Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

karp czyli mniej wiecej sie zgadzamy.

Za dużo o wigilii myślisz 8)

 

 

pozniej przez takie wypowiedzi my kibice jezioranow musimy swiecic oczami:)

a oczka macie przecież takie niewinne :twisted:

 

joke, nie chce wywołać żadnej burzy :P

 

PS.

Żeby nie było całkiem OT to jeszcze sprawa faulu Gibsona i Fishera. Ja tam fauli Fishera nie widze, Gibsona można by stwierdizć z trudem lae najsprawiedliwiej byłoby gdyby po prostu gra potoczyła się dalej. MImo to jednak nie uważam by pretensje fanów Lakers o przegrany mecz słusznie skierowane były do sędziów. Oni sami powinni lekko dowieść ten mecz do końca z wysoką przewagą a nie jako klasowy zespół(za który go tu uważacie i którym względem bilansu jest). W kilka minut na własne życzenie tracicie cały wcześniejszy ciężko zapracowany dorobek. Oczywiście możecie mówić na sędziów żę są źli ale największe pretensje powinniście mieć do swoich zawodników, takiej przewagi nie można tracić a potem zwalać na pasiaki. Trzeba chwycić byka za rogi i powiedzieć wprost że dali dupy i jak chcą coś osiągnąc nie możę to się więcej przytrafić(co chyba jest oczywiste ;) ), broniąc ich i zrzucając winne na innych stwarzacie iluzje żę wszystko jest cacy i nic nie trzeba naprawiać, wygramy jak sędzia podejmie kontrowersyjną decyzje na naszą korzyść, luki i niedoskonałości są chowane i mogą wyjść przy najgorsze z możliwych okazji, przy ważnym meczy w RS czy w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karsp ale tu sie nie zgadzam bo zarowno ja jak i van jak i jendras i paru innych fanow jezioranow przyznalo przeciez ze przegralismy to na wlasne zyczenie i to jest glownym powodem porazki. nikt tu nie napisal ze 90% winy lezy po stronie sedziow a 10% po stronie naszych zawodnikow. wrecz przeciwnie, co nie zmienia faktu ze decyzja sedziego byla conajmniej kontrowersyjna i odciela nam ostatnia furtke w tym meczu na remis.

 

zastanawiam sie jak wy kibice cavs byscie zareagowali gdyby spotkalo was to samo. tymbardziej ze live podczas powtorki blad sedziow przyznali nie tylko bezstronni komentatorzy ale i byly trener cavs mike fratello.

 

nie ma co juz gdybac. trzeba grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze link do bloku bynuma na iguodali?

 

http://youtube.com/watch?v=hSFAqDo-hyk 4:07?

 

to był Willie Green :]

Dlatego dałem znak zapytania :wink:

O meczu się niestety nie wypowiem, widziałem całe 3:30 min i awaria internetu.. Liczy się zwyciestwo, teraz dokopać NY i zaczynamy prawdziwą zabawe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie jak wy kibice cavs byscie zareagowali gdyby spotkalo was to samo. tymbardziej ze live podczas powtorki blad sedziow przyznali nie tylko bezstronni komentatorzy ale i byly trener cavs mike fratello.

Heh, bodaj Pietras tez mnie kiedys chciał na to złapać. Bodaj po trzecim meczu Heat-Mavs, gdy również twierdziłem ze Mavs powinni miec główne pretensje do siebie bo mieli sporą przewagę i w tak waznym meczu ją oddali w głupi sposób.

 

To tyle na koniec. Nie ma co grzebać tym bardziej, że dogadaliśmy się. :) EOT.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wyżej pisaliście, ze Kobe kontuzjowany jest strasznie więc dam mu spokój

 

Andrew Bynum MIP 8) Jak tak dalej pójdzie, to za kilka spotkań będzie miał 128%FG w meczu 8) niesamowita skuteczność, fantastyczny mecz, wygraliśmy dzięki niemu ;*

Chłopak gra świetnie, w ostatnich trzech meczach jaką ma średnią minuty? Coś koło 39 chyba, i daje rade :) Dzisiaj występ taki jaki powinien być, może ciut za długi, jak widać Andrew daje rade przez te 33 minuty grać i patrzcie co wykręca

 

oczywiście zaraz przyjdzie jeden z mędrców, ktory przyjdzie i powie, że Bynum miał "wybitnych" rywali pod koszem dzisiaj, ale te słowa nic nie zmienią, a zazdrość straszna rzecz 8) co mnie dziwi, to to że Bynum zbierał przede wszystkim na tablicy rywali, gdyby tak dorzucił chociaż przyzwoitą ilość na własnej czyli z 6-7 w meczu, to mialby 14-15 zbiórek, a mecz 24/15 no to już masakra

No mastera to musi sciskac nieziemsko i go pewnie kurwica trafila :twisted: Przeciez to on zdaje sie opowiadal o tym przeciwko to jakim slabym obroncowm Bynum wykreca cyferki. A tutaj jego Sixers i jego super hiper defensor Dalembert :twisted: no no... nawet DPOTY nie dal rady ;-)

 

heronim - po raz kolejny wygraliscie dzieki sedziom ale to chyba jakas norma. Jak sie nie umie wygrywac normalnie trzeba poprosic pasiaki o pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mastera to musi sciskac nieziemsko i go pewnie kurwica trafila :twisted: Przeciez to on zdaje sie opowiadal o tym przeciwko to jakim slabym obroncowm Bynum wykreca cyferki. A tutaj jego Sixers i jego super hiper defensor Dalembert :twisted: no no... nawet DPOTY nie dal rady ;-)

 

Gwoli ścisłości, jak mnie już ktoś wywołuje do tablicy, to niech najpierw sprawdzi co pisałem:

1. Doczepiłem się wysokich GSW, bo jak ktoś mi zechce wcisnąc kit, jaki to Biedrinis jest fajny, to niech sobie daruje. Innych druzyn mi nikt nie przypisze, bo nic takiego nie napisałem.

