Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież to oczywiste ze jeżeli jeszcze 14 innych GM mi to napisze to zrobię to bez mrugnięcia okiem. 

Mam koncepcje zespołu doskonale eksponująca zalety Jimmiego i to będę chciał przekazać jeżeli dacie mi szanse. 

To nie jest oczywists bo w przeszlosci duzo uwagi poswiecales oszczedzaniu i cieciu wydatkow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kolader napisał:

To może zacznijmy brać pod uwagę trenerów. Przecież w NBA nie ma tak że wszyscy trenerzy są tak samo dobrzy tylko jedni mają lepszych a inni gorszych. A może jednak nie bo to byłoby niesprawiedliwe bo nie pasuje to do wizji niektórych osób?

na wybór trenera wpływu nie masz.

na wybór klubu miałeś. 

z resztą i trenerzy pośredni wpłływ na naszą grę mają, co idealnie obrazuje budenholzer i bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Jak wolność to wolność

2 godziny temu, Tecu napisał:

A może po prostu pozwólmy głosować ludziom jak chcą?

No super, skoro sprawa nie wymaga dyskusji, mam nadzieję, że nie będę musiał czytać więcej o jakiejś zasadzie niebrania pod uwagę big marketów, a fluber, Lucas i reszta przestaną pisać nieprawdę/kłamać, że coś takiego było im obiecane... To nie moje wnioski, żeby była jasność, bo nikogo o pisanie nieprawdy nie posądzam. Przepraszam za zamieszanie. :))

A trenerzy mają bardzo duży wpływ na naszą grę, przecież wystarczy, że w realu X trafi do Popa i Budenholzera, a z reguły dostaje upgrade do begmowego skilla, patrz Brook Lopez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie trzeba drodzy GM pilnować równowagi konferencji i chronić swoje biznesy. 

Jeżeli w grze są TOR MIA SPURS to w interesie GM warto wysłać JB do drugiej konferencji. 

GM wschodu poproszę o głosy 

gm zachodu zagłosujcie według sumienia na TOR lub Mia ;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia Big Marketami i innymi atutami naszych drużyn są GMowie - ich praca, wizja gry, konsekwencja, aktywność, merytoryczność itp. itd. My tu nadajemy odpowiednie charaktery drużynom i dla mnie to ma znaczenie, a nie jakaś fikcyjna nazwa. Ktoś zresztą słusznie pisał, że przecież trenerów też nie bierzemy pod uwagę. Ogólnie nie chce mi się juz ciągle wywarzać tych otwartych drzwi z tzw. big marketami.

To czy drużyna jest z Los Angeles, czy z Dziadowej Kłody jest dla mnie zupełnie nieistotne, jeżeli GM ją prowadzący wykonuje fantastycznie swoją pracę. I tak powymienialiśmy już ponad 90% graczy względem real NBA, a zatem jaki sens ma odwzorowywanie tego, że dany gracz idzie do jakiegoś miasta. Fajnie, że Irving lubi się z Durantem i chcą grać razem, ale u nas zupełnie nit tego nie bierze pod uwagę. Dlaczego Butler może iść do Miami u nas, a Leonard musi pozostać w Knicks i już nie może iść do Los Angeles (w tym przypadku do Januarego? )

Dla mnie Big Markety nie mają żadnego znaczenia, szanuje Was, ale nawet jak przegram głosowanie 29 do 1 to i tak mam to w d.. bo dla mnie - jak pisałem - big markety nie maja u nas żadnego znaczenia. 

Odnośnie głosowania wiem aktualnie dwie rzeczy:

Po tym zamieszaniu, jakie u nas dzięki BTPH miały miejsce, gdzie jeszcze podczas Finału informował o sprzedaży swoich największych Gwiazd i po tym jak w przeciągu 2 miesięcy mamy 3go GMa w dotychczasowej drużynie mistrzów, a także kontuzji Duranta i wszystkich konsekwencji z tym związanych (We don't need you, plotkach czy też realnym złożeniu pozwu o odszkodowanie za kontuzje) Duranta wg mnie w Łorjorz nie mam. Sorki Wooden, ale jakieś konsekwencje tego bałaganu jaki jest u nas wokół Łorjorz Twój nowy klub chyba usi ponieść. Mimo Twojego profesjonalizmu wszystkiego po takim zamieszaniu nie dasz rady tam uratować. 

Druga kwestia to Butler - głosowałbym za pozostaniem Jimmego w Lakers, ale po tym, jak Jasiu zdecydował się na s&t oczywista dla mnie opcja jest s&t lub zwyczajnie odejście do drużyny w której Jimmy będzie liderem. Jestem w tej niezręcznej sytuacji, że serce podpowiada mi Heat, ale nie robimy przecież kalki, a w naszych Heat na lidera wg mnie szykowany jest młody Luka Doncic, zatem byłem pewien juz swojego głosu na Toronto - tym bardziej, że Longer wg mnie jest u nas jednym z aktywniejszych i lepszych GMów, ale we wszystko właśnie włączył się Ignaś, a dla mnie Spurs u nas najbardziej przypominają mi z różnych względów organizacje real Heat i tam faktycznie pójście Jimmiego ma sens. Nabiłeś mi teraz niezłego ćwieka Ignaś i naprawdę bardzo poważnie ostanawiam się, czy przy Jimmym nie zagłosuję właśnie na Spurs. 

Obaczymy jak będa wyglądały te wszystkie oferty. 

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

A trenerzy mają bardzo duży wpływ na naszą grę, przecież wystarczy, że w realu X trafi do Popa i Budenholzera, a z reguły dostaje upgrade do begmowego skilla, patrz Brook Lopez. 

No ale to znów losowość i coś na co jako GM nie masz wpływu :P

Co do tego powyżej to gdybym nie miał informacji o tym, że markety nie są brane pod uwagę to brałbym takich orłów polowania na FA jak Charlotte i Phoenix :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

No ale to znów losowość i coś na co jako GM nie masz wpływu :P

Co do tego powyżej to gdybym nie miał informacji o tym, że markety nie są brane pod uwagę to brałbym takich orłów polowania na FA jak Charlotte i Phoenix :P 

Lucas,

Nie przejmuj się, rób swoje ;) 

3 minuty temu, january napisał:

"ale po tym jak ponad połowa GMów dała cynk, że Butler na pewno odchodzi z Lakers"

Nie wiem, co mam Tobie Jasiu napisać.. 

Jak przeglądałem tradey to oddałeś za Jimmego - Balla, Randlea i jeszcze chyba jakiś 1st pick. Butler był liderem, przyszedł do niego LeBron - i to było w tej kolejności, co jest dość istotne i ja tam nie widziałem powodu dla którego Butler miałby odejść z LA. Ale mam tylko 1/29 decyzyjności.. a Ty podjąłes najlepszą wg Ciebie dla Twoich Lakers decyzję w zaistniałej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, człowiek...morza napisał:

na wybór trenera wpływu nie masz.

na wybór klubu miałeś. 

z resztą i trenerzy pośredni wpłływ na naszą grę mają, co idealnie obrazuje budenholzer i bucks

Taki miałeś wpływ że wybierałeś ten, który był wolny bo ktoś się szybciej zapisał albo przejmowales klub po kimś kto zrezygnował. Rzeczywiście wpływ spory. 

Ostatnie rozwiń proszę bo nie wiem co masz na myśli

I jeszcze jedno. Kto ustali które drużyny są big marketami? Na czym będziemy to opierać?

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kolader napisał:

Taki miałeś wpływ że wybierałeś ten, który był wolny bo ktoś się szybciej zapisał albo przejmowales klub po kimś kto zrezygnował. Rzeczywiście wpływ spory. 

Ostatnie rozwiń proszę bo nie wiem co masz na myśli

I jeszcze jedno. Kto ustali które drużyny są big marketami? Na czym będziemy to opierać?

No to musisz się ze swoim ciężkim losem pogodzić. Tragedia i współczuje. A co do big marketów, to można je ustalić na podstawie doświadczenia życiowego i ogólnie dostępnych informacji albo bawić się w zgrywanie debila . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs, Heat, czy ostatnimi laty Łorjorz stworzyli kulturę organizacji i wcale nie muszą być big marketami, żeby FA do nich szli. Masz kulturę organizacji na wysokim poziomie, to FA będą do Ciebie szli, nawet jak masz drużynę z o nazwie Charlotte, czy Indiana lub Sacramento. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko chciałbym przypomnieć, że pomimo bycia dziurą na zadupiu bez perspektyw ekonomicznych Detroit dba o swoje młode talenty i stara się o ich rozwój a gdy idzie im słabiej to wspiera ich na duchu i pomaga rozwiązać problemy (Dunn, Jackson, Hood) a doświadczonym zawodnikom, którzy chcą osiągnąć coś więcej pozwala odejść do innych mocniejszych klubów (Harris, Vonleh, Kleber). Więc chciałbym, żeby wszyscy zapamiętali, że nie ważne kto do nas przyjdzie traktujemy go jak członka rodziny i razem liczymy na sukces. Oto polityka Pistons, prosze o tym pamiętać podczas lata 2020 i 21 (tak AD mówię do ciebie 😉 ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BMF napisał:

Ok, to niech mi ktoś napisze na PW jakie są w końcu te zasady to może zagłosuję.

Jeżeli wczoraj było za ostro to przepraszam.

Chodzi mi głównie o to, że jakiejkolwiek zasady wpisanej do regulaminu odnośnie tego czy bierzemy pod uwagę market czy też nie, nie może być, bo jest to niesprawdzalne by było jakąś regułą.

Rozumiem, że denerwuje Cię to, że ktoś się powołuje na taką zasadę a ktoś na inną, ale to wg mnie nic nie zmienia, bo nikt ze swoich głosowań nie musi się tłumaczyć, bo i jak miałoby to wyglądać.

Wg mnie nie powinno być żadnej zasady co do marketów, ale jest to tylko moje zdanie, choć głosowanie jest wg mnie bez sensu, bo egzekwowania tego i tak nie będziemy w stanie wprowadzić.

Dla mnie osobiście market ma drugorzędne znaczenie, ale rozumiem też inne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas i tak markety mają mniejsze znaczenie niż w RL, bo przychody są zależne tylko od wyników. Sprawdźcie se ceny biletów Knicks, Lakers czy Dubs i porównajcie z Hawks czy Grizzlies, a do tego dochodzą jeszcze gadżety i kontrakty z lokalnymi tv. To jest przepaść w RL, czego u nas akurat nie ma. Jednak jak któryś z graczy się uprze, że chce iść do LA jak np Kawhi, bo tam się wychował, to trudno tego nie brać pod uwagę. Tutaj akurat big market ma przewagę nad zadupiem i trzeba się z tym umieć pogodzić. Inna sprawa, że nie jest to kluczowa kwestia, bo nawet Davis jak składał trade request w NOP, to wskazał jako preferowany zespół Bucks. Zatem gwiazdy ciągną do gwiazd i chcą przede wszystkim wygrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzy pisał to na ogólnym, ale ja jeszcze proszę tutaj, że nawet jak nie macie cap space lub z jakichkolwiek innych względów nie składacie ofert to napiszcie do julekstepa informacje i braku oferty.

Przypominam też, że przy ofertach RFA, którzy nie są w naszych klubach, trzeba oprócz oferty przedstawić rozkład kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.