Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja bym chętnie się dowiedział od GM-ów o jakich graczy @Qcin_69 się ich nie zapytał

i ktorym z graczy nie handlowal z obecnego zespolu :)

choc chyba lepiej, zeby nie odpowiadal.

dipo&doncic=lillard&tatum

a powiedzialbym nawet, ze peirwszy duet lepszy, bo lepiej fituje. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja bym chętnie się dowiedział od GM-ów o jakich graczy @Qcin_69 się ich nie zapytał

no o dziwo lista o których zapytałem jest bardzo krótka :)

Curry, Durant, Green, Harden, Gobert, Beal, Davis - zapytałem też o McColluma jak wiedziałem, że będę miał wolne miejsce w capspace, ale Longer dawał więcej :P no i jeszcze kilku graczy na rookie kontrakcie, no ale w rozmowach nie brali udziału gracze z mojego s5 :P że czasami dla utrzymania formy zapytam kogoś co mi da za X czy Y, nie oznacza że będę nim handlował:)

No dostaliście moją shortlistę- nieprzewidywalna co?

2 minuty temu, BMF napisał:

Mając hard cap może być ciężko obudować tego Duranta w Wolves. 

mogę go obudować na mistrzowskim poziomie nie wchodząc w luxury, a co dopiero hard cap :) spokojnie, tak jak mówiłem, Durant na rozmowie w biurze pozna dokładne plany Organizacji, Wy dostaliście i tak już duuuuuuużo, no ale spoko, wiedziałem że to nie będzie łatwa kampania przez dość kontrowersyjny styl prowadzenia zespołu, ale chyba udowodniłem wszystkim w Minnesocie, że było warto- O CZYM TEŻ PISAŁEM OD POCZĄTKU- w co nie wierzyli ci sami, którzy teraz sieją zamęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tutaj za tamperowanie, zaraz napiszę donos do Silvera :) a tak w ogóle wszyscy o te plany Warriors pytają, choć to oczywiste, ale dla jasności napiszę: nie, nie będzie blowupu - Sztefek i Green są jeszcze w prime i zamierzają nakurwiać, aż im się nie znudzi.

p.s. ale coś czuję, po decyzji Duranta to się w tej grze zrobi niezła gównoburza, temat Lakers-Warriors to pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Co to tutaj za tamperowanie, zaraz napiszę donos do Silvera :) a tak w ogóle wszyscy o te plany Warriors pytają, choć to oczywiste, ale dla jasności napiszę: nie, nie będzie blowupu - Sztefek i Green są jeszcze w prime i zamierzają nakurwiać, aż im się nie znudzi.

p.s. ale coś czuję, po decyzji Duranta to się w tej grze zrobi niezła gównoburza, temat Lakers-Warriors to pikuś

Dla mnie to Ty jesteś faworytem jeśli chodzi o zatrzymanie Duranta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

mogę go obudować na mistrzowskim poziomie nie wchodząc w luxury, a co dopiero hard cap

Pisałem o hard capie na poziomie luxury tax apron po snt, nie wiem co tam zrobiłeś z Drummondem, ale teraz (z Noelem) masz 115 mln licząc cap hold Winslowa - do zrobienia pewnie, ale jakby ktoś potem rzucił Winslowowi jakieś 60/3, to mogłoby się okazać, że musiałbyś z niego zrezygnować. 

No i kto wie czy decydujący się nie okaże ten super max który mogą rzucić Warriors, bo w realu to pewnie rekompensuje NY/LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Pisałem o hard capie na poziomie luxury tax apron po snt, nie wiem co tam zrobiłeś z Drummondem, ale teraz (z Noelem) masz 115 mln licząc cap hold Winslowa - do zrobienia pewnie, ale jakby ktoś potem rzucił Winslowowi jakieś 60/3, to mogłoby się okazać, że musiałbyś z niego zrezygnować. 

No i kto wie czy decydujący się nie okaże ten super max który mogą rzucić Warriors, bo w realu to pewnie rekompensuje NY/LA.

wszystko będzie picobello, może też wziąć PO jak CP3 i podpisać supermaxa u mnie :) to są już detale.

Ogólnie zgadzam się, ż GSW wciąż są faworytem i tu nie będę zakłamywał rzeczywistości, ale poza tym ? no na pewno nie czuję się być na straconej pozycji, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BMF napisał:

Może, ale wtedy równie dobrze może iść np. do Sixers. :)

Wszystko jest możliwe :) wiadomo jedynie, ze Durant pod względem gownoburz byłby o 3 skale nad Lebronem, jedynie to, ze poza mna (na ten moment) nie ma w tej rywalizacji awanturniczych dusz :) ale coś czuje ze jakiś przysłowiowy January dołączy w ostatniej chwili i będziecie mieli Igrzyska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, january napisał:

Czas na mniej poważne sprawy na FA, ale chcieliście zamiast więcej ofert extension to macie.

Ingram 50/4 po tej straszliwej kontuzji już bierze, czy troszkę muszę dołożyć?

Nie wiem co oferujesz ale hornets w 2020 beda oferowac ingramowi maxa bo pochodzi z karoliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Nie widzę związku ;] Rozumiem, że extensions dla Siakama, Hielda, Murraya, Carisa, Browna i Sabonisa oraz każdego prospecta w każdym kolejnym roku poniżej maxa nie wchodzą nagle w grę?

Tylko ty próbujesz przegiąć pałkę w 2 stronę. Dla mnie kontakt w stylu Aarona Gordona jest jak najbardziej do klepnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.