2. Nie skręca mnie, bo nie ma powodów.

3. Sixers nie sa "moi", od zawsze generalnie wiadomo, że jestem bardziej fanem Iversona a nie wcześniej Sixers czy teraz Nuggets.

4.Wyolbrzymienia w stylu super hiper mógłbyś sobie darować, bo nigdy tak o Dalambercie nie mówiłem. Faktem jest, ze myślałem że będzie bardzo dobrym obrońcą, bo tak rokował i swego czasu miał dobre wystepy. Oceniłem źle, do tego się przyznaje i nie widze w tym nic strasznego. Natomiast ja nie upierałem się, że w Sixers jest TOP 5 wysokich obrońców w lidze :roll: No, chyba że się upierałem,a le jak się chce wam szukać to możecie, mi się nie chce.

 

 

BTW: A to Sixers są mocni pod ksozem? Prosze o odpowiedź, tak z ciekawości.

 

A co do Bynuma, to pożyjemy zobaczymy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: chyba mam.

Jakbyś nie miał to na Sopcascie kanał 25568

 

Edit: A tak wogóle jakby ktoś szukał meczów, to ja osobiście korzystam ze strony http://www.stoogetv.com/player.html (tylko w IE dziala dobrze), tam z boku daja linki i generalnie szybko i sprawnie to działa (lepiej niż na forum http://www.myp2p.eu), poza tym w zakładce WMOE po lewej na WMOE2 lecą mecze z ogólnokrajowych jak są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no nie powinno być tak blisko jak było, ale przynajmniej trochę emocji było :)

 

Lakers jak widać nie służy wysokie prowadzenie bo nie raz je potrafili spartolić, Kobe najlepszy mecz w sezonie, ale też się za bardzo wyluzował i zaczął odpalać rzuty z 10 metra, trochę też sędziowie za dużo tych wolnych im dawali, ale ostatecznie jest wygrana.

 

Z Phila jest dobry numer Critt nie gra prawie wcale i nagle wpuszcza go na ostatnie minuty zaciętego wyjazdowego meczu :lol:

 

licznych spustów na Farmara nie będzie bo to tylko wygrana z Knicks więc spuszczanie się w takiej sytuacji mogłoby być dobre dla fanów Cavs, ale nie Lakers 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznych spustów na Farmara nie będzie bo to tylko wygrana z Knicks więc spuszczanie się w takiej sytuacji mogłoby być dobre dla fanów Cavs, ale nie Lakers 8)

Słabo się odgryzłeś Van :)

 

Już się naczytałem o Wielkim Farmarze, który będzie genialnym rozgrywającym i teraz mimo średniego meczu, ale świetnego steala w końcówce mógłbym usłyszeć to znowu ... (może i te słowa wywołają małą wojnę - a może właśnie nie ;) - ale przynajmniej ustrzegą mnie od czytania tego samego poraz kolejny, mimo że nie ma pokrycia w faktach ;) )

 

A co do meczu ...

Szło wam świetnie przez pierwszą połowę - a później rozluźnienie ... A jak wszyscy dobrze wiemy klasowe zespoły się nie rozluźniają :twisted: Ale NYK jest na tyle nieprzewidywalne, że można wam to wybaczyć ;)

 

W końcu dobry mecz KB, choć końcówka ... No powiedzmy, że znów się nie popisał. Trafił jeden rzut na zdaje się 5 prób czy ile tam było i gdyby nie Farmar to niewiadomo jakby to się skończyło ;)

 

Bynum już tak nie poszalał dzisiaj, choć spodziewałem się, że przy rozpasłym Edku będzie fisiował w granicach 20/15 ;)

 

Aaaaa... i niech Kobe się cieszy z tego swojego 20000 pkt ... LeBron i tak niedługo go pobije :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten mecz na przemian z Barca-Real, ale ogólnie bardzo dobra pierwsza połowa i po prostu widać było, ze tutaj zwycięzca może być tylko jeden.

 

W drugiej połowie niestety tak jak to już zostało napisane, rozluźniliśmy się zbyt wysokim prowadzeniem i Knicks zbliżyli się na te kilka punktów. Tyle, ze ich gra to po prostu żenada. W drugiej połowie żyli tylko dzięki temu, ze Crawford trafiał wszystko z półdystansu. rozegranie ostatniej akcji lepiej pozostawić bez komentarza, przynajmniej za to winą nie będzie obarczony Thomas. :wink:

 

Ważne, ze jest zwycięstwo. Świetny mecz Kobego, prawie TD. Mamy 17-10 i teraz jedziemy z Suns.

 

Lucasso, najpierw sprawdź jakie są fakty i dopiero pisz. jeśli Kobe zagrał słabo w końcówce, to gratuluje poczucia humoru.

Poza tym nikt nie pisał, ze Farmar będzie wielkim rozgrywającym, ale szczerze wolę, jego niż Gibsona, który grając dużo więcej, ma nieznacznie lepsze statsy i robi gorsze wrażenie na parkiecie niż nasz gracz.

 

Tak w ogóle to Kobe 20,000 punktów jak najmłodszy w historii. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.