Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Kobe chce nas wykonczyc. przez jego glupie rzuty lezy caly atak a bynum pilke trzyma tylko jak ja sobie zbierze :roll:

Kobe chce sie wczuc a kiedy ma to zrobic jak nie z 76ers?

niech wczuwa sie na treningach albo gdzie tam chce. nie mozemy dostac batow od 76ers bo wtedy dostaniemy tez od knicks (babska intuicja)

i niech nie wczuwa sie wtedy kiedy bynumowi wszystko wychodzi i moze miec mecz zycia. z calym szacunkiem dla kobiego wole zeby bynum spierdzielil spod kosza niz kobe z 6 metrow po 5 pump fakeach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze slowa kasi powinienes potraktowac z przymrozeniem oka:)

bo pewnie takie miala intencje piszac to.

 

Być może.Ale będąc bardziej szczeremu mam ku temu wątpliwości, tym bardziej czytając post przed Twoim.

 

choc jezeli chodzi o osiagniecia typowo strzeleckie typu 81 czy 62 w 3q itd itd to nawet bron moze kobemu czyscic buty w tym wzgledzie. jak kazdy zawodnik w tej lidze zreszta.

Zgoda, ale to było kilka dni,po prostu świetny dzień+ odpowiedni rywal(taktyka Mitchella kryjcie wszystkich idealnie, Kobe niech gra sam nic nie zdziała :lol: ) i poszło, plus potrzeby zespołu często,. Nie twierdzę, że LeBron w tych osiągnięciach przewyższa KB bo to oczywiste(w sensie że nie :) ). z drugiej jednak strony Bron do tego sezonu nie potrzebował do zwycięstw zespołu rzucać samemu tyle pkt(w tym mam już wątpliwości czy nie byłoby to najlepsze rozwiązanie).

co do % z ktorych sie trafia to tez mam male watpliwosci czy te procenty sa rowne sobie. czesto jest tak ze zawodnik majacy powiedzmy 40% ale zdobywajacy je z daleka jest bardziej wartosciowy dla zespolu niz gosc ktory robi 50% spod kosza.

 

chce zauważyć żę my nie mówimy o wartościowości danego zawodnika dla zespołu bo w większości zgadzam się w tym względzie z tym co napisałeś, a o pojedynku vs jaki mógłby się wywiązać w trakice gry i na temat szans obu panów(a konkretnei czy James ma jakiekolwiek i cokolwiek działa na jego korzyść :P ) W obecnej lidze promuje się wjazdy i atak na kosz(pozdro Van) wiec zdecydowanie trudniej broni się obrońców idących na kontakt z rywalem czy też zdobycie pkt z pod kosza niż zawodników dystansowych, tym bardziej ze w tym pierwszym konieczna musi byc dobra obronna bo zawodnik trafia jak chce,a w drugim moze seryjnie pudłować z nawet czystych pozycji. Z tego wynika przewaga Jamesa w takim pojedynku. Oddaja mniej rzutów a może zdziałać tyle samo, chbya ze Kboe nadrobi trójkami ale o to ciężko. dlatego też LBJ zdobywa 3 pkt więcej oddając tylko 1 rzut ponad Bryanta.(nie pisz ze to jedna trójka bo juz ustalilismy ze ten element dziala na korzyść KB)

 

Z tym, że Spurs rok temu to nie jest dobry przykład, nie lubię go ze względu na fakt, że ta ekipa była poza wszelką konkurencją, zatrzymywała wszystkich jak chciała. Nie miał znaczenia rywal i aspekt gry.

 

PS. A lakers musza wygrac. bo postawiłęm na nich u buków.

 

EDIT

@ Karsp

 

Oczywiscie masz racje!!!! LeBroom umiejetnosciami w ataku przewyzsza wszystkich obecnych jak i bylych graczy nba. jego ofensywny arsenal jest nie do ogarniecia i nie do podrobienia. z mojej strony koniec, niech stanie na twoim i tak za duzo w tym topicu bzdur (widac la haters nie marnuja czasu) Laughing

Gdy sie nie ma nic merytorycznie do przekazania to się właśnie takie rzeczy pisze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze slowa kasi powinienes potraktowac z przymrozeniem oka:)

bo pewnie takie miala intencje piszac to.

Być może.Ale będąc bardziej szczeremu mam ku temu wątpliwości, tym bardziej czytając post przed Twoim.

 

choc jezeli chodzi o osiagniecia typowo strzeleckie typu 81 czy 62 w 3q itd itd to nawet bron moze kobemu czyscic buty w tym wzgledzie. jak kazdy zawodnik w tej lidze zreszta.

Zgoda, ale to było kilka dni,po prostu świetny dzień+ odpowiedni rywal(taktyka Mitchella kryjcie wszystkich idealnie, Kobe niech gra sam nic nie zdziała :lol: ) i poszło, plus potrzeby zespołu często,. Nie twierdzę, że LeBron w tych osiągnięciach przewyższa KB bo to oczywiste(w sensie że nie :) ). z drugiej jednak strony Bron do tego sezonu nie potrzebował do zwycięstw zespołu rzucać samemu tyle pkt(w tym mam już wątpliwości czy nie byłoby to najlepsze rozwiązanie).

co do % z ktorych sie trafia to tez mam male watpliwosci czy te procenty sa rowne sobie. czesto jest tak ze zawodnik majacy powiedzmy 40% ale zdobywajacy je z daleka jest bardziej wartosciowy dