Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Jak Ingram dostanie 2 zakrzepicy rzucisz mu maxa? Nie, nie rzucisz 

No nie rzuce bo nie bede mogl. Ale to nie znaczy ze max player ma brac 10 milionow bo moze za 3 miesiace skonczy kariere. Zakrzepica ingrama to nie jest przypadek ktory grozi powtorzeniem i dobrze o tym wiesz. To przykre co probujesz tu robic z gm-ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Powtórzę : tekst całkowicie bez pokrycia, jak to ma być jedyny argument to nie mamy o czym dyskutować w sumie.

Tekst gm-a ktory prowadzac klub z ohio wymienil irvinga na mccolluma ( jest z ohio), tlukl sie z Toba do konca o lebrona i oddal love'a za roziera ( jest z ohio) i dal mu extension

Wydaje mi sie ze prowadzac klub z karoliny polnocnej i wiedzac ze ingram ( urodzony w karolinie polnocnej) bedzie na rynku i bede mial miejsce na 2 maxy jestem dosc wiarygodny.

Niemniej Twoj placz ze mozesz nie zatrzymac ingrama chyba calkiem duzo mowi o jego wartosci. Poza tym ilosc wolnej kasy za rok na fa bedzie olbrzymia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January - nie graj kontuzją, bo to niegodne.

Wiadome jest, że chcesz przystealować biorąc na siebie jakieś ryzyko, ale to nie na miejscu. Ingram zresztą wie co się stało po tym jak DLO wziął za wcześnie extension i nie będzie chciał popełnić błędu. Poczeka a klub też powinien poczekać w swoim interesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Albo o tym, że GM może zrezygnować ;]. + Ingram tego nie (tampering hello).

Co w tym niegodnego? Głosujący mają się wcielić w Ingrama, przecież ta INJ nie wyparowała.

Widocznie nieuwaznie czytalem regulamin bo mu juz powiedzialem o tym max...

Butler na pewno widzi jak probujesz dymac jego kolegow na kase. To mial na mysli @Tecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Kent Bazemore dostępny za friko a zdaje się ze jeszcze rok temu Fluber proponował mu sute extension :)- ogólnie, dziwny ruch CAVS , nawet jeśli miał służyć oszczędnością :)

Dopiero się kapnąłem, że jeszcze go "nie mam", bo spojrzałem że 15 głosów, ale zapomniałem że w tym jest mój, więc się pospieszyłem z tym zwolnieniem, ale to i tak oczywistość.

Co do motywów - oszczędności. Po przeszukaniu rynku pod kątem wzięcia na siebie gorszych kontraktów, okazało się że nikt nie dopłaci za przejęcie go. Więc, jako że pensja jest straszna a  każdy grosz się liczy to kontrakt został (zostanie) rozwiązany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

To co misie, Durant jednak zostaje :P

Jak tam reakcja w Sacramento, Miami i Toronto? Kyrie Irving nowym planem A?

Nie widzę związku, w Miami dalej wierzymy w Duranta, ten drobny uraz nic nie zmienia. Mamy juz przygotowane łoże szpitalne tuż obok Oladipo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, january napisał:

Jak tam reakcja w Sacramento, Miami i Toronto? Kyrie Irving nowym planem A?

Idea że Irving będzie dostępny jest poroniona - nigdzie indziej nie trafi do równie dobrego zespołu, na równie dużym rynku, na podobnym poziomie zainteresowania i gdzie byłby współliderem zespołu, który ma tak dobre long term perspektywy.

Knicks to idealny zespół dla niego a Irving to idealny zawodnik dla Knicks. Wszelkie inne pomysły to pieprzenie hejterów z zawiści próbujących odwrócić jego uwagę od Finałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, january napisał:

To co misie, Durant jednak zostaje :P

Jak tam reakcja w Sacramento, Miami i Toronto? Kyrie Irving nowym planem A?

Durant ma 31 lat i jesli ma stracic caly rok jak cousins to wroci w wieku 32 lat po zerwanym achillesie. Tylko ze durant jest tak dobry ze na pewno ktos zaryzykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, to w Cleveland pewnie też był współliderem. Knicksi to wielka niewiadoma, niewiele mlodego talentu, prawie caly zespol na FA w tym roku. Dużo niepewności ;]

btw. jak zaczynalismy gre to jednym z zalozen było to, że market nie liczy sie podczas free agency

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Który z nas pierwszy zdradzi zainteresowanym, że najlepsi "być może dostępni" FA to Vucevic i Middleton :P

Ja moge pierwdzy zdradzic jak to wplywa na szanse podpisywania promocyjnych extensions:) 

Ekipy z najwieksza kasa beda musialy przelozyc zakupy o rok. W 2020 szykuje sie eldorado dla graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Lol, to w Cleveland pewnie też był współliderem. Knicksi to wielka niewiadoma, niewiele mlodego talentu, prawie caly zespol na FA w tym roku. Dużo niepewności ;]

btw. jak zaczynalismy gre to jednym z zalozen było to, że market nie liczy sie podczas free agency

1. W RS Kawhi raczej bez problemu dzielił się rolą z innymi graczami. I tu i w RL. W play-offs przejął większą rolę ale Kyrie to klucz, zresztą styl Kawhi'a to nie jest styl dominujący ofensywę zespołu jak LeBrona, o czym świadczą przypadki Lowrego i zwłaszcza Siakama z RL.

2. Faktycznie bo młody talent jest kluczowy u kontendera. Kto w choćby finałach konferencji w RL miał go dużo?

3. Za to w Knicks big3 ma identyczny timeline: Kyrie 27 lat, Gobert 27 lat, Kawhi 28 lat. Taki trzon to okno na mistrza otwarte na jeszcze co najmniej 5 kolejnych lat.

4. Warto dodać że mam też idealnie dobranych pod talenty i wady Kyriego role playerów i, a jakże, całkiem kozacki młody talent w póki co drugoplanowych rolach: BB, Saric, Dotson, Wilson, Juancho.

5. Mam wrażenie że rynek i MSG się jednak liczą... Inaczej LeBrona nie byłoby tu w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

nie było takiego założenia

było było, pamiętam nawet jak przy okazji wymyślania systemu luxury tax chciałem podzielić teamy wg. marketu to spotkało sie to ze świętym oburzeniem

licza się generlanie dwie rzeczy przy fa:  hajs i potencjalne pierścienie

ale oczywiście każdy może sobie głosować jak chce wedle własnego sumienia i rozeznania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.