Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Lucasso - widze ze Ci sie nudzi i jak Twoi pupile co chwila dostają baty to nie masz co robic i leczysz ich klęski wypisując jakies bzdety o zawodnikach Lakers. No ale jesli to Ci pomaga... :) Wybaczamy, sa swieta, a poza tym nie bedziemy sie odgryzac po co kopac leżącego. Juz i tak chyba dzisiaj Lebronka i kumpli wlasni kibice wybuczeli ;-)

Tylko na to odpowiem :) Buczeli tylko na Larry'ego :) Nudzi mi się bardzo faktycznie, dziękuję za pozwolenie, od razu mi lepiej i dzięki twoim słowom i wybaczeniu święta momentalnie stały się piękniejsze ;)

 

Odpisuj co chcesz, mi się już znudziło odpisywania na te wasze "docinki", które jednak w większości mogą bawić co najwyżej autorów (choć nie sądzę, abyś miał aż tak słabe poczucie humoru kore, żeby się z czegoś takiego śmiać ;) ). Bez odbioru :)

 

A no i jeszcze podpisze się pod Jendrasem :) Wygralibiście ... hmmm .... 4:1 - tak na chwilę obecną, może coś się w dyspozycji Cavaliers zmieni, ale ja szczerze mówiąc się nie łudzę jakoś specjalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i jeszcze podpisze się pod Jendrasem :) Wygralibiście ... hmmm .... 4:1 - tak na chwilę obecną, może coś się w dyspozycji Cavaliers zmieni, ale ja szczerze mówiąc się nie łudzę jakoś specjalnie ;)

skoro tak, to co? transferujemy lebrona za lamara i radmanovica i idziemy razem na miszcza?:D

oj kobe-lebron wjednej ekipie byloby pieeknie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że historia ostatnich lat zrobi swoje i nie będzie świątecznego nastroju przez cały mecz....pogodzę się jeśli będzie "pykanie" przez pierwsze dwie kwarty - zrozumiem :)

Jesli poziomem nie będzie odstawał od ostatniego meczu w Phoenix to...mamy 2-0 :)

Czuję dobry mecz Bynum'a...powinni na niego grać (powtórka z GS) - chciałbym zobaczyć jak to się sprawdzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pięknie :) Bynum znowu mierzy w najlepszy mecz w karierze :D 16-7

a.....zaskakuje mnie Fisher - juz 15 pkt! wdał się w to rzucanie w stylu Suns i jak n razie...wychodzi mu :)

Dobrze, ze Kobe sie nie wymeczyl - jakby cos weźmie sprawy w swoje rece w koncówce :)

Odom kilka podań w super stylu i jak na niego agresywny w ataku.

pozostali mało widoczni....i ten wsad Arizy :lol: takiego go pamietam z czasów gry w NY :twisted:

 

meczyk jak na święta przyjemny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jak na rojadirecta piszą:

 

naładuj sobie sop://sop.rojadirecta.com:3912/22668 mi sie ładowało ale bez obrazu, dopiero jak zrobiłem co następuje to działa i to ładnie:

 

Load the channel on SopCast and then open the following URL http://localhost:8902/tv.asf on VLC media player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny mecz jak naswieta. naprawde dobrze gramy. wciazmamy problemy z bronieniemnashai faulami ale jestem dobrej mysli.

wrecz glupio przegractaki mecz.

spotkanie godne lidera i vicelidera dywizji

malo dalalawka. turiaf dostal 2 gleby zamiastskonczyc 2 paczkami te akcje ktore mial. mam nadzieje ze suns w koncu pekna....

ize bynum nie spuchnie.

 

qpe widowiskowych akcji na top10. odpaczek bynuma chocbynadamarepo paczki arizy ktory zmiazdzyl taswoja z kontry

 

go lakers go!!!!!!!

damy rade

 

edit:

qrwaspia wszyscy czy jak!!!!!czy najakims czacie jestescie i tylko mnienie ma???

taki mecz!

+3 po 3 kwartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 wyluzuj sa swieta. nie bede co chwile zlozka wstawal do pc ;)

 

to co lakers graja to sie nazywa naprawde showtime. Graja cholernie widowsikowo wogole mecz swietny nareszcie jakas przewaga w tej 4Q. Kobe gra niesamowicie pieknie i skutecznie poezja te jego dzisiejsze zagrania. Sedziowe mnie jedynie czasem wkurzaja ale reszta wraz z Ariza graja cudnie. Ten lepszy D potrzebny.

 

Bynum to Amare przycmil dzis. Stoudimire narazie nie istnieje i oby tak zostalo. AMEN!

 

sedziowie nam spieprza mecz. zobaczycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny mecz w wykonaniu LAL. Jak juz BB zaznaczyl, kilka akcji na top10 ;)

+7 dla nas teraz, jedziemy dalej. Fisher to dla mnie nie wiem skad sie wzial, skutecznosc Bynuma to nie wiem tez, z kosmosu - ogladam od koncowki 2 kwarty, nie widzialem nie trafionego kosza :D

GO LAAAAAAAAAAAAAAAAAL

szkoda tylko, ze Farmar sie dlugo nie moze zmierzyc z Nashem :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi byc win 25s 8 pkt przewagi. ten mecz musze miec w HD i dodac do swojej kolekcji ;)

 

no piekny prezent :D wszyscy swietnie Andrew zniszczyl Amare, Ariza zrobil to co wiem ze potrafi zrobic, Kobe maestro dzis, Fish stalowe nerwy wogole swietnie :)

Szkoda tylko ze lakers nie bronili przez caly mecz tak jak w 4Q. no ale ;) teraz Jazz trzeba wygrac bo maja dolek i potem ewentualnie wybacze porazke z Celtics ;) 18-10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz rewelacja, jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) w tym sezonie.

