Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas napisał:

Irving-Kawhi-Davis robią taka różnice nad Butler-LMA-Brogdon, że tam piątym może byc i Zaza Pachulia. 

Nie zgodzę się ;) 

Teraz, Eld napisał:

Jimmy to żartowniś. Przemyślałeś tą wypowiedź?

Nie żartujemy tylko z podatków. 

Czy wiecie ze podatek stanowy w Tex to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucas napisał:

Przecież Qcin nie prosił mnie o głos czy coś takiego. Różnica finansowa nie jest gigantyczna, a moim zdaniem Khris wybiera grę z Lillardem + na tyle dużo zawdzięcza Bucks (w końcu odkopali jego karierę), że zgodzi się na S&T.

Przeciez tu jest 11 milionów dollarów roznicy. To co osiagnal Middleton zawdziecza sobie, a nie Bucks. Postaw sie w roli Khrisa Middletona; na powaznie wezmiesz po raz drugi w karierze paycut od druzyny, ktora mogla ci zaoferowac maxa, ale tego nie zrobila z przeoczenia i teraz chce cie wytranfserowac za Otto Portera, od ktorego swoja droga jestes lepszy? Mozemy dyskutowac na temat Duranta, Butlera, Leonarda itd., ale to jest no brainer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wow, kazdy moze dostac roczna umowe na 15kk, naprawde moze byc ciezko z utrzymaniem tego

zobaczymy komu bedzie chcialo sie mocno przeplacac.

bo tu bedzie trzeba mocno przeplacic, by odeszli. 

pytanie czy to sie wam kalkuluje?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

zobaczymy komu bedzie chcialo sie mocno przeplacac.

bo tu bedzie trzeba mocno przeplacic, by odeszli. 

pytanie czy to sie wam kalkuluje?

Niby czemu? Wygrali mistrzostwo wiec nie wiem czemu mieliby brac paycut, zwlaszcza ze mlodzi to oni w wiekszosci juz nie sa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

Przeciez tu jest 11 milionów dollarów roznicy. To co osiagnal Middleton zawdziecza sobie, a nie Bucks. Postaw sie w roli Khrisa Middletona; na powaznie wezmiesz po raz drugi w karierze paycut od druzyny, ktora mogla ci zaoferowac maxa, ale tego nie zrobila z przeoczenia i teraz chce cie wytranfserowac za Otto Portera, od ktorego swoja droga jestes lepszy? Mozemy dyskutowac na temat Duranta, Butlera, Leonarda itd., ale to jest no brainer. 

O, super @Lucas w końcu ktoś nie patrzy tylko na urabura 1mln więcej mniej za rok xq Khris w Minnesocie to jest taki fit prz Lillardzie i Tatumie , ze sam bym za Minnesota zagłosował gdybym mógł xq 

No i pisanie ze Khris nic nie zawdzięcza Bucks ? Seerio ? A jako kto on tam przychodził , jako superstar ?:) 

Khris powinien wyładować w Socie nie wyląduje tylko dlatego, ze większość patrzy na $$$ , choć i tak by głosowali za Heat pewnie bo Spoldzielnia lol - jak ktokolwiek patrzy na to w inny sposób niż humorystyczny to mu mocno współczuje życia , a w zasadzie jego braku :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tangiers napisał:

Przeciez tu jest 11 milionów dollarów roznicy. To co osiagnal Middleton zawdziecza sobie, a nie Bucks. Postaw sie w roli Khrisa Middletona; na powaznie wezmiesz po raz drugi w karierze paycut od druzyny, ktora mogla ci zaoferowac maxa, ale tego nie zrobila z przeoczenia i teraz chce cie wytranfserowac za Otto Portera, od ktorego swoja droga jestes lepszy? Mozemy dyskutowac na temat Duranta, Butlera, Leonarda itd., ale to jest no brainer. 

Ja nic nie przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Absolutnie nie.

Ba, Marcus Morris odejdzie wedlug mnie nawet dla gorszej finansowo oferty, Rubio może też - Marcus by złapać w przyszłości lepszą umowę, Rubio by być pełnoprawnym starterem na PG, a nie za Irvingiem. Tucker tylko hajs dla niego będzie ważny.

dej mnie jeszcze numery na lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tangiers napisał:

Przeciez tu jest 11 milionów dollarów roznicy. To co osiagnal Middleton zawdziecza sobie, a nie Bucks. Postaw sie w roli Khrisa Middletona; na powaznie wezmiesz po raz drugi w karierze paycut od druzyny, ktora mogla ci zaoferowac maxa, ale tego nie zrobila z przeoczenia i teraz chce cie wytranfserowac za Otto Portera, od ktorego swoja droga jestes lepszy? Mozemy dyskutowac na temat Duranta, Butlera, Leonarda itd., ale to jest no brainer. 

Rocznie to nie jest wielka różnica, a przy opcji gracza po 3 latach to mniej niż 11 milionów sumarycznie. 

