Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Wskutek tradu Davisa upada tez argument za Durantem w Wizz. 

Nowy super team z  Nowego Jorku doszczetnie zdominuje okolice pod wzgledem sportowym i medialnym. Nie wiem jak Durant na rocznej rehabilitacji ma sie tu przebic. Sam Waszyngton to jest maly market. W dodatku w samej druzynie mialby faworyta do MVP w postaci Hardena. Narracja w Stanach bylaby taka, ze Durant uciekl po porazce z Warriors i zostal sidekickiem Hardena. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wooden napisał:

Czyli 5 z 26 uprawnionych osób się pomyliła. To nie jest argument a świadectwo tego że GMowie tutaj nie umieją zinterpretować prostych rzeczy.

5 glosow na heat, 4 na wizards i 1 na raptors. Piszac ze 5 osob sie pomylilo...:)

3 minuty temu, Wojnar Adrianowski napisał:

 

 

Jezeli nie powiedzie sie na wolnej agenturze a nie " przed pierwszym glosowaniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie szczerze mowiac przez stworzenie superteamu w knicks, coraz bardziej przekonuje durant w wizards.

zeby teraz wygrac, trzeba sie laczyc z najlepszymi.

zadnego legacy z dipo donciciem nie zrobisz.

z hardenem jestes w stanie to i owo ugrac.

luzne myslenie, nie wiem jeszcze jaka decyzje podejme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

z hardenem jestes w stanie to i owo ugrac.

luzne myslenie, nie wiem jeszcze jaka decyzje podejme

Pamietasz ile hejtu przyjal Durant po przjesciu go GSW, teraz nie wiem jak mialby po pierwszej porazce z Warriorsami uciec do Hardena, ktory przeciez nie jest Currym i nie bedzie biegal po obwodzie dla Duranta. Harden nie musi usuwac sie w cien. W Miami KD mialby szanse na swoje wlasne Dirkowe mistrzostwo, ktore mogloby podbudowac jego legacy

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

 W Miami mialby szanse na swoje wlasne Dirkowe mistrzostwo, ktore mogloby podbudowac jego legacy

minimalne szanse z calym szacunkiem.

ja znam wszystkie argumenty, nie musisz mnie do niczego przekonywac. nic to nie zmieni. narazie mam heat, choc jakbym mial 5 sek na decyzje to w przyplywie emocji zmienilbym na wizards :)

shevcu tymi ruchami wyjawil sie troche jak jerry west w clippers

19 minut temu, SlaKB napisał:

ale w obecnej sytuacji gdzie znamy mistrza na kilka kolejnych sezonów to w sumie nie żałuję, że mu go nie dałem.

kawhi lub davis zlapia kontuzje i droga sie otwiera.

imo zawsze trzeab grac all-in gdy jestes drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

5 glosow na heat, 4 na wizards i 1 na raptors. Piszac ze 5 osob sie pomylilo...:)

Fluber starasz się jątrzyć i podkurwić.

A prawda jest taka ze głosujący na Heat dali się porwać bzdurnej narracji dla kibiców pt:

KD w wieku 33 lat po kontuzji Achillesa chce być najlepszym graczem w drużynie mistrzowskiej - i to jego jedyny pomysł na zbudowanie legacy.

(Czyli zakładają za jest idiotą).

To jedyny argument na Heat - słabsi gracze niż w Wizards...

A nie czekaj, jest jeszcze drugi. W Miami jest ciepło i dupy się topless opalają.

(Bo największy argument Heat czyli Pat Riley tu nie istnieje)

A prawda jest taka ze za Waszyngtonem stoją wszystkie racjonalne argumenty z punktu widzenia gracza:

-szanse na mistrza

-bycie bigger than basketball

-zmiana klubu - o chęć zmiany zawodowej trudno go winić

-chęć gry z bliskim kumplem

-szanse biznesowe (polityka zamiast Wall Street z RL)

-marketing związany z powrotem do domu

-presja Nike

-powrot do domu i legacy local hero

-sposob budowania wizerunku supegwiazd (wspomniane fazy: good boy, public enemy, feel good story)

Ja nawet nie chce krytykować oferty Heat - po prostu ta Wizards jest nie do zdarcia.

A zamiast spróbować zrozumieć argumenty ludzie tutaj zaparli się że KD nie chce grać z kimś naprawdę dobrym i c***. Co jest bzdurą. Po prostu.

14 minut temu, tangiers napisał:

Pamietasz ile hejtu przyjal Durant po przjesciu go GSW, teraz nie wiem jak mialby po pierwszej porazce z Warriorsami uciec do Hardena, ktory przeciez nie jest Currym i nie bedzie biegal po obwodzie dla Duranta. Harden nie musi usuwac sie w cien. W Miami KD mialby szanse na swoje wlasne Dirkowe mistrzostwo, ktore mogloby podbudowac jego legacy

Wszystko dobrze poza tym ze nie mialby zadnej szansy chyba że ściągniesz inna supergwiazde która może mu zabrac klub i wtedy narracja że Miami > Wizards z tego powodu nagle staje się kompletnym bullshitem tylko po to żeby wyrwać głosy na naiwności innych graczy.

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

minimalne szanse z calym szacunkiem.

ja znam wszystkie argumenty, nie musisz mnie do niczego przekonywac. nic to nie zmieni. narazie mam heat, choc jakbym mial 5 sek na decyzje to w przyplywie emocji zmienilbym na wizards :)

shevcu tymi ruchami wyjawil sie troche jak jerry west w clippers

kawhi lub davis zlapia kontuzje i droga sie otwiera.

imo zawsze trzeab grac all-in gdy jestes drugim

No tak, ale Qcin miał w razie konieczności składać maxa, nie przewidział tego/zapomniał.. Trudno, zdarza się, to tylkp gra. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, zobaczymy jak to się potoczy. Ale jesli zostanę z niczym to na pewno nie będę teraz jakoś bardzo zły,  inaczej byloby gdybys nie pozyskał Davisa bo wtedy szansa na misia dalej by była. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

No tak, ale Qcin miał w razie konieczności składać maxa, nie przewidział tego/zapomniał.. Trudno, zdarza się, to tylkp gra. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, zobaczymy jak to się potoczy. Ale jesli zostanę z niczym to na pewno nie będę teraz jakoś bardzo zły,  inaczej byloby gdybys nie pozyskał Davisa bo wtedy szansa na misia dalej by była. :)

spoko

ja tylko nie rozumiem (to juz nie w stosunku do Ciebie), dlaczego nie mozna zaakceptowac paru ofert sign-and-trade, bo jak domniemywam tak jest, skoro tego nie zrobiles.

 

trzeba jak najbardziej ograniczac takie z dupy sytuacje 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli snt dojdzie do skutku to jeszcze powalcze, szansę nie sa wielkie ale mam kilka pomysłów. 

A Giannis dostanie ode mnie hiper duper maxa + oprocz Kemby drugą gwiazdę w 21' ;)

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

spoko

ja tylko nie rozumiem (to juz nie w stosunku do Ciebie), dlaczego nie mozna zaakceptowac paru ofert sign-and-trade, bo jak domniemywam tak jest, skoro tego nie zrobiles.

 

trzeba jak najbardziej ograniczac takie z dupy sytuacje 

Nie bylo innych ofert snt.

Jedyne co bylo to po prostu oferta od Bucks, ale to jest rzekomo nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Zresztą chyba się na dziś poddaje i wracam do czytania Sandersona. Niby fantasy, a na tyle fajnie wymyślony świat, że spalanie metali i wyciąganie z nich mocy wydaje się bardziej legit niż John Collins robiący różnice w finale NBA. 

Sprawdź drogę królów - ostatnie imperium jest kozackie ale Archiwum Burzowego Światła jest nie do przebicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawilaby sie gadka, sondowanie rynku ze strony bucks, czy sign-and-trade wchodzi w gre.

u nas sluzy temu glosowanie.

jakby managment obczail ze z tematu dupa, a middelton chce zostac (bo tak my glosujacy bysmy uznali), to waidomo,z e go zostawiasz i po temacie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wooden napisał:

Sprawdź drogę królów - ostatnie imperium jest kozackie ale Archiwum Burzowego Światła jest nie do przebicia

Ja specjalnie kupiłem sobie Kindle dla Sandersona. 

I chcę "zrobić go" w kolejności w miare. Wiem że jest jakaś mapka, ale najpierw przeczytałem Elantris. 

Teraz idzie całość Ostatniego Imperium (jestem w 1/3 Studni Wstąpienia) i na koniec Archiwum. 

Mam całe Archiwum w papierze, ale w tej formie przeczytałem połowę Drogi Królów w pół roku, bo to za grube i niewygodne. Tak to w tę 2 tygodnie przeczytałem już jego dwie całe książki i 1/3 kolejnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja specjalnie kupiłem sobie Kindle dla Sandersona. 

I chcę "zrobić go" w kolejności w miare. Wiem że jest jakaś mapka, ale najpierw przeczytałem Elantris. 

Teraz idzie całość Ostatniego Imperium (jestem w 1/3 Studni Wstąpienia) i na koniec Archiwum. 

Mam całe Archiwum w papierze, ale w tej formie przeczytałem połowę Drogi Królów w pół roku, bo to za grube i niewygodne. Tak to w tę 2 tygodnie przeczytałem już jego dwie całe książki i 1/3 kolejnej ;)

Proponuje zmienić świat po Bohaterze Wieków - wtedy jak wrócisz po jakimś innym cyklu kolejna epoka wjedzie jak złoto. Jeśli będziesz leciał wszystkie 7 książek Imperium ciągiem to się w pewnym momencie kompletnie zmeczysz tym światem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.