Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

sorry za offtopa ale skad mozna sciagnac mecz z knicks?

Mecz w świetnej jakości jest na sportbicie. Teraz padł im serwer i nie mogę dać dokładnego linku, ale ściągnąłem, obejrzałem i polecam ;] Sportbit otworzył rejestrację z powodu świąt więc nie ma problemu z zaproszeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko o meczu z Suns chciałem troszke

 

 

byłem wniebowzięty, po prostu mecz poezja, postawa Lakers wspaniała, jesteśmy naprawdę mocną drużyną, Andrew Bynum jako MIP to wcale nie brzmi jak zart, Kobe niesamowity, Fisher jak z najlepszych czasów, Ariza jednak gra i to jak... po prostu byłem zachwycony naszą grą

 

naprawdę to był jeden z najlepszych meczów LAL jakie widziałem, pod względem zespołowości i nie tylko, fantastycznie

 

 

ps: Bynum tak zagrał bo pewnie miał słabych rywali pod koszem a tak naprawdę jest cieniutki :) Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na send space czy gdziestam ma swoj profil z mixami cachooki. wpiszcie na wyszukiwarce cachookadinho i

wyskoczy wam jego stronka na sendspace albo gdziestam gdzie sa wszyyystkie mixy:) jak bede mial chwilke to wrzuce link

 

na sport-scene nie ma niestety tego meczu:(

ale dostalem 2 zaproszenia.

smgs to moze bym ci wyslal zaproszenie i bys udostepnil na port-scene.net ??? i ja bym sobie sciagnal i wielu byci bylo wdziecznych:)

 

zreszta na sportscene pojawil sie mecz lakers-suns w super hd bo zajmuje 11gb !!:) ale niemam nawet miejsca zeby to sciagnac:D

 

czyli na poczta.fm nie dostane. beez sensu ale dobrze wiedziec ze musze miec konto najakiejs sensownej poczcie by dostac potwiedzenie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest potrzeba zagraniczna poczta, żeby dostać link z aktywacją ze sportbit. Ja mam konto na onecie i normalnie przysłali mi ten link i jestem zarejestrowany na sport bit.

 

zreszta na sportscene pojawil sie mecz lakers-suns w super hd bo zajmuje 11gb

I masz zamiar to ściągać :?: :D Jak dla mnie to trochę przydużo, poza tym ta jakość HD wydaje się jakby pokazywała akcje w zwolnionym tempie. Widziałem np. ten wsad Arizy w tej wysokiej rozdzielczości i jakoś w zwolnionym tempie się to wydawało pokazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz zamiar to ściągać :?: :D Jak dla mnie to trochę przydużo, poza tym ta jakość HD wydaje się jakby pokazywała akcje w zwolnionym tempie. Widziałem np. ten wsad Arizy w tej wysokiej rozdzielczości i jakoś w zwolnionym tempie się to wydawało pokazane.

Nie każdy sprzet odtwarza w HD. Na PC sa specjalne odtwarzacze HD, a moze jakies kodeki? Nie znam się,

 

U mnie na laptopie filmiki w HD tną, ale jak podłacze TV pod kompa i puszcze wszystko śmiga pięknie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec extra karte graficzna ale ja to i tak sciagne. poza tym w VLC idzie chyba cos tam wylkaczyc dzieki czemu nie tnie. revgen o tym pisal na M2 bo on wrzuca HD klipy. Sprawdze czy to dziala :P

 

Ten mecz i jeszcze Game 4 PO 2006 chcialbym miec w HD. Ale nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie sciagne bo nie wiem na jakiej plycie mialbym to nagrac. na blurayu? ale jak puszczam filmiki cachooki hd i zwykle na playstation3 to jest jednak roznica na 32 calowym tv:)

 

na kompie tej roznicy niewidac ale na tymmoim tv nawet zwykle dvd wypadaja bladooo.

 

faq wciaz nie ma tego meczu z knicksamii chyba sie skonczy na tym ze bede musial zalozyc kolejna poczte:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem mecz w formacie mp4 ze sport-scene. Zajmuje mniej niż 1 gb, a jakość naprawdę przednia.

