Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne, co się mówi, to Heat, Rockets i to, że Brand mu da maksa.

Alonzo, chodzi mi o to, że Heat nawet z Butlerem MOŻE powalczą o HCA jak wszystko dobrze pójdzie, przecież jak oddadzą Richardsona i Herro (załóżmy) z Dragiciem, to tam jest Butler, Winslow, Olynyk i Adebayo, takie są realia na ten moment, a Sixers mają realne szanse na tytuł. U nas Lakers mają realne szanse na tytuł, ale Heat mogą mu dać grubego contendera.

Jak w prawdziwej lidze zrezygnuje z maxa od Sixers dla Heat, to u nas tym bardziej zrezygnuje z maxa od Lakers dla Heat.

Dlatego ogólnie będzie mi smutno, jak Butler odejdzie (Sixers, wiadomo), ale z drugiej strony january traktował tego Butlera jako pewniaczka, a tu niespodzianka, zostanie mu całe 18 mln w salary. :D Więc część mnie nawet się uśmiechnie jak to się potwierdzi.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Jedyne, co się mówi, to Heat, Rockets i to, że Brand mu da maksa.

Alonzo, chodzi mi o to, że Heat nawet z Butlerem MOŻE powalczą o HCA jak wszystko dobrze pójdzie, przecież jak oddadzą Richardsona i Bama (załóżmy) z Dragiciem, to tam jest Butler, Winslow, Olynyk i Adebayo, takie są realia na ten moment, a Sixers mają realne szanse na tytuł. U nas Lakers mają realne szanse na tytuł, ale Heat mogą mu dać grubego contendera.

Jak w prawdziwej lidze zrezygnuje z maxa od Sixers dla Heat, to u nas tym bardziej zrezygnuje z maxa od Lakers dla Heat.

Dlatego ogólnie będzie mi smutno, jak Butler odejdzie (Sixers, wiadomo), ale z drugiej strony january traktował tego Butlera jako pewniaczka, a tu niespodzianka, zostanie mu całe 18 mln w salary. :D Więc część mnie nawet się uśmiechnie jak to się potwierdzi.

W RL NBA było dość sporo mówione po transferze Jamesa, że Butler nie chce grać z LeBronem w jednej drużynie i teraz wygląda na to, że w ogóle olewa Lakers i nie zamierza ich rozważać jako ekipę, z którą mógłby podpisać kontrakt. U nas jednak Butler i LeBron są po jednym sezonie razem. Może być różnie. Jeżeli w RL NBA pójdzie do Heat, to tutaj Heat będą faworytem do jego podpisania. W końcu Sixers w RL NBA i Lakers tutaj zrobili dokładnie ten sam wynik sportowy, więc jeśli z RL Sixers Butler odejdzie to tutaj z Lakers pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga wiara ważne pytanie!

Czy Torrey Craig rok temu był w rosterze, któregokolwiek z zespołów?

Jeśli ktoś pamięta coś w jego sprawie proszony jest o zdanie. Jeśli ktoś pamięta, że nie to też możesz napisać. Zawsze to dodatkowy głos w tej ważnej sprawie.

Mi się wydaje, że był. Sam miałem go na 5 slocie w ofertach trzeciej tury. To już nie był jakiś anonimowy gracz przed tym sezonem. Ciężko mi uwierzyć, że nawet na two-way go nikt nie liznął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tangiers napisał:

Nie bedzie mnie stac na Satoranskiego. Swietny gracz, ale przy podpisaniu KD i kogos z drugiego tieru nie wystarczy mi na Czecha

A nie możesz się wstrzymać? Przecięż możesz go zrzucić po wygraniu Duranta. By złożyć ofertę nie musisz mieć miejsca na maksa a na 50 % i ścieżkę na zrobienie maksa. Nie ma deadlinu na rfa.

Czy się mylę?

22 minuty temu, tangiers napisał:

 

 

22 minuty temu, tangiers napisał:

 

 

22 minuty temu, tangiers napisał:

 

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Uwaga wiara ważne pytanie!

Czy Torrey Craig rok temu był w rosterze, któregokolwiek z zespołów?

Jeśli ktoś pamięta coś w jego sprawie proszony jest o zdanie. Jeśli ktoś pamięta, że nie to też możesz napisać. Zawsze to dodatkowy głos w tej ważnej sprawie.

Mi się wydaje, że był. Sam miałem go na 5 slocie w ofertach trzeciej tury. To już nie był jakiś anonimowy gracz przed tym sezonem. Ciężko mi uwierzyć, że nawet na two-way go nikt nie liznął.

Miał minimalny kontrakt w Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMF

Rozumiem do czego zmierzasz z Butlerem :) 

Broniłem tylko moich real Heat ;) 

Jeżeli by faktycznie wylądował w real Miami, to pamiętajmy o 3 rzeczach:

1. Heat o niego walczyli rok temu jak lwy (co Butler z pewnościa pamięta, Rockets wtedy odpuścili) i sk****syństwo Thibsa ucieło dogadany juz deal.

2. Butler pasuje mentalnie do kultury Miami Heat jak mało kto.

3. To kumpel Wadea z Bulls, do tego kończyli ten sam Uniwerek. Jestem pewien, ze wielokrotnie rozmawiali o grze Jimmiego w Miami.

 

No i w sumie tu byłby bezdyskusyjnym nr1, a za rok jest kasa na Draya :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tecu napisał:

A nie możesz się wstrzymać? Przecięż możesz go zrzucić po wygraniu Duranta. By złożyć ofertę nie musisz mieć miejsca na maksa a na 50 % i ścieżkę na zrobienie maksa. Nie ma deadlinu na rfa.

Czy się mylę?

