Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę Van, że dalej nie zwracasz uwagi na takie szczegóły jak np słowa "zdaje się" :) To oznacza, że nie jestem czegoś pewny, że podanej licby nie należy traktować dkładnie w takim wymiarze w jakim została podana :)

Jakoś specjalnie ten mecz dla mnie nie był ważny i nie przywiązywałem większej uwagi do wszystkiego co się działo i nie liczyłem Bryantowi rzutów - rzucał 3 razy nie 5, faktycznie, co nie zmienia faktu, że mógł przesądzić o wyniku meczu już wcześniej, a nie przesądził :) Nie odbiera mu to jednak zasłużonego podziwu za i tak świetne spotkanie ;)

 

EDIT

 

Graboś dziękuję :) Jest czego gratulować ;) Tak uważam, że Kobe mógł lepiej zagrać w końcówce, choćby z samej racji tego, jak grał przez poprzednie 3 kwarty, gdzie wychodziło mu absolutnie wszystko :)

To co, udawadniamy sobie dalej? Ja swojego zdania nie zmienie, wy też nie, więc nie do końca jestem pewny czy warto wogóle rozwijać dyskusję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh

chlopaki(fani cavs) troche przesadzacie:) rozumiem ze dla was najwazniejsze jest czy gosc trafi w 2-3 ostatnich rzutach meczu, ale kobe zagral oprocz tego ze njalepszy mecz w tym sezonie to trafil 1-2 klucze ktore spowodowaly ze odskakiwalismy. razpieknie uciszyl widownie rzutem, ktorego nie powstydzilbysie mj. troche sie podpalil, troche gwizdkow dostali knicksi i koncowka jaka byla kazdywidzial.

 

nie zmienia to faktu ze knicks sa ciezka ekipa do grania bo przeciez nawet cavsi dostali unich blowouta:)

 

w zasadzie 30 kilka minut meczu wzorowe. swietna gra zarowno w obronie jak i w ataku. jedyne do czego mam pretensje to gwizdki. rozumiem ze knicks graja silowo ze mieli przewage wzrostu ale to trocheprzesada. polowa gwizdkow jakie dostali nasi wysocy nie powinna miec miejsca. przez to nie pogral sobie lamar a w 1 polowiecalkiem fajnie gral.

 

troche slabiej bynum i spodziewalem sie ze przy 4 wysokich knicksnazmiane moze miec problemy. dal jednak rade. lawka dala tez dzis swoje. w zasadzie musialbym obejrzec mecz 2 raz zeby na spokojnie ocenic to co sie stalo w 2 polowie z nami ale trochepomogli sedziowie w tym runie.

 

nad farmarem nie ma sie co spazmowac. chlop zrobil swoje a zwyciestwo nie przypisuje jego ostatniej akcji tylko swietnej grze w pierwszych 30 minutach meczuw ktorych istnial tylko jedenzespol iudalo nam sie zbudowac 20 punktowa rzewage ktora dotrzymalismy do konca.

 

ps. fajna akcja mihma w 1 polowie. po kontuzji w czyms takim go jeszcze nie widzialem i szkodaofensa fishera, po ktorym bynum fajnego alleya dostal. w ogole coraz wiecej ekip zwraca uwage na krycie bynuma.

 

edit:

gwoli scislosci. kobe w koncowce nie trafil 2 rzutow. zdobyl 13 z ostatnich 15 punktow jezioranow w 4 kwarcie. 2 ostatnie farmar. nie piszcie mi tu o tym ze nie byl klucz i w ogole:)

 

i faulu na crawfordzie nie bylo.byl czysty blok. ta akcja spowodowala ze "zrobil sie nam mecz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręcisz strasznie Lucasso piszesz tak jakby w tej czwartej kwarcie jakoś obniżył poziom kiedy właśnie w niej był najbardziej skuteczny Nie najlepiej to o Tobie świadczy kiedy rzucasz na koniec jeszcze tekstem, że swojego zdania nie zmienisz kiedy fakty pokazują, że jesteś w błędzie

 

Bryant Turnaround Jump Shot: Made (28 PTS) 8:37

Bryant Jump Shot: Made (31 PTS) 6:29

Bryant Fade Away Jumper Shot: Made (33 PTS) 5:50

Bryant Jump Shot: Made (37 PTS) 2:42

Bryant Jump Shot: Missed 1:34

Bryant Jump Shot: Made (39 PTS) 0:57

Bryant Jump Shot: Missed 0:11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh

chlopaki(fani cavs) troche przesadzacie:) rozumiem ze dla was najwazniejsze jest czy gosc trafi w 2-3 ostatnich rzutach meczu, ale kobe zagral oprocz tego ze njalepszy mecz w tym sezonie

.............. Przepraszam czy ja może jakoś niewyraźnie piszę? Przytaczam cytat (a nawet 2) i podkreślę pewien fragment - do własnych przemyśleń ;)

 

jak grał przez poprzednie 3 kwarty, gdzie wychodziło mu absolutnie wszystko Smile

rzucał 3 razy nie 5, faktycznie, co nie zmienia faktu, że mógł przesądzić o wyniku meczu już wcześniej, a nie przesądził Smile Nie odbiera mu to jednak zasłużonego podziwu za i tak świetne spotkanie

Czy teraz bb2 mówi ci to coś o mojej opini na temat meczu Bryant'a? :)

 

EDIT

 

Choloera Van ... Załamujesz mnie naprawdę ... Końcówka to dla mnie ostatnie 2 minuty. Ile rzutów od tamtego czasu oddał? 3. Nie mówię o całej 4 kwarcie, tylko o ostatnich 2 minutach. Rzucił 3 razy - trafił 1. Proste. Nie wiem, gdzie tu się dopatrujesz jakiegoś kręcenia z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucasso niewazne. poprostu wy pisaliscie o kluczu lebrona w meczu z lakers a odnioslem wrazenie ze macie "ale" do klucza i gry kobego w 4 kwarcie w meczu z knicks....

 

w tym momencie liczy sie dla mnie zakonczenie serii wyjazdowej gdzie obstawialem 3-1 badz 4-0. bylo blisko 4-0 ale nie bede rozpaczal. przed nia 3-1 wzialbym w ciemno. szkoda tej porazki z cavsale fajnie wiedziec ze nie odstajemy od najlepszej ekipy wschodu sprzed roku.

 

teraz powrot do domu i 3 qrewsko ciezkie mecze. o ile jazz sa w dolku o tyle suns i celtics to juz zespoly z pierwszej polki. licze po cichu na 2 zwyciestwa. ale chocby jedno wzialbym w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucasso mozesz mowic co chcesz ale jak Kobe przyszedl to odrodzil Lakers i dzieki niemu nie stracili prowadzenia. Trafil 2 rzuty w koncowce a ten jeden ktorego nie trafil byl cholernie trudny. Zeby tak LeBron gral jak Kobe to byloby dobrze. Tymczasem chlopak nie dosc ze zagral swietnie to zrobil swoje: trafial kiedy bylo trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badboys, jakie "wy"? Po meczu z Knicks pisał tylko i wyłącznie Lucasso z fanów Cavs. Przyzwyczaiłem się, że fani Lakers traktują fanów Cavs jak jedną osobę i nie ma dla nich znaczenia, czy pisz Kily, KarSp, Heronim, Lucasso czy ktoś inny, ale jak już się zwracasz do "grupy", to mimo wszystko warto sprawdzić, czy jest to słuszne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tej porazki z cavsale fajnie wiedziec ze nie odstajemy od najlepszej ekipy wschodu sprzed roku.

 

takie zdanie może sugerować, że lakers grają teraz na takim poziomie, jak cavs w kwietniu/maju. mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest bardzo dalekie od prawdy.