 

 

Swoją drogą, wie ktoś, skąd można ściągnąć przedmeczową prezentację? Ja widziałem tylko na yutubie, ale jakość do bani.

chyba lekko ponad 1gb a jakosc HQ ;)

 

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?p=94484#94484

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Jazz. Z Utah muszą wygrać, nie mam ochoty stracić w zakładzie sześciopaka z kumplem-fanem-rosyjskiej-starej-broni-maszynowej. Grudzień jest jak na razie bardzo dobry dla nas, trzeba go zakończyć spektakularnie. Zakreślić na pulpicie kolejną wygraną z grającymi w pełnym składzie Jazz będzie szczególnie słodko. Tylko ten Deron mnie martwi.

 

 

smgs to moze bym ci wyslal zaproszenie i bys udostepnil na port-scene.net ??? i ja bym sobie sciagnal i wielu byci bylo wdziecznych:)

 

Przy moim upspeedzie i mojej nieregularności w wysyłaniu seedowanie ponad gigabajta jest kiepskim pomysłem. Chyba lepsza jest opcja z nową pocztą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Jazz to ostatni mecz z nimi zagraliśmy fatalnie - a nie było liderów (może to syndrom rozluźnienia), czas na rewanż! Nie ma lepszego momentu, kilka dni luzu, dobry wyjazd i świetny mecz z Suns, idealny czas na taki sprawdzian (mówię o Jazz i pozostałych w kolejce:) )

Co do ich passy to ostatnio grali w kratkę, bilans za grudzień to 4-9, w tym 6 porażek z rzędu na początku miesiąca. Ostatnio wygrali z Dallas na wyjeździe, ale w międzyczasie przegrywali z Bobcats, Heat, Hawks (wszystko na wyjeździe)....w każdym razie w gazie nie są, a to już niezły początek :)

Utah to Utah...nie mówiąc nawet o przeszłości, zawsze ciężko się z nimi gra..jednak to my jesteśmy w gazie - nie oni

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dobre:)

ciekawe co czuli ogladajac w swieta wriize:)

 

a tak w ogole sciagnalem wlasnie mixy cachooki i skojarzylem 2 smieszne fakty.

kojarzycie paczke mihma nad curry'm?:) przypomnialo mi sie ze z wysokich knicks zlewaja nawet nowojorscy dziennikarze bo curry ma srednia 0,5 bloku na mecz a zach jeszcze lepiej bo az 0,2. przy nich kwame wyglada w blokowaniu rywali jak monster:)

wyobrazilem sobie przedmeczowa odprawe

jak mowia trenerzy do mihma. "jak zobaczysz na swojej drodze curre'go badz zacha poprostu zamknij oczy i wyskocz do gory. na 99% zakonczysz dunkiem. nawet ty":) i tak tez sie stalo. nie wiem czemu ale od 20 minut zlewam z calej tej sytuacji i nie wiem czemu dopiero teraz mnie dopadlo:)

 

a tak poza tym to dzis bedzie strasznie ciezki mecz z jazz. choc my u siebie jestesmy inna ekipa a i jazz nienajlepiej radza sobie chyba na wyjazdach to nie zmienia to faktu ze latwo nie bedzie. a jakby tego bylo malo troche humor psuje mi postawa hornets. jada do przerwy bobki 20 i zanosi sie na to ze bedzie strasznie ciezko w tym sezonie wywalczyc hca i w ogole jakas fajna pozycje sartowa na po.

 

juz w styczniu ich podejmujemy i zobaczymy wtedy jak to wyglada naprawde.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego zachowania Kobeiego po "3" jakby to zaspiewal 50 Cent - "Nigga my guns come out" 8)

 

Showtime :D

 

cud miod i orzeszki ;) Kwame gra niezle Turiaf sie dzis chyba obudzil :P Wogole 75pkt po polowie :o no brawo a Jazz zatrzymani ponizej 50. Swietny mecz do goladania, Odom wykreca cyferki, Bynum swoje zrobil ;) No i te asysty... 21 na 26 koszy - pieknie :)

 

lawka 20 pkt po polowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.