gry miałem wuchte lepsza sytuacje wyjściowa ode mnie, ale to spaprales i nie było to wina Spółdzielni tylko Twoich decyzji, wyborów, priorytetow - stad nie potrafie zrozumieć czemu zamiast pochylić Cię nad swoimi wadami i je dopracować (jeśli Ci zależy na forumkowej gierce ofk) przerzucasz winę na mistyczna Spółdzielnie :)

no i PS.

Czy jest tu ktokolwiek kto może mi wytłumaczyć jaki ma sens powstawanie Spółdzielni w gierce w której wygrać może tylko 1 zespół ? Co, będziemy się tymi mistrzostwami wymieniać rok po roku ? W tym roku Minnesota, za rok Nuggets a za 2 lata niech tytuł powędruje na Wschód do Wizards ? Bo serio tego nie ogarniam :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prdl Ignazz, spółdzielnia powstała bo sam ją stworzyłeś w swojej paranoi ;] szczegóły dealu z sotą i wizz zostały klepnięte tydzień przed zlotem tylko trzeba było czekać na to żeby każdy zrobił na niego miejsce,  z naszego dealu o Zacha nie chciałem się wycofywać żeby nie robić syfu, ale okazało się, że Nene musi iść w tamtym 3way o Holidaya a nie w tym naszym i 7way nie ma tu nic do rzeczy, bo był już grubo po fakcie

dostało Ci się za to jak się wtedy zachowałeś, ale widzę, że demony wracają, tylko, że każdy już ma po prostu zbyt srogą bekę z tej mitycznej spółdzielni, nie ma co stawiać formalności nad dobrą rozrywkę, choć faktem jest, że z Sylwkiem gadałem niewiele, prawe w ogóle o beGM, a z Lucasem nie gadałem wcale i obu ich nie mam na FB nawet, dobrze, że @Qcin_69 tak to ładnie sam ogarnia, bo sam nie dałbym rady, dostaje tylko dyspozycje jak głosować i to mi w sumie wystarczy, za rok mam obiecanego Davisa jeśli tylko Sota pozbędzie się Rabba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

W tym roku Minnesota, za rok Nuggets a za 2 lata niech tytuł powędruje na Wschód do Wizards ? Bo serio tego nie ogarniam :D 

 

c***a zdziałacie

wracać do ciechocinka i sie nie wychylac, a poważne granie zostawcie innym. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Ignazz trochę przypomina członków PiS szukających wroga w każdym kto ma inne zdanie, ale na szczęście tu marne ochłapy jak 500+ nie przejdą i Monte Morris wie gdzie będzie mu lepiej ;)

@Lucas chyba skarbnikiem Spółdzielni nigdy nie będziesz. Więcej szacunku do szacunków księgowych.Trochę powagi: 7.000.000$ to 27.020.000PLN różnicy w kontrakcie. To robi 54.040 500-setek czyli miesięcy. - to jest 4503,3333 lat. jednorazowych wypłat sponsorowanych co miesiąc - nie przez polityków tylko w kasie San Antonio Spurs. Propozycja finansowa spurs jest o tyle lepsza od Denver ze co miesiąc wypłacam +500 Monte Morrisowi od 2490 rpne. - co miesiąc... żył wtedy Chefren /a wypłata idzie poprzez kulturę Minojska, Messannepada pierwsza kultura z miasta Ur czyli bardzo bardzo wczesny Babilon gdzie po 200 latach wypłaty w Europie zaczyna się epoka brązu. Padają kolejne Imperia Egiptu Asyrii Sumerow Lagaszu Xii Greków Persów Rzymu Barbarzyńców Astekow  Majów. Po 300 latach wypłaty trwa Wojna Trojańska.  A po 500 latach wypłat budowany jest Stonehenge. Miesiąc w miesiąc. Regularnie 10tego każdego miesiąca. Przez Starożytność Średniowiecze Erę Nowożytna do dziś Czasów Współczesnych. Gdzie spurs nie zawiesili wypłat ani w czasie Wojen Światowych ani Wielkiego Kryzysu. Co miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.