 

no i podobnie jak Kily mam uwagę, abyś nie pisał w liczbie mnogiej, szczególnie gdy ktoś wypisuje takie bzdury jak Lucasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie zdanie może sugerować, że lakers grają teraz na takim poziomie, jak cavs w kwietniu/maju.

moze tez sugerowac ze graja teraz poprostu na poziomie mistrzow konferencji wschodniej. poki co chyba dzierzycie wciaz ten tytul? czy o czyms nie wiem? ainterpretowac mozecie to do woli szczerze mowiac to juz mnie nie obchodzi:)

 

zatem przepraszam ze wszzystkich wrzucilem was do jednego worka.

musze zmienic to co napisalem.

lucasso jako fan cavs mial watpliwosci co do klucza i gry kobgo dzisiaj. mysle ze dowody vana i moje utwierdzily go w przekonaniu ze byl w bledzie tymbardziej ze nie mial watpliwosci co do kluczowosci lebrona w meczu z lakers (gdzie notabene zagral slabiej niz kb dzisiaj w 4 kwarcie ale lepiej niz wtedy kb nie tylko w 4 kwarcie) jak i cala reszta fanow cavs.

 

troche zamieszalem ale mysle ze wybrnalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

takie zdanie może sugerować, że lakers grają teraz na takim poziomie, jak cavs w kwietniu/maju.

moze tez sugerowac ze graja teraz poprostu na poziomie mistrzow konferencji wschodniej. poki co chyba dzierzycie wciaz ten tytul? czy o czyms nie wiem? ainterpretowac mozecie to do woli szczerze mowiac to juz mnie nie obchodzi:)

 

to, że cavs mają obecnie tytuł mistrzów wschodu nie oznacza, że grają na tym poziomie, na którym grali, gdy ten "tytuł" zdobywali. dlatego też pisząc, że lakers grają na poziomie mistrzów wschodu popełniasz grzech nadinterpretacji.

 

to tak samo, jakbyś np. po niedawnym meczu mem - sas napisał, że ci pierwsi grają na poziomie mistrzów NBA. totalna bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Lorak o co się burzysz co najmniej jakby Cavs na wiosnę faktycznie grali nie wiadomo co, ale to już Twoja sprawa.

 

Denerwujące jest to, że pozwalamy sobie często na rozluźnienie kiedy mamy kontrolę nad meczem, ale z drugiej strony na to patrząc to z tych 10 porażek przegrane z Cavs, Warriors, Magic, Nets, Bucks czyli połowa to mecze o których spokojnie można powiedzieć, że to bardziej my je przegraliśmy niż rywale wygrali, w każdym z tych meczów mieliśmy kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie i ponad 10-punktowe prowadzenie, które roztrwoniliśmy.

 

Zależy więc jak na to spojrzeć z jednej strony niepokojące są te problemy z koncentracją i brak dobicia rywala, a z drugiej niewiele meczów przegraliśmy, w których byliśmy faktycznie tą słabszą stroną. Jakby nie było jest dobrze, nawet bardzo dobrze mamy 17-10 po 27 meczach, z których tylko 13 było w Staples, a dla porównania rok temu mieliśmy w tym momencie 18-9 i aż 18 spotkań graliśmy na własnym parkiecie.

 

Miejmy teraz nadzieję, że Lakers sprawią nam wszystkim prezent świąteczny zmiatając z parkietu w Staples naszych ulubionych rywali 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nyks pokonani i w ogóle. ahahahaa;p dobre. kobe znów aymiata, Bynum dobrze albe zów mało zbiera,doprze jest.

 

ostanit wyhnazd na wschodw i zwyciestwo, szkodaa teo g meczu z cavs, ale kobe sie odkul i jest ok, nareszcie nas poprowdzial do zwycietwa jak za nakelpsztch czasów ;p

 

95-90 hahaha;p

 

LA LAKERS :!:!:!:!:!:!::!:!:!:!:!:!:!:!::! :!:! :!:!:! :! !:!:!

 

ps;:P najlepszy mecz kobe w sezonie????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak ale przeciez w tym danym jednym spotkanu nie mozesz zaprzeczyc ze memphis ograli mistrzow nbaa co za tym idzie grali na ich poziomie badz lepiej:) wiec o co ci chodzi??:)

maciek na papierze to byl najlepszy mecz kobego wtym sezonie. prawie 40 prawie TD i jak patrze wstecz to nie moge sobie przypomniec lepszego. 45 z rockets na otwarcie??

