Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde no to będzie historyczny mecz jakby nie patrzeć :) Ostatni raz kiedy oba te zespoły stawały naprzeciwko siebie w Staples, i były tym samym ścisłą czołówką ligi, był zdaje się jakoś z 15 lat temu ... Będzie ciekawie, oj będzie ... Faworytem jest Boston (a kiedy właściwie nie jest?), ale LAL ostatnio są on fire i spotkanie niewątpliwie będzie wyrównane :)

po tym ciezkim meczu z Utah nie sadze zeby wszyscy obstawiali Boston ;) mowie calkiem powaznie.

 

a te spodenki sa calkiem realne byloby smiesznie i fajnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tym meczem ekscytuja sie nie tylko kibice jeziorowcow:)

faktycznie dawno nie bylo by obie ekipy grajac przeciwko sobie mialy +65% zwyciestw:) spodenki retro? a niech mnie:) to jesscze chce skarpety!

 

a tak w ogole to boston jest potega obrony, my potega ataku:) tak jak w przeszlosci. ostatnie mecze spokojnie podchodza pod showtime:)

 

kibice w staples sie podobno tez ostro szykuja bo bostonu nienawidza. zawsze w bostonie krzyczeli "beat la" wiec w staples wszyscy maja krzyczec "boston suck" i do tego nawolywuja na forach. fajnie by bylo gdyby nasi zawodnicy "poczuli" swoich kibicow:) a jak to wplyneloby na graczy w zielonych strojach to cholera wie. tak czy siak szykuje sie wojna.

 

celtics graja b2b po ciezkim meczu w utah. my odpoczywalismy. o ile jakis czas temu spokojnie dopisywalem L przy tym meczu o tyle teraz wierze w zwyciestwo. jesli nei teraz to kiedy? od bilansu 8-7 robimy 11-3 wiec pora dobrze zakonczyc ten rok i wejsc w nowy z 20 zwyciestwami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dojebales do pieca. i to ostro. czemu moje urodziny wypadaja w wakacje???!! ale od dzis mam cel w zyciu. tzn od zawsze mialem ale teraz tylko sie zmotywowale, ze zbieram od dzisiaj na taki sam wyjazd. na jakikolwiek mecz lakersow. faq

 

michalik

 

wielki szacun

 

Ja mam lepszą propozycję: zorganizujmy kiedyś zbiorowy wyjazd fanów w LA. Kumpel Michalika załatwi bilety, my załatwimy wódę. :]

 

 

Phil zrównał się z Auerbachem. Okazję prześcignięcia go ma akurat w meczu z Bostonem.

 

 

Za dużo emocji wokół tego meczu. Boję się, że chłopcy pękną.

 

 

A tak w ogóle, o której dokładnie zaczynają grać? Na nba jest napisane, że mecz się zaczyna o czwartej, ale nie jestem pewien, czy tip off nie jest poł godziny później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potega to moze faktycznie za powazne slowo, ale jestesmy w czubie jesli chodzi o ppg i zdobywanie punktow z reguly nie przysparzalo nam problemow w tym sezonie.

 

choc byly mecze jak z celtics czy cavs gdzie nie najlepiej to wychodzilo ale to juz za sprawa bardzo dobrej obrony. dzis dobry sprawdzian bo jakby nie bylo obrona celtics jest w tej chwili najlepsza w lidze.

 

nie zmienia to faktu ze gjest to spotkanie obrony z atakiem.

 

jendras podpisuje sie pod tym co napisales. ja zalatwiam jeszcz soki, redbulle,burny i inne bzdury plus lod i owoce.

 

edit. mecz o 4.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik, to ładnie pojechałeś. :) Taki wyjazd to pewnie marzenie większości ludzi na tym forum. Ja planuje w bliżej nieokreślonej przyszłości też zafundować sobie wyjazd na mecz Lakersów, ale kiedy to będzie to nie mam pojęcia.

 

W każdym bądź razie dołączam się do grupy oczekujących na relację. :D

 

A dziś mecz zapowiada się rzeczywiście wyśmienicie. Liczę na super widowisko, chcę poczuć atmosferę tych rywalizacji sprz4d kilkunastu lat :wink: Poza tym trzeba się im zrewanżować za porażkę w Bostonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łohoh już nie mogę doczekać żeby ich zobaczyć w tych spodenkach :P Ale będzie polew :D

 

Z której strony się nie popatrzy to mecz jak najbardziej historyczny. Idealny na uwierzenie naszej ekipy we własne siły, że potrafią wygrać wszystko ;]

 

Mam nadzieję, że Bynum odgryzie się Perkinsowi za ostatni mecz, a Kobe rzuci 50 pkt ;] i rzuci game winnera w osttniej sekundzie 4 kwarty 8)

 

A ten pomysł z wyjazdem grupowym na mecz LAL jest świetny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie fanów Lakers, to mój pierwszy post :)

Od razu mam jednak prośbę. Nigdy nie oglądałam meczów za pomocą internetu a dziś bardzo chciałabym to zrobić i chyba nie tylko ja :). Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby któryś z Was dałby mi jakieś małe wskazówki dotyczące miejsca transmisji dzisiejszego meczu z Celtami a także instalacji programów do oglądania. Przepraszam, że od razu pojawiam się na forum i wysyłam probśbę, ale w przyszłości postaram się odpłacić :)

 

Z góry dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez poszukaj na sopcascie badz tvantsie. na tvants chyba jest ten program choc pewny nie jestem.

 

ja najpierw obejrze bulls-knicks tez jakby nie bylo the rivalry:) potem call of duty 4 i na nba 2k8 zagram lakers-celtics:) nie ma co dzis isc nawet spac:)

 

edit:

kulka wejdz na ten link:

http://myp2p.eu/

tam poszukaj forum. w forum znajdz dzial nba i w dziale nba znajdz temat dnia dzisiejszego. tam podaja co kilka minut linki do spotkan. ten najbardziej aktualny musisz skopiowac(zaczyna sie od mms...) do windows media playera. po otworzeniu wmp wciznij CTRL+U tam wklej link i kliknij ok. jezeli ci nie zaladuje meczu to musisz poczekac na nowszy link.

 

to jest jeden sposob.

2 sposob:

wejdz w ten podany link, i tam w software sciagnij sobie 3 programy. sopcast, tvv, tvants. za pomoca tych programow tez mozna ogladac mecze nba. najwiecej jest na sopcascie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dla wszystki bardzo wazna krotka informacje przed tym meczem. Z tego co pamietam to dzisiaj jest PIERWSZY mecz w sezonie Celtow kiedy sa obstawiani u bukow po wyzszym kursie niz przeciwnicy 8)

 

Celtics - 2,10

Lakers - 1,77

 

@ bwin

 

Oczywiscie to nie oznacza ze Lakers wygraja (bo zwykle to wlasnie przy takich roznicach to ten niby underdog czesto wchodzi, przyklad - Suns @ Lakers w swieta gdy Suns mieli 1,70, Lakers 2,20), no ale fajne jest to ze nie tylko my uwazamy ze mecz bedzie bardzo ciekawy i inny niz ostatnie nasze spotkanie z Celtami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.