Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

W jednym i drugim przypadku masz : popełniony błąd (nadgorliwość/spóźnienie). Kwestią interpretacji jest już to co jest ważniejsze. Dla mnie arcyważne oferty w 1 rundzie, dla innych 10 min spóźnienia. Szkoda się stała.

Tylko, że my zawsze dbaliśmy też o rynek, by nie był wypaczony. W pierwszym sezonie przejęliśmy zespół za Rappara, by dał oferty, a już w drugim nie weszły oferty Ignazza, który nie znał zasad NBA i chciał grać sezon w 10.

Wywalenie oferty za dopisek jest głupotą, bo już dopuszczaliśmy podobne błędy jak chociażby źle wpisane minimalne kontrakty. Zresztą nawet jakby to zostało cofnięte to poszłaby kontroferta. To jest błahostka. Każda rada by to klepnęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

A dla @tangiers to nie jest kwestia "mam Duranta"/ "mam Middletona" ?

W analogicznej sytuacji z Butlerem to bym roznosiłl od 1 sekundy nieprawidłową ofertę oponenta.

Na tyle na ile dał mi się poznać @tangiers to on z przyjemnością przygarnie Khrisa byle by całej aferze łeb ukręcić.

Co do drugiego akapitu - nie każdy jest Januarym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Trochę tam mam z prawem wspólnego ( @RonnieArtestics potwierdzi jak coś ).

Istnieje coś takiego jak szkodliwość czynu społecznego. Chyba nie muszę tłumaczyć na czym polega? Różnica jest aż nadto widoczna.

Jak to obiektywnie mierzysz? 

Bo dla mnie przykładowo obie rzeczy są równoważne „szkodliwe”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

O matko, a może przejdziemy jeszcze na liczenie w modulo?

Ale ja tylko mówię skąd się wzięła ta konkretna informacja - mam raczej ścisły umysł i chciałem sprecyzować. Miałem sprzeczne informacje i zgodnie z nimi informowalem na bieżąco @Sylvinho.. Stąd nieścisłości w ofercie.

Ale.

5% progres to nie jest element oferty zgodnie z zasadami tej gry.

To jest element który zostaje zdefiniowany już po zaakceptowaniu oferty i jego błędne użycie nie unieważnia samej oferty.

Dlatego oferta była ważna i jakbyś się nie skręcał nie udowodnisz że nie.

Byłaby nieważna tylko w jednym przypadku - gdyby Bledsoe był RFA. A nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No i tu się rozchodzi fakt, że kontroferta byłaby niemożliwa dla Bledsoe skoro nie dostałby w takim przypadku oferty.

Wartościowanie dopuszczanych błędów jest takim samym problemem jak ich dopuszczanie niestety. Zawsze będzie problemem.

Zgadza się, dlatego ten przywilej decyzji ma rada do której byłeś razem z Karpiem zapraszany wielokrotnie.

Nie chcieliście wy, ani żaden inny gracz, więc teraz my z ozzy bierzemy sprawę na siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

@Wooden kiedyś pisałeś, że brzmimy jak byśmy się mieli pobić za chwilę, a noże już wyciągnięte z pochew. Czy tak tu zawsze? Ktoś Ci odpisał że nieeee, jeszcze spokojnie jest.

Chcesz ponowić pytanie?

Bardziej właściwym jest zapytać naszego nowego GM jak mu się podoba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Zobaczymy x) Fajna presja z Twojej strony, lol :D 

Aha, czyli raz źle bo chłopaki byli grzeczni ("nie każdy jest januarym"), kto inny daje zarzut że Sla był stroną w tym sporze.

Straszne rozmywanie meritum sprawy. 

Bo Sla był stroną w tym sporze. Ktoś słusznie napisał, że najlepiej by było jak by się wstrzymał od głosu.

Chcesz dojść do sedna, musisz się przyjrzeć szczegółom.

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

To strasznie głupio w takim razie 

Prawo powinno chronić wszystkich a nie większość czy mniejszość

 

Nie rozumiesz za bardzo. Prawo ma chronić wszystkich, ale co innego jak spowodujesz kolizję w wyniku której nikt nie zostanie ranny, a co innego jak spowodujesz wypadek i ktoś leży +7 dni w szpitalu. Jedno to wykroczenie, drugie to przestępstwo. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Zgadza się, dlatego ten przywilej decyzji ma rada do której byłeś razem z Karpiem zapraszany wielokrotnie.

Nie chcieliście wy, ani żaden inny gracz, więc teraz my z ozzy bierzemy sprawę na siebie :)

Ekhm, ekhm.

Ale to chyba jeszcze za czasów Bostonu oferowałem pomoc. Teraz nie chciał bym się smażyć na ruszczcie z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam to że tutaj jestem wyraźnie pokrzywdzony ale to mnie całkiem serio bawi. - emocje przez grę w której wymyślamy jak by reagowały wymyślone przez nas awatary prawdziwych zawodników w wymyślonej przez nas wizji prawdziwej NBA ale z wymyślonymi zasadami.

Lubię się pośmiać z siebie jako z nerda przez fantasy a ta liga sprawia że nie mam dla samego siebie litości. Chyba wstydzilbym się opowiedzieć o niej mojej dziewczynie która się śmieje już z moich projekcji statystycznych dla fantasy.

"Ale czy ci Panowie istnieją? A czy wiedzą że grają dla Ciebie? Ale na jakiej zasadzie? Maile im wysyłasz?"

Ją śmieszy. Mnie śmieszy. Nie jest źle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Jeśli ukradnę po 10 złotych  5 osobom to będę mniej czy bardziej winny niż typek obok co zamordował 3 osoby? :) 

Poniżej masz lepsze wyjaśnienie.

Wszystko zależy od czynu i jego kwalifikacji.

Teraz, Eld napisał:

 

Nie rozumiesz za bardzo. Prawo ma chronić wszystkich, ale co innego jak spowodujesz kolizję w wyniku której nikt nie zostanie ranny, a co innego jak spowodujesz wypadek i ktoś leży +7 dni w szpitalu. Jedno to wykroczenie, drugie to przestępstwo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

To Qcin będąc stroną w tym sporze też powinien się wstrzymać?

Będąc sprawiedliwym tak. Ale @Qcin_69 zachował się tu zajebiście, bo sam mógł farsę zakończyć zmieniając głos w czasie. Było by regulaminowo i moglibyśmy mu skoczyć. Miał by już Khrisa.

Aby uniknąć właśnie takich sytuacji sugeruję wprowadzenie jednego, malutkiego podpunktu do regulaminu.

Osoby bezpośrednio zainteresowane wynikiem tury I i II mają 24h lub 48h mniej na głosowanie. Wtedy na sam koniec mogą sobie zostawać Ci, którzy w tym nie mają żadnego biznesu.

4 minuty temu, january napisał:

Ale tu to jest już ocenianie i wartościowanie ,,wykroczeń", a nie jasna sytuacja jaką przedstawiłeś.

To Twoim zdaniem.

Co narobiło większego bagna? Złe oferty, czy głos SlaKB po czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.