 

Kobe jak MVP, trochę się podpalał co prawda ale po trafieniu takich rzutów każdy by to zrobił. Końcówka 3 kwarty w jego wykonaniu poezja ;]

 

Rewelacyjnie Ariza, nie wyobrażam sobie powrotu Waltona do S5. Po prostu nowa jakość w defensywie. Mitch to geniusz

 

Bynum 28 pts carrier high/ 12zb, czego chcieć więcej ;] Amare był dla niego nikim, zniszczył go

 

Fisher znakomity moment w 2 kwarcie, kiedy trafiał wszystko jak popadnie. Farmar świetne zmiany

 

Każdy coś wniósł do gry, tylko the maschine trochę paliwa zabrakło ;]

 

Prezent gwiazdkowy znakomity, na nowy rok życzę sobie Kidda ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem takiego meczu na święta...i nareszcie wygraliśmy - w statystyce wyglądało to kiepsko w "Christmas Day" :)

z Arizy będzie niesamowity pożytek...musi dostawać te minuty bo jest ich wart.

Kobe - bez komentarza, Bynum znowu rekord, dzisiaj ta drużyna wyglądała tak jakby miała pierwszą rundę w kieszeni :)

Mam nadzieję, że Andrew będzie tak regularnie grał z Suns, wtedy seria z nimi wygląda znacznie bardziej obiecująco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótko mówiąc lepszy zespół wygrał :)

 

czy ktokolwiek jest chociaż w najmniejszym stopniu zaskoczony, że Bynum dzisiaj poprawił swój rekord kariery :?: 8) taki gracz jak on w pomalowanym to kryptonit Suns. Ariza też kolejny bardzo pomocny przeciwko nim zawodnik, dodaje nam szybkości i defensywy na trójce.

 

Najlepsze jest to, że wygraliśmy z nimi mimo, że do naszej obrony można było mieć sporo zastrzeżeń, poprzednie sezony jak nie zwalnialiśmy maksymalnie tempa, nie broniliśmy to nie wygrywaliśmy dzisiaj pokonaliśmy Suns w ich własnej grze, wrzucając im 120 punktów na ponad 50% skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tak grającym Kobe i Bynumem jestem w stanie uwierzyć, że stać nas na misia;] i możecie po mnie wszyscy jechać, ale jestem w takiej euforii po tym co dziś zobaczyłem, że na prawdę w to wierzę.

 

I od dzisiaj nikt mi nie powie, że Amare jest lepszym centrem od Andrew ;] Bynum go totalnie zniszczył. Ariz świetnie też i ta paczka nad Grantem :shock: Błagam Phil więcej Arizy mniej Waltona. Teraz nawet dochodzę do wniosku, że Walton wogóle nam nie jkest potrzebny :wink:

 

Suns dostali już dwa razy w dupę i przy następnej okazji znów dostaną. Taką mam nadzieję. Odom tylko trochę taki przćmiony Bynumem, Arizą i Fisherem. No ale cóż, wolę jak wszyscy grają tak jak dziś niż Odoma-All stara. Właśnie i tu mnie zastanawia fatk, że w głosowaniu na centrów zachodu nie ma rozstawionego Bynuma :? Strasznie mi się podoba to jak współpracuje z Kobem, Fishem i Farmarem i nie wiem czy zauważyliście, ale po każdej udanej akcji Bynum podchodzi do Kobego i przybija piątkę, nawet jeśli nie miał w niej udziału. To się nazywa chemia w zespole :P Jesteśmy w pełnym gazie i trzeba to wykorzystać i wygrać następne 3-4 mecze :D

 

Ale, żeby nie było tylko pochwał to muszę powiedzieć, że tak na prawdę bronić zaczeliśmy w 4 kwarcie dopiero( no może trochę przesadzam :wink: ), a sędziowie z tym faulem na Bellu kolejny raz przesadzili :P

 

Mecz gwiazd sobie dzisiaj urządzili :P

 

EDIT:

Największą przyjemność w tym meczu sprawiały mi te pzepiękne płacze D'Antoniego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyciestwo tym ceniejsze ze suns zagrali naprawde 95% swoich mozliwosci. siedziala im trojka niemilosiernie do pewnego momentu i czulem ze w koncu przestanie im wpadac. niewpadlyostatnie 4 trojki i mamy spokojne zwyciestwo.

wszyscy u nich dali swoje.

u nas to co gral fisher i bynum to naprawde cos pieknego.

jak patrzylem na bynuma na poczatku meczu to sie zastanawialem jak dobry on moze jeszcze byc. swietny mecz. tego potrzebowalismy.

 

jezeli czesciej bedzie taka 2 opcja to ten zespol z odomem dajacym nawet 15-10 jest w qrwe grozny.

 

ariza byl dzis chyba naszym xfactorem. nikt sie nie spodziewal takiej jego gry. szkoda ze trojki nei trafil ale te dunki.... wiecej tego!!!

 

pozostaja jazz i celtics.

wygrajmy chociaz raz i bede qrewsko dumny z tej ekipy.

najfajniejszy nasz mecz w tym sezonie poki co.

 

kobe real mvp choc zrobil te 8 strat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.