Jest w stanie ktos to potwierdzic? Szczerze mowiac myslalem, ze teraz musze podjac decyzje, a nie po glosowaniu w I turze.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Butler pasuje mentalnie do kultury Miami Heat jak mało kto.

Nie chcę wylewać jakichś żali, zwłaszcza w tym miejscu, jeśli Butler faktycznie odejdzie, ale jak Butler w przeciągu dwóch lat: ucieszy się z odejścia z Chicago, bo chce grać w mocnym teamie -> rozsadzi szatnię Timberwolves i złoży trade request, bo nie chce grać z Townsem i Wigginsem -> odejdzie z jednej z najlepszych drużyn NBA gdzie mógłby grać o tytuł, bo lubi Florydę i organizację Heat, to jednak znak, że coś z nim jest nie tak. Riley wypominał po latach LeBronowi, że go arogancko przyjął w 2014 roku na spotkaniu w sprawie nowego kontraktu. :) IMHO Butler kompletnie nie pasuje do Heat jakich znam. Jak po roku mu się odmieni, to nikt nie będzie zaskoczony.

Dlatego jestem tak ciekaw co wymyśliłby january :D A w sumie wystarczy, że pójdzie deklaracja, że Jimmy chce iść do Heat, nawet jak nie dopną tego w RL NBA z innych przyczyn.

Ale zobaczymy może za kilka godzin w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Nie chcę wylewać jakichś żali, zwłaszcza w tym miejscu, jeśli Butler faktycznie odejdzie, ale jak Butler w przeciągu dwóch lat: ucieszy się z odejścia z Chicago, bo chce grać w mocnym teamie -> rozsadzi szatnię Timberwolves i złoży trade request, bo nie chce grać z Townsem i Wigginsem -> odejdzie z jednej z najlepszych drużyn NBA gdzie mógłby grać o tytuł, bo lubi Florydę i organizację Heat, to jednak znak, że coś z nim jest nie tak. Riley wypominał po latach LeBronowi, że go arogancko przyjął w 2014 roku na spotkaniu w sprawie nowego kontraktu. :) IMHO Butler kompletnie nie pasuje do Heat jakich znam. Jak po roku mu się odmieni, to nikt nie będzie zaskoczony.

Dlatego jestem tak ciekaw co wymyśliłby january :D A w sumie wystarczy, że pójdzie deklaracja, że Jimmy chce iść do Heat, nawet jak nie dopną tego w RL NBA z innych przyczyn.

Ale zobaczymy może za kilka godzin w sumie.

Jasne, że przy Butlerze jest sporo znaków zapytania. Sam nie jestem pewien, ze to na 100% wypali, ale Riley cholernie mocno naciska na to s&t. 

Ogólnie byłem przekonany, ze Butler zostanie w 76ers, ale różne sources podają nam coś zupełnie innego. Sam musisz przyznać, ze jego rola przy Embiidzie i Simmonsie została ograniczona. Pokazał sie dopiero podczas playoffs. I do tego z Heat spotyka sie od razu i to na Florydzie.

Poczekajmy na rozwój wypadków, bo za kilka godzin możemy już wszystko wiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tangiers napisał:

Jest w stanie ktos to potwierdzic? Szczerze mowiac myslalem, ze teraz musze podjac decyzje, a nie po glosowaniu w I turze.

Tecu ma częściową racje, odnośnie 50% ścieżki, ale moim zdaniem nie ma racji co do możliwości zrzucenia cap holdu RFA, bo to by się wiązało z wycofaniem QO, a tego zrobić nie można.

Sprawa jest omawiana.

Jutro będą też poprawki w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Tecu ma częściową racje, odnośnie 50% ścieżki, ale moim zdaniem nie ma racji co do możliwości zrzucenia cap holdu RFA, bo to by się wiązało z wycofaniem QO, a tego zrobić nie można.

Sprawa jest omawiana.

Jutro będą też poprawki w regulaminie.

Dzieki za informacje. Czekam na odpowiedz ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tecu ma częściową racje, odnośnie 50% ścieżki, ale moim zdaniem nie ma racji co do możliwości zrzucenia cap holdu RFA, bo to by się wiązało z wycofaniem QO, a tego zrobić nie można.

Sprawa jest omawiana.

Jutro będą też poprawki w regulaminie.

Pytanie konkretne - po co ewentualne poprawki?

Oddala nas to od real NBA, wprowadzenie ich teraz mogłoby popsuć komuś plany, które tworzył w zgodzie z regulaminem. Jakie są plusy takiej zmiany, zwłaszcza teraz?

Nie mam żadnego interesu, jestem konsekwentny w krytyce zmian last minute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2018 o 14:10, Tomek9248 napisał:

Ja tylko przypomnę, że capholdy graczy niebędących RFA można zrzucić w dowolnym momencie w trakcie FA nawet.

Wpis Tomka z przed roku. Wydaje mi się, że mam tutaj racje, ale czekam na interpretacje zapisu CBA przez ostatnią instancje czyli @karpik Zresztą była też sprawa Shabazza Muhammada, któremu RonnieArtestics oferty nie chciał przedstawić, ale dał wcześniej QO i nie mógł go wycofać.

Tak więc wydaje mi się, że tangiers błędu nie popełnił. To nie jest ten sam casus co ro rok temu Kyle Anderson zrzucony bezsensu przez człowieka morza.

@Tecu Sprawa III tury była już omawiana i ogłaszana, ale nie widzę jej w regulaminie. Pewne nowe adnotacje muszą się pojawić przed rozpoczęciem i chciałbym jutro tym po pracy się zająć. Planuje też przestudiować ponownie regulamin.

Dajcie ogarnąć się po powrocie, bo roboty sporo przed FA i ozzy leży biedny zawalony wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.