Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

January poczuł pismo nosem że może mieć Leonarda i zaczyna się lekka, sugestywna kampania.

Ciekawe co na to Jimmy.

Choć i tak wolę Leo w LAL niż w NYK.

ale rozumiesz, ze z perspektywy kawhiego lepsze big3 u mnie, niz granie w lakers?

W .Knicks to on jest tworca wszystkiego. davis i irving to jego pazie.

W Lakers przychodzi na gotowe i jest w cieniu króla, ktorego nikt nie jest w stanie przycmic. 

budownie legacy w knicks jako 1 opcja> budowanie legacy w lakers jako 2 opcja

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niezwykle przykro ale czytając tu u nas na forum na pewno najwiecej artykułów i doniesień w kwestii Leonarda i znając go od czasow San Diego State kupując koszulkę fana najszybciej w Polsce zapewne bo już w 2012 roku  i nie do końca rozumując jego anty spursowego ruchu niestety ale czytając każde doniesienia w jego temacie nie wiem nic o jego niechęci do super teamów niestety. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Poproszę o pokazanie superteamu jaki chciał złożyć Kawhi (superteam to nie dwóch supergraczy, tylko minimum 3).

O Panie to teraz definiujesz super team?

Super team to z punktu widzenia siły drużyny kończąca mecze piątka Bev-Lou-Kawhi-PG-Harrell.

Super team to byłby Westbrook-Leonard-George czego chciał Leonard w Toronto.

Nie chciał grać z LeBronem. Paul George jeśli kiedyś to będziesz wyciągał też nie chciał grać z LeBronem, dwa razy. Kyrie Irving także już dwa razy nie chciał grać z LeBronem. Kevin Durant (niespodzianka!) też nie chciał grać z LeBronem.

Nikt tego i zeszłego lata, żadna gwiazda z całej ligi, nikt nie chciał grać z LeBronem.

Kocham Jamesa jako gracza ale przez to że każdy sukces jest przypisywany jemu, a każda porażka otoczeniu, przez to że przytłacza wszystko dookoła siebie jako top2 gracz ever i być może najpotężniejszy człowiek w NBA poza Silverem, NIKT NIE CHCE GRAĆ Z LEBRONEM. Żadna gwiazda przynajmniej. Poza ludźmi należącymi do niego, tfu, na kontrakcie z Klutch oraz jego najbliższymi przyjaciółmi (Wade i CP3).

Sorry ale na pewno wiedziałeś co ściągasz sobie na łeb - to jest coś o czym mówił nawet David Griffin który ma mancrush z Jamesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale rozumiesz, ze z perspektywy kawhiego lepsze big3 u mnie, niz granie w lakers?

W .Knicks to on jest tworca wszystkiego. davis i irving to jego pazie.

W Lakers przychodzi na gotowe i jest w cieniu króla, ktorego nikt nie jest w stanie przycmic. 

budownie legacy w knicks jako 1 opcja> budowanie legacy w lakers jako 2 opcja

Ale wiesz co jest najlepsze? Że ja to wszystko rozumiem ale czuję w ustach ten sam smak jaki czułem po Durancie w GSW.

Na zachodzie będzie walka o finał i wpierdol od Knicks.

Na wschodzie będzie walka o ECF i wpierdol od Knicks.

Przecież każdy ring chaser będzie teraz koczował Ci na wycieraczce abyś tylko jego wziął do rotacji na te 7 mpg.

Przeraża mnie to.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ale wiesz co jest najlepsze? Że ja to wszystko rozumiem ale czuję w ustach ten sam smak jaki czułem po Durancie q GSW.

Na zachodzie będzie walka o finał i wpierdol od Knicks.

Na wschodzie będzie walka o ECF i wpierdol od Knicks.

Przecież każdy ring chaser będzie teraz koczował Ci na wycieraczce abyś tylko jego wziął do rotacji na te 7 mpg.

Przeraża mnie to.

ale ty sie nie masz kierowac sie swoimi indywidualnymi preferencjami.

ty masz kierowac sie głowa kawhiego.

a kawhi wlasnie ma niepowtarzalna okazje zapisac sie w kanonach historii, stac sie top10 ever graczem. 

a pojdzie do lakers, to stanie sie scottie pippenem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze , wszyscy którzy głosują przeciwko Leonardowi w Knicks robią to tylko z głupoty. To jest akurat nobrainer , a to ze przy okazji Rudy pozyskał Davisa, no cóż , mieliśmy głosować jako gracze a nie forumowi uderzy pragnący wyrównanej gry 😆 było trzeba reagować gdy Rybak okradał kolejno kolejnych GMow a nie teraz próbować go perfidnie ukarać . 

No i c***, może nie dostanę Khrisa ale zmieniam tez głos na Lakers w sprawie Butlera , argumentacja podobna jak wyżej. 

Durant w Wiz to jest w ogóle bez dyskusji temat i ruch podobny co do tego co zrobił West w LAC, wypompowanie się z assetow za dwóch super starów, których wziął w pakiecie - jakbym miał szukać analogii to tutaj najprędzej . 