Do Soty idzie jako pewniak do bicia się o finały konferencji i choćby sportowa gwarancja przez dużą łatwiejsza konferencje tu niweluje różnice finansowa. 

Bucks imo dużo zawdzięcza, bo to oni w niego zainwestowali, gdy przychodził z Pistons jako noname. 

Przy jego ówczesnej reputacji w lidze nie nazwałbym też pierwszej umowy paycutem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picie z dziubka zawsze na probsie 

3 minuty temu, Lucas napisał:

Rocznie to nie jest wielka różnica, a przy opcji gracza po 3 latach to mniej niż 11 milionów sumarycznie. 

Do Soty idzie jako pewniak do bicia się o finały konferencji i choćby sportowa gwarancja przez dużą łatwiejsza konferencje tu niweluje różnice finansowa. 

Bucks imo dużo zawdzięcza, bo to oni w niego zainwestowali, gdy przychodził z Pistons jako noname. 

Przy jego ówczesnej reputacji w lidze nie nazwałbym też pierwszej umowy paycutem. 

Jest to duża różnica 

Sportowo i w kasie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Przy jego ówczesnej reputacji w lidze nie nazwałbym też pierwszej umowy paycutem. 

Ja z kolei pamietam wiele głosów mówiących o przepłaceniu wówczas Khrisa i inwestycji w jego potencjał przez wzgląd na mały rynek w Milwaukee :) Był przecież RFA , a mimo to podpisał kontrakt z Bux- nikt go nie wyrównywał , wiec teoria o ponownym paycucie jest mocno naciągana :P 

Dodajmy tez, ze Khris od początku był jedyna opcja dla Minnesoty, która wyżej go miała od Duranta na liście swoich priorytetów podczas gdy Miami ewentualna ofertę dla niego miała zależna od Duranta,Butlera i kogoś tam jeszcze . 

Zabawne ze Ci którzy piszą ze Butler nie pójdzie do Heat bo ci mieli wyżej Duranta, pomijają te priorytety w przypadku Khrisa ;) 

Do tego już w 1 części głosowania widać było komu zależy na Khrisie 130 od Soty >120 od Heat , a ze potem zadecydował tylko kiepsko rozpisany regulamin , to jooo

No ale taaaak, Spółdzielnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy opt out to 7.5 miliona, rocznie 2.5

Przy zarobkach ponad 30 mln rocznie paycut raczej do przyjęcia, nie byłby pierwszym graczem w historii ligi, który takie coś zrobił. 

Durant i Irving przechodząc do nowej organizacji zdecydowali się na taki ruch. 

No i sportowo to lepsza opcja znacznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Rocznie to nie jest wielka różnica, a przy opcji gracza po 3 latach to mniej niż 11 milionów sumarycznie. 

Do Soty idzie jako pewniak do bicia się o finały konferencji i choćby sportowa gwarancja przez dużą łatwiejsza konferencje tu niweluje różnice finansowa. 

Bucks imo dużo zawdzięcza, bo to oni w niego zainwestowali, gdy przychodził z Pistons jako noname.

To jest 11 milionow gwarantawonych pieniedzy mniej, niewazne jak to dzielisz. U mnie tez przeciez ma opcje. Miami Heat zapewniaja w najgorszym przypadku porownywalny poziom sportowy. Tym tokiem rozumowania to w ramach wdziecznosci wezmie mniej pieniedzy od swojego wieloletniego pracodawcy, ktory go wysyla do innego zespolu za groszego od siebie gracza. Agent Middletona predzej by zjadl ten kontrakt niz pozwolil go podpisac, juz nie mowiac o tym, ze to w sumie brak szacunku dla gracza.Skoro to niewielka roznica Twoim zdaniem to dlaczego jej nie dostal pelnego maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Skoro to niewielka roznica Twoim zdaniem to dlaczego jej nie dostal pelnego maxa?

Nie wiem, nie ja składałem ofertę. 

W sumie jak wyżej Qcin zauważył to dał też Krzyśka jako swoją główną opcje na lato, a to też może być istotne dla zawodnika. Dla Heat będzie tylko jakimś pocieszeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Rocznie to nie jest wielka różnica, a przy opcji gracza po 3 latach to mniej niż 11 milionów sumarycznie. 

Do Soty idzie jako pewniak do bicia się o finały konferencji i choćby sportowa gwarancja przez dużą łatwiejsza konferencje tu niweluje różnice finansowa. 

Bucks imo dużo zawdzięcza, bo to oni w niego zainwestowali, gdy przychodził z Pistons jako noname. 

Przy jego ówczesnej reputacji w lidze nie nazwałbym też pierwszej umowy paycutem. 

Spółdzielnia.

@shevcu piszesz, że nie miałeś lepszych ofert za Davisa, a nie próbowałeś nawet rozpoznać rynku. Pisałem już raz, że dałbym więcej niż ten żenujący zestaw. No nic, mam Twoje 2 1st round picki, powinienem się cieszyć, ale jakoś nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.