Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

a mogę tylko powiedzieć, że takiego dopieszczenie ego Butlera jakie zostało zrobione właśnie przez Raps to ze świecą szukać

Poza pozycją GMa Lakers, spelniasz tez funkcje ego Butlera? ;]

5 godzin temu, january napisał:

Dla Ciebie nie. Ciekawe co tam złożysz, ale wiadomo, że nie możesz złożyć obu (KD/Jimmy), bo wtedy oba przegrasz. Więc też ciekawe co wymyślisz 

Chcialem do tego wrocic. Miales na mysli, ze niemozliwym jest podpisanie jednoczesnie Butlera i Duranta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Nie czytam tego dokładnie, ale nie rozumiem Waszej logiki. Dlaczego Butler miałby iść do Toronto grać jako druga opcja, skoro chciał iść do big marketu grać jako pierwsza opcja? 

Czemu druga opcja to raz?

Chyba, aż tak nie zależy mu na byciu pierwszą opcją, skoro nawet Woj pisze o możliwym Westbrooku w Heat.

A po trzecie to olałeś moje odpowiedzi na głównym forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Dla Ciebie nie mając miejsca na maxa na obu owszem :P 

Przeciez zrobienie miejsca to nie problem. Mozesz przyznac, ze ci sie wymsknelo, nic sie nie stalo ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to wygląda tak, a raczej to śledziłem, bo Sixers byli w to zamieszani:

Butler to jest ewidentny przykład gracza, który chciał iść do LA/NY/Miami - no wszystko to potwierdza, najpierw lista drużyn, gdzie chciał iść (Clippers, Knicks, Nets), potem doszło Miami, które wg Steina (top3 NBA źródeł) było wymarzonym miejscem dla Jimmy'ego, gdzie Thibs i Riley prawie klepnęli wymianę. Do tego Wade-ziomek Butlera, te wszystki artykuły, jak zachwycony jest Jimmy kulturą organizacji Heat itd.

Poszedł jako rental do Sixers gdzie w playoffach był pierwszą opcją w ataku w dużym markecie.

Po sezonie odszedł do większego marketu i fajniejszego miejsca gdzie będzie największą gwiazdą.

IMHO najważniejszy był market, bycie największą gwiazdą to dodatek. Tzn. przecież jak Riley by mu sprawdził George'a, to Butler raczej nie powiedziałby 'ech, to jednak spierdalam'', no come on.

Raptors w sumie nie mają nic ciekawego dla Butlera, bo gdyby mieli, to Butler zostałby w realu w Sixers. Przecież po odejściu Kawhiego, Sixers z Butlerem byliby głównym faworytem Wschodu, z Butlerem jako g2g.

I teraz pewnie usłyszę, że nie bierzemy marketów pod uwagę, bla bla, ale przykro mi - jak przestajemy naśladować prawdziwą ligę, to ta gra jest bez sensu. Butler od roku chciał iść do Heat i miał gdzieś poziom sportowy drużyny, w jakiej gra. Dlaczego u nas miałoby być inaczej? Kompletnie nie umiem tego zrozumieć. 

Nie wiem co tam Tangiers chce wymyślić i czy faktycznie może zmieścić te maxy, ale tak generalnie Heat powinni być głównym faworytem tutaj.

ps

Niczego nie zignorowałem, stwierdziłem, że poczekam do końca ruchów z bardziej dokładnymi ocenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Czyli jak sam przyznajesz kluczowym elementem jest wielkość marketu, więc nie dziwne, że mamy tu zupełnie inne podejście, bo ja biorę pod uwagę przed wszystkim pracę GMa :)

P.S @tangiers szybko zmienił zdanie odnośnie marketów :P Nieładnie :)

Poprawilem w ciagu roku bilans zespolu o 41 zwyciestw, nie mam zlych kontraktow, a za support robia Doncic i Oladipo ktorzy lacznie zarabiaja 30,5 miliona. Jak to nie jest dla Ciebie praca GMa, to moze dla porownania wrzuce ci roster Miami z 2016/2017r., wraz z posiadanymi wtedy pickami ;]

Nie zmienilem zdania odnosnie marketow, ale Butler wyraznie UPARŁ się zeby isc do Miami to dlaczego mam tego nie wykorzystac. Argumentów mam zdecydowanie wiecej niz Riley. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutowanie pracy danego GM, support i czysty koszykarski fit oraz kwestie finansowe powinny decydować

Jak mamy decydować przez kwestie marketów to ta zabawa nie ma przecież sensu najmniejszego. To ogranicza możliwości zespołów, które mają w tej grze było nie było fantasy konkretne nazwy zespołów i zabija fun z gry. 

Już decyzja LeBrona była błędem i nie róbmy kolejnych.

Jeśli Butler ma iść do Heat to niech idzie do Doncicia, a nie że względu na plażę, bo to nie ma najmniejszego sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shevcu napisał:

Ale tu będzie od przyszłego weekendu cholernie dużo jadu... To co bylo w poprzednich latach to był chyba pikuś... 

Trochę optymizmu, ja tu widzę pełną kulturkę. Nie wyobrażam sobie, by Longer - tangiers dawali podobne "show" co przykładowo RonnieArtestics - LeweBiodroSmoka :)

5 minut temu, tangiers napisał:

Poprawilem w ciagu roku bilans zespolu o 41 zwyciestw, nie mam zlych kontraktow, a za support robia Doncic i Oladipo ktorzy lacznie zarabiaja 30,5 miliona. Jak to nie jest dla Ciebie praca GMa, to moze dla porownania wrzuce ci roster Miami z 2016/2017r., wraz z posiadanymi wtedy pickami ;]

Ale ja doceniam bardzo twoją pracę, mimo to stawiam akcje Longera wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Jeszcze nikt nie zagrozil odejsciem, czyli jak na BeGM jest spokoj ;]

Jeśli to komuś pomoże to poważnie to rozważę jeśli ostatecznie o decyzjach graczy decydować będą markety, które miały w ogóle nie być tu brane pod uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Jeśli to komuś pomoże to poważnie to rozważę jeśli ostatecznie o decyzjach graczy decydować będą markety, które miały w ogóle nie być tu brane pod uwagę ;)

Ty tam lepiej pomóż mi przekonać swojego kolegę, by dołączył do naszej zwariowanej społeczności, bo jestem bliski sprowadzenia nowej osoby do gry w roli GM Utah Jazz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Po co Durant ma iść do Heat jak Raptors oferują lepsze perspektywy?

Tak całkiem szczerze:

Po co w naszej wersji KD ma odchodzić z Warriors?

W RL zdecydowały ponoć cztery rzeczy:

1.konflikt z Warriors z powodu kontuzji

2.perspektywy biznesowe wynikające z gry w Nowym Yorku (+ kontakty Nets w świecie wielkiego biznesu)

3.chęć gry z dobrym kumplem (lub dwoma)

4.gra o mistrzostwo

Z powodu kombinacji czterech rzeczy naraz zaryzykował podpisanie 4 lat zamiast 5 co realnie może oznaczać że straci sporo kasy jeśli po powrocie nie będzie tym samym graczem co wcześniej.

U nas:

1. Nie ma konfliktu z Warriors

2. Nie ma opcji gry w Nowym Yorku

3. Są bardzo małe szanse na grę z tym konkretnym kumplem, Irvingiem

4. Są bardzo niewielkie szanse gry o mistrza w klubach do których odejdzie

Skoro te czynniki nie występują a kluby starające się o jego podpis mogą w najlepszym przypadku zapewnić mu jeden z 4 warunków (grę o mistrzostwo i to mniej prawdopodobna niz w Warriors, zwłaszcza że u nas to Zachód jest tą łatwiejszą konferencją) dla zaryzykowania ogromnej kasy, to według mnie nie ma szans żeby odszedł o ile nie dogada się z klubem w sprawie snt do Knicks (mało prawdopodobne) lub do jeszcze jednego klubu który konkretnie dla Duranta może mieć niewiele mniejsze znaczenie w warunkach naszej ligi. (To nie jest ani Miami, ani Toronto, ani Sacramento).

To oznacza że IMO najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest pozostanie KD na 5 letnim kontrakcie (z PO w piątym roku) w Warriors.

(Przebąkiwałem już o tym zanim wiedziałem że w ogóle opcja prowadzenia Warriors jest więc to nie tak że nagle z wiadomych powodów mnie olśniło)

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.