Tyle, bez odbioru , szanuje wasze zdanie , ale jebac politykę, która tak chamsko się przewinęła przez ten temat ze szkoda czytać tych szambopostow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale ty sie nie masz kierowac sie swoimi indywidualnymi preferencjami.

ty masz kierowac sie głowa kawhiego.

a kawhi wlasnie ma niepowtarzalna okazje zapisac sie w kanonach historii, stac sie top10 ever graczem. 

a pojdzie do lakers, to stanie sie scottie pippenem. 

Not one, not two, not three...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

a kawhi wlasnie ma niepowtarzalna okazje zapisac sie w kanonach historii, stac sie top10 ever graczem. 

Nie za bardzo to widze. Nie chcial grac w superteamie z davisem mimo ze ostatecznie poszedl grac do tego samego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Ale wiesz co jest najlepsze? Że ja to wszystko rozumiem ale czuję w ustach ten sam smak jaki czułem po Durancie w GSW.

Na zachodzie będzie walka o finał i wpierdol od Knicks.

Na wschodzie będzie walka o ECF i wpierdol od Knicks.

Przecież każdy ring chaser będzie teraz koczował Ci na wycieraczce abyś tylko jego wziął do rotacji na te 7 mpg.

Przeraża mnie to.

Jeśli zagłosujesz na inną opcję, bo Knicks będą za silni to jest argument za tym, że system głosowania przez innych GMow jest spaczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie za bardzo to widze. Nie chcial grac w superteamie z davisem mimo ze ostatecznie poszedl grac do tego samego miasta.

jak mozna mowic, ze nie chcial, skoro mial to jako druga opcje?

i roznica miedzy pojsciem do teamu gdzie bylby drugim/trzecim, a zostanie w teamie gdzie jest pierwsza opcja to jest kolosalna roznica.

ja nie wiem panowie, wy sobie k**** jaja robicie?

najpierw pierdoliliscie o davisie w kings, ze ulalala jaki argument. shevcu wykonal ruch po gwiazde jak west w clippers.

tera davis w knicks, i alonzo i innym  nagle sie cos odwidzialo.

ja tego nie pojmuje. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Jeśli zagłosujesz na inną opcję, bo Knicks będą za silni to jest argument za tym, że system głosowania przez innych GMow jest spaczony. 

Bardzo mocno sie przereagowuje tutaj. Knicks to superteam ale nie poza zasiegiem. Rok temu by tym skladem 1 rundy nie przeszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM spurs się jako jedyny nie boi nowego Nowego. 

Do pełni szczęścia brakuje mi lidera który w połączeniu szykowanej nieoczywistej ławki rezerwowej która zrobi łomot ławce knicks plus słabe wyjazdowe gry Leonarda w San Antonio sprawi ze unikniemy nudy gdy Jimmy trafi tam gdzie od dłuższego czasu jest planowane . 

Zrobie jeszcze raz 1999 po prostu 

dajcie mi tylko szanse jak się tak obawiacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Jeśli zagłosujesz na inną opcję, bo Knicks będą za silni to jest argument za tym, że system głosowania przez innych GMow jest spaczony. 

Na pewno nie zagłosuje na Kings co miałem w zamiarze.

Zgadzam się z Waszą argumentacją i moje odczucie jest dokładnie takie jak Qcin napisał. Polityka. Czy tam chęć wyrównanej ligii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie czego się przed FA spodziewałem to to, że będę starał w obronie @człowiek...morza i @january, ale wydaje mi się najbardziej obiektywne i sprawiedliwe podejście. 

1 minutę temu, fluber napisał:

W lakers tez bylby najlepszym graczem.

Nie w narracji. To byłby zespół LeBrona, nawet jeśli Davis i Kawhi dawaliby lepszy impakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

GM spurs się jako jedyny nie boi nowego Nowego. 

Do pełni szczęścia brakuje mi lidera który w połączeniu szykowanej nieoczywistej ławki rezerwowej która zrobi łomot ławce knicks plus słabe wyjazdowe gry Leonarda w San Antonio sprawi ze unikniemy nudy gdy Jimmy trafi tam gdzie od dłuższego czasu jest planowane . 

Zrobie jeszcze raz 1999 po prostu 

dajcie mi tylko szanse jak się tak obawiacie 

Ignazz to jest cudowny oportunizm aż się uśmiechnąłem.

Z polityki piątka.

Nikt tak nie ogra Knicks jak ja wam obiecam!

Cudowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

GM spurs się jako jedyny nie boi nowego Nowego

Co może świadczyć o tym, że uprawia tu propagandę lub ma dziwne spojrzenie na koszykowke. Zespół z tylko Butlerem jako #1 nie ma prawa wygrać z Knicks, którzy mają Irving-Kawhi-Davis. Butler w zespole mistrzowskim to może być drugim co najwyżej najlepszym graczem, coś jak George w przyszłorocznych Clippers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.