Skocz do zawartości

Managment klubów NBA


Eld

Managment  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który klub NBA jest najlepiej zarządzany?

    • San Antonio Spurs
    • Golden State Warriors
    • Boston Celtics
    • Toronto Raptors
    • Oklahoma City Thunder
      0
    • Utah Jazz
    • Denver Nuggets
      0
    • Inny
  2. 2. Który klub NBA jest najgorzej zarządzany?

    • Los Angeles Lakers
    • Chicago Bulls
    • Los Angeles Clippers
    • New York Knicks
    • Cleveland Cavaliers
    • Sacramento Kings
    • Detroit Pistons
    • Orlando Magic
    • Inny


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, pora na mały update z mojej strony bo raz, że się dużo pozmieniało, dwa, spadł mi na drugą stronę ;).

 

 

AIN'T BAD NIGGA:

 

GSW - moim skromnym zdaniem mając raptem już tylko 2 miejsca w roosterze do obsadzenia znów odskoczyli całej grupie. Utrzymali core, dodali Caspiego i Younga. Przy bierności SAS, absolutny top w zarządzaniu, choć można się przyczepić że z lekką gwiazdką bo bez zejścia Durexa z kasy nie było by to takie łatwe.

 

SOTA - Butler ściągnięty w zasadzie za nie dużo. Nawet jak LaVine nie odczuje na dynamice kontuzji ACL a Dunn nagle wypali to i tak się to obroni. Do tego Gibson dodany. Świetna robota, acz poczekajmy na efekty.

 

CELTICS - Dodany Hayward, ale dalej przeciąg pod koszem. Nie mniej Ainge to najwyższa półka i to na pewno nie koniec jego działań. Brawa za przekonanie białaska do gry w zielonym trykocie. 

 

OKC - szczerze nie wiedziałem co im do łba palnęło przy przedłużaniu Dipo za taką kasę. Średniactwo się szykowało. Kontrakt Kantera został poniekąd wyjaśniony ale też jest mega przepłacony. Natomiast w tym offseason managment się broni. PG13 za takie frytki i to bez keczupu? Nawet jeśli na jeden rok to i tak się cieszmy bo nie ma 20mln USD/rok za baardzo przeciętnego kolesia. Zdecydowanie dla mnie transfer no. 1 tego off-season.

 

RAPTORS - brawo za kontrakty Ibaki i Lowrego. Nie chodzi o ich wysokość bo kasa jest chora, ale o długość. Na ten moment Raps za 3 lata będą mieli w ciul kasy do wydania i raptem tylko Rożena na ostatnim roku. Wow. Brawo.

 

DENVER - Millsap. Była dyskusja że wcale nie są tacy ho ho. A tu proszę. 

 

 

 

PISEMNA NAGANA Z WPISEM DO AKT E-NBA.PL

 

BULLS - a już mi się nawet powtarzać nie chce. Aż sobie obejrzę znów "czy leci z nami pilot?"

 

PACERS - była lepsza oferta na stole za PG13, ale nie, nie będziemy wzmacniać konkurenta na wschodzie. A przepraszam, konkurenta w czym ?! :D. No rzeczywiście, lepiej przyjąć na klatę 80/4 Dipo. Logika taka wow.

 

CAVS - przy tym co zrobili Celtics ich bierność winna być przerażająca. Chyba wróciło nam stare dobre Cavs.

 

KINGS - no tu mi się tylko mem z Gmochem nasuwa i tym HEHEHEHE. Naprawdę nie pojmuje jak kilka postów wyżej można było bronić ich? Bo co? Bo im się nic nie udało spierdzielić przez pół roku. No fakt. Jest to osiągnięcie. Szkoda tylko że na standardy Sacramento. Zgodzić się można było że fajna S5 wypchana młodzikami. Że chcą i będą ich rozwijać a tu nagle BACH. 57/3 dla Hilla który zabierze minuty ich młodym guardom a przede wszystkim Foxowi. Zaca jeszcze bym zniósł ale Hill? 

 

NYK - qpa taka że nawet nikt tam na rozmowy nie chce przyjeżdżać. Najlepiej sytuację oddaje nastrój panujący wśród kibiców japka. Trzy topici w krótkim odstępie czasu ( CP3 w HOU, PG13 w OKC, Hayward w C's ), a tu nagle niespodziewany, ironicznie-prześmiewczy post Orła "RON BAKER W KNICKS". :D się uśmiałem, się :D. Widocznie bardziej niż modzi którzy mu to wywalili ;).

 

 

ALERTY:

 

BUCKS - Derrick Rose. Ani się kur*a ważcie!!! 

 

 

Nadal, mimo ściągniętego wsparcia nie zaklasyfikuję Philly do żadnego grona. Słowo klucz: zdrowie. Poczekamy, zobaczymy.

 

Sytuacja się zmienia dynamicznie, choć największe ryby z rynku już odpłynęły. Można usuwać swoje głosy z ankiety jak się zmieniło zdanie i oddać na kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

NYK - qpa taka że nawet nikt tam na rozmowy nie chce przyjeżdżać. Najlepiej sytuację oddaje nastrój panujący wśród kibiców japka. Trzy topici w krótkim odstępie czasu ( CP3 w HOU, PG13 w OKC, Hayward w C's ), a tu nagle niespodziewany, ironicznie-prześmiewczy post Orła "RON BAKER W KNICKS". :grin: się uśmiałem, się :grin:. Widocznie bardziej niż modzi którzy mu to wywalili ;).

 

 

 

 

Zgadzam się! Ruch moderatorski mający na celu wcielenie mojego tematu do topicu FreeAgents był zamachem na wolność słowa i znieważeniem organizacji w Nowym Jorku. 

 

Co do zarzutów o c***owe kierowanie:  

 

http://www.e-nba.pl/topic/5372-new-york-knicks-20172018/?p=516908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.