 

van poki co jest naprawde okej ite najblizsze 3 mecze wiele nam powiedza na naz temat. choc to dopiero grudzien to jednak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam nie chodzi i o papeir ale w ogole te punkty, skutecnzosc i zbiorki,do tego te kwarty oprodz ostatnitje

 

taki Kobe to jes tKOBE,kocham go i ni ech tak gra, Bynum znow sporo minut, wygrywamy, jest dobrze

 

cieszy mnie tyo bo dopiero wrocielm i zwyciestow, to jest super a do tego Kobe, a Bynum notuje kolejny mecz na swietniej sukutecznosci i w ogole, senswniego nic nie napisze teraz ale jazda LAL :P

 

wesolych siwta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Lorak o co się burzysz co najmniej jakby Cavs na wiosnę faktycznie grali nie wiadomo co, ale to już Twoja sprawa.

 

w porównaniu z tym, co grają teraz, to było niebo i ziemia. przede wszystkim w defensywie, gdzie na dzień dzisiejszy są żałośni.

 

lorak ale przeciez w tym danym jednym spotkanu nie mozesz zaprzeczyc ze memphis ograli mistrzow nbaa co za tym idzie grali na ich poziomie badz lepiej:) wiec o co ci chodzi??:)

 

na poziomie spurs z grudnia 2007, a nie spurs z wiosny. a to ci drudzy grali na poziomie mistrzowskim. ci obecni nie grają i powie ci to każdy, z Popem na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No mastera to musi sciskac nieziemsko i go pewnie kurwica trafila :twisted: Przeciez to on zdaje sie opowiadal o tym przeciwko to jakim slabym obroncowm Bynum wykreca cyferki. A tutaj jego Sixers i jego super hiper defensor Dalembert :twisted: no no... nawet DPOTY nie dal rady ;-)

 

Gwoli ścisłości, jak mnie już ktoś wywołuje do tablicy, to niech najpierw sprawdzi co pisałem:

1. Doczepiłem się wysokich GSW, bo jak ktoś mi zechce wcisnąc kit, jaki to Biedrinis jest fajny, to niech sobie daruje. Innych druzyn mi nikt nie przypisze, bo nic takiego nie napisałem.

2. Nie skręca mnie, bo nie ma powodów.

3. Sixers nie sa "moi", od zawsze generalnie wiadomo, że jestem bardziej fanem Iversona a nie wcześniej Sixers czy teraz Nuggets.

4.Wyolbrzymienia w stylu super hiper mógłbyś sobie darować, bo nigdy tak o Dalambercie nie mówiłem. Faktem jest, ze myślałem że będzie bardzo dobrym obrońcą, bo tak rokował i swego czasu miał dobre wystepy. Oceniłem źle, do tego się przyznaje i nie widze w tym nic strasznego. Natomiast ja nie upierałem się, że w Sixers jest TOP 5 wysokich obrońców w lidze :roll: No, chyba że się upierałem,a le jak się chce wam szukać to możecie, mi się nie chce.

 

 

BTW: A to Sixers są mocni pod ksozem? Prosze o odpowiedź, tak z ciekawości.

 

A co do Bynuma, to pożyjemy zobaczymy 8)

Luz, tak Ci powiem ze pisalem sporo pol zartem-pol serio jak bys tego nie odczul ;-) A tak btw. to widze ze na swieta jestes "nieprowokowalny", choc czuwasz ;-) Fajnie. pzdr.

 

Lucasso - widze ze Ci sie nudzi i jak Twoi pupile co chwila dostają baty to nie masz co robic i leczysz ich klęski wypisując jakies bzdety o zawodnikach Lakers. No ale jesli to Ci pomaga... :) Wybaczamy, sa swieta, a poza tym nie bedziemy sie odgryzac po co kopac leżącego. Juz i tak chyba dzisiaj Lebronka i kumpli wlasni kibice wybuczeli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tej porazki z cavsale fajnie wiedziec ze nie odstajemy od najlepszej ekipy wschodu sprzed roku.

 

To ja wiedziałem i przed tym meczem. :]

 

 

Uważam, że w siedmiomeczowej serii pyknęlibyśmy Cavs, ale nie przekonamy się o tym w najbliższym czasie, bo Cleveland odpadnie gdzieś w drugiej rundzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.