Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nie wiem, nie ja składałem ofertę. 

W sumie jak wyżej Qcin zauważył to dał też Krzyśka jako swoją główną opcje na lato, a to też może być istotne dla zawodnika. Dla Heat będzie tylko jakimś pocieszeniem. 

Otrze lzy o 10 milionow dolarow;)

Odpuszczenie big marketu i paycut zeby grac w minnesocie, trudnobmi to sobie wyobrazic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no błagam, gdzie Rzym a gdzie Krym , jak ktokolwiek napisze mi tutaj ze nie grający od roku Oladipo, który przez cała karierę zagrał 1 świetny sezon a reszta to sredniawka i rookie Doncic to lepszy zespół od SS Lillarda, Tatuma, allstara Drummonda i Winslowa to tu nie ma co dyskutować, tu trzeba dzwonić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks w realu dali mu 178 milionów na 5 lat pierwszego dnia, a tutaj przez 3 fazy FA dostal 130/4  pod warunkiem, ze zgodzi sie na trade po 6 latach grania w Bucks do Minnesoty. Faktycznie Khris musialby zachwycony i wdzieczny. Heat to jedyny zespol od ktorego dostal maxa, no brainer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie no błagam, gdzie Rzym a gdzie Krym , jak ktokolwiek napisze mi tutaj ze nie grający od roku Oladipo, który przez cała karierę zagrał 1 świetny sezon a reszta to sredniawka i rookie Doncic to lepszy zespół od SS Lillarda, Tatuma, allstara Drummonda i Winslowa to tu nie ma co dyskutować, tu trzeba dzwonić .

Bedzie wesolo jak o middletonie w heat zadecyduje Twoj glos na duranta w wizards:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Bucks w realu dali mu 178 milionów na 5 lat pierwszego dnia, a tutaj przez 3 fazy FA dostal 130/4  pod warunkiem, ze zgodzi sie na trade po 6 latach grania w Bucks do Minnesoty. Faktycznie Khris musialby zachwycony i wdzieczny. Heat to jedyny zespol od ktorego dostal maxa, no brainer

Nie przeginaj w druga stronę , po tych 120 mln w 1 turze to by nawet się na drugie spotkanie nie ustawił xq zagrałeś na maksa dla Khrisa by zdobyć głosy na Butlera/Duranta od Spółdzielni - wiec soraski , ale mocno naciągana Twoja teoria która tylko potwierdza ze regulamin składania ofert u nas jest do zmiany :)

Teraz, człowiek...morza napisał:

swoja droga ciekaw jestem reakcji spolecznosci, gdy sie okaze, ze SlaKB pozwolil middeltonowi odejsc za free. 

 

Nie bądź śmieszny 

Teraz, fluber napisał:

Bedzie wesolo jak o middletonie w heat zadecyduje Twoj glos na duranta w wizards:)

Nie zadecyduje , Durant w Wiz jest prostym wyborem choć wiem ze niektórzy lubi pokomplikowaną na sile bo hopsterstwo jest takie fajne

5 minut temu, Lucas napisał:

Mam nadzieję, że nawet jak przegrasz głosowanie to ten pick aktualny

A to nie miał być Rabb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie przeginaj w druga stronę , po tych 120 mln w 1 turze to by nawet się na drugie spotkanie nie ustawił xq zagrałeś na maksa dla Khrisa by zdobyć głosy na Butlera/Duranta od Spółdzielni - wiec soraski , ale mocno naciągana Twoja teoria która tylko potwierdza ze regulamin składania ofert u nas jest do zmiany

Regulamin jest dobry, tylko GM jest zapominalski .Juz widze jak Middleton sie pali zeby grac z ,,all starem'' Drummondem.

Zalezy mi na Middletonie i cenie jego dorobek, szkoda ze poprzednii pracodawca dla ktorego gral przez 6 lat czy Minnesota go tak nie cenili

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

Spółdzielnia.

@shevcu piszesz, że nie miałeś lepszych ofert za Davisa, a nie próbowałeś nawet rozpoznać rynku. Pisałem już raz, że dałbym więcej niż ten żenujący zestaw. No nic, mam Twoje 2 1st round picki, powinienem się cieszyć, ale jakoś nie umiem.

Sam nie mogles sie odezwac? 

Wojnar nawet dal wam przynete.

ogolnie nowy sezon zaczynalbym piatka cp3-hayward-crowder-green-davis.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Regulamin jest dobry, tylko GM jest zapominalski .Juz widze jak Middleton sie pali zeby grac z ,,all starem'' Drummondem.

Zalezy mi na Middletonie i cenie jego dorobek, szkoda ze poprzednii pracodawca dla ktorego gral przez 6 lat czy Minnesota go tak nie cenili

No faktycznie, lepiej będzie mu grać z wolnymi slotami - nie od dziś wiadomo ze maja one najwieksza wartość jako wabiki dla uznanych gwiazd :)

Teraz, fluber napisał:

Na ten moment 5/10 glosow jest na heat.

No i ? To ze w głosowania wkradła się polityka a nie własna opinia to jest chyba aż nader oczywiste , akurat Tobie tego tłumaczyć nie powinienem . 

Przed głosowaniami mogłem spokojnie wymienić dokładne głosy co najmniej 10 userow , już od pierwszego dnia jak tu dołączyłem byłem zdania ze głosowania powinny przeprowadzać osoby spoza gry a nie jej uczestnicy , bo mnie osobiście wkurwia ta hipokryzja panująca przy nich , no ale jak kto lubi , wszak wiadomo starczy napisać Spółdzielnia i już wszystkiemu winna Minnesota i „jej ludzie „- dla mnie beka , ale jak myślicie ze mi tym robicie na złość to cóż , muszę was rozczarować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To gratulacje bo ja juz 3 razy zmienialem dzisiaj glosy na leonarda:)

Przeciez to naturalne ze najlepsze glosowanie to " nasze" :) a inni sa gupi:)

Strasznie upraszczasz , mogę Ci nawet wysłaćna PM moje tyły od osób które nie głosowały i sobie porównasz , nic do tego czy się z tym zgadzam czy nie, ale jak wyjdzie ze mam racje 9/10 to ładnie mnie przeprosisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Sam nie mogles sie odezwac? 

Wojnar nawet dal wam przynete.

Jeszcze bedac gm'em jazz, widzac przejscie davisa do kings, od razu pomyslalem, ze zaraz ponownie sie pojawi okazja.

a nowy sezon zaczynalbym kwartetem cp3-hayward-green-davis.

no i w sumie ciekaw jestem jaka to by byla oferta. 

Davis nie jest moim żadnym priorytetem, raczej wynika to z tego, że shevcu po niecałym miesiącu miał ochotę go sprzedać za mniej niż połowę tego, co za niego dał. Zresztą z czego ja się tłumaczę... chyba nie ja to powinienem robić :)

A Wojnar jest od tygodnia na wakacjach w Ciechocinku u pana Zdzisława. Żadnej przynęty nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Strasznie upraszczasz , mogę Ci nawet wysłaćna PM moje tyły od osób które nie głosowały i sobie porównasz , nic do tego czy się z tym zgadzam czy nie, ale jak wyjdzie ze mam racje 9/10 to ładnie mnie przeprosisz ;)

Powiedz lepiej kto gdzie trafi skoro znasz glosy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

swoja droga ciekaw jestem reakcji spolecznosci, gdy sie okaze, ze SlaKB pozwolil middeltonowi odejsc za free. 

 

Oferty w trakcie sezonu byly smieszne, teraz dostalem najlepszą ofertę + Qcin obiecał że w razie potrzeby rzuci mu maxa (jak widac nie przewidział tej potrzeby:D)

Mnie na Middletona na maxie nie stać, miałem oczywiście takie myśli żeby mu go dac i za jakis czas probowac nim dealowac, ale w obecnej sytuacji gdzie znamy mistrza na kilka kolejnych sezonów to w sumie nie żałuję, że mu go nie dałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

Regulamin jest dobry, tylko GM jest zapominalski .Juz widze jak Middleton sie pali zeby grac z ,,all starem'' Drummondem.

Zalezy mi na Middletonie i cenie jego dorobek, szkoda ze poprzednii pracodawca dla ktorego gral przez 6 lat czy Minnesota go tak nie cenili

Proszę Cię , doskonale wiesz ze dostałby ode mnie maksa gdybym nie pojebal terminów - wiedział o tym tez @SlaKB któremu od razu to napisałem . Gdybys gl tak cenił to byś nie wyskoczył z 30 na sezon tylko z miejsca podbił stawkę . 

Zrobiłeś świński numerek, no ale trudno , nigdy nie winie gracza tylko grę , stad nie mam żadnych pretensji personalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

A Wojnar jest od tygodnia na wakacjach w Ciechocinku u pana Zdzisława. Żadnej przynęty nie widziałem.

 

W dniu 12.06.2019 o 18:54, Wojnar Adrianowski napisał:

Niewykluczone, że Anthony Davis znów pojawi się na rynku i to już w aktualne lato, jeśli Kings nie powiedzie się na wolnej agenturze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.