Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, tangiers napisał:

Z tego co wiem to jak Jimmy podpisywal kontrakt z Miami to nie bylo zadnego Westbrooka w zespole

Ty chyba sam siebie nie słyszysz...

obiecali Butlerowi rzekomo rolę twarzy organizacji i zapewnili, że nie ściągną kolejnego wielkiego nazwiska, by go przypadkiem nie przyćmił? Rozumiem więc, że Butler nie jest zainteresowany wygrywaniem.

A po tygodniu od tych zapewnień tak po prostu ściągnęli by superstara i jakby nie patrzeć większe nazwisko od Niego medialnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty chyba sam siebie nie słyszysz...

obiecali Butlerowi rzekomo rolę twarzy organizacji i zapewnili, że nie ściągną kolejnego wielkiego nazwiska, by go przypadkiem nie przyćmił? Rozumiem więc, że Butler nie jest zainteresowany wygrywaniem.

A po tygodniu od tych zapewnień tak po prostu ściągnęli by superstara i jakby nie patrzeć większe nazwisko od Niego medialnie.

Ale gorszy zawodnik. To nie chodzi o to ze butler chce grac z niedorajdami tylko chce byc najlepszym graczem w zespole. 1 opcja. Westbrook nie jest dla niego zagrozeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty chyba sam siebie nie słyszysz...

obiecali Butlerowi rzekomo rolę twarzy organizacji i zapewnili, że nie ściągną kolejnego wielkiego nazwiska, by go przypadkiem nie przyćmił? Rozumiem więc, że Butler nie jest zainteresowany wygrywaniem.

A po tygodniu od tych zapewnień tak po prostu ściągnęli by superstara i jakby nie patrzeć większe nazwisko od Niego medialnie.

Nie wiem co obiecali Butlerowi. Wiem, ze jakby chcial wygrac mistrza to by zostal w Philadelphi, albo poszedl do Lebrona czy Hardena. Zapewnienie o braku wzmocnien to juz skrajnosc w druga strone.

Pat raczej nie byl w stanie przewidziec tego, ze Westbrook bedzie dostepny. Nikt chyba nie byl. Dla mnie to zadne zaskoczenie, ze teraz stara sie go wyrwac. Butler to nie Lebron, nie bawi sie w GMa i nie ma mozliwosci zablokowania tradu. Riley to raczej nie jest typ czlowieka, ktory go bedzie pytal o zdanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Ale gorszy zawodnik. To nie chodzi o to ze butler chce grac z niedorajdami tylko chce byc najlepszym graczem w zespole. 1 opcja. Westbrook nie jest dla niego zagrozeniem

To jest bardzo dyskusyjna sprawa. Wiem, że Russell ma obecnie fatalną prasę i zagrał najgorszy sezon od dawna, ale to wciąż superstar i może wróci do TOP10 ligi, gdzie był przez ostatnie parę lat nawet dając w jednym sezonie MVP impact.

Butler o taki poziom się ociera.

Tak więc Westbrook mógłby go przyćmić jako lidera. Przy czym ja wątpię by Jimmy to przeszkadzało, bo myślę że Riley obiecał mu, że jak pojawi się opcja na drugą gwiazdę to nie będzie szczędził assetów.

Tak więc skłaniam się do wizji, że Longer rozbije bank, chyba że Shevcu mnie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

wróciłem, żeby został :)

Z Kawhim rozumiemy się bardzo dobrze, nikt nie ceni go tak mocno jak ja. 

 

Mysle ze raptors cenili go rownie mocno jesli nie bardziej.

17 minut temu, january napisał:

To Durant też nie jest w takim wypadku z taką INJ? :) 

Raczej nie chociaz moze znajda sie tacy ktorzy uznaja ze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem kompletnie inną drogą niż Heat, zamiast biernie czekać na FA i oddawać wszystko co się rusza na rzecz mitycznego cap space'u i jednego zdrowego zawodnika w składzie to Raptors wzmacniali zespół najlepszymi dostępnymi zawodnikami którzy pojawili się na trading blocku aby lider/liderzy na których czekam przyszli już do mocnego zespołu a nie czekali co mi tam spadnie w drugiej i trzeciej turze FA. Sign and trade jest pokazem jak bardzo organizacji zależy na Butlerze. Potwierdzam co pisał Marcus, Raptors idą i po Butlera i po Duranta, który maxa miał obiecanego od dawna i kontuzja zmieniła tylko to że chce lidera zrobić z Jimmyego. To Wy zdecydujecie czy to się nie gryzie, moim zdaniem nie. Fox, Butler, Durant, Siakam, Williams

hi-res-b58b8d23cdcc47f09428758b7c8385fb_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz troche za pozno ;]

 

10 minut temu, LONGER01 napisał:

Fox, Butler, Durant, Siakam, Williams

Zanim Durant wrocilby do zdrowia to Siakama trzeba bedzie przedluzyc, a 3 maxow nie zmiescisz. Z duza doza prawdopodobienstwa mozna stwierdzic, ze razem by nie zagrali zadnego meczu ;] Ponadto nie widze szansy, zeby Jimmy palil sie do grania przez rok z Foxem, Siakamem i Lou Williamsem, czekajac na powrot z kontuzji glownej gwiazdy zespolu. 

Jakby Durant byl zdrowy to faktycznie moglbys moze przyatakowac tego Irvinga i miec szanse, ale nie z Butlerem. To nie ten typ gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ja mogę tylko powiedzieć, że takiego dopieszczenie ego Butlera jakie zostało zrobione właśnie przez Raps to ze świecą szukać 😉 Więc chyba obvious choice będzie^

Niestety muszę potwierdzić .

Takze na razie wiemy:

Bytler w Toronto

Durant w Miami

Leonard w Kings

zostala kwestia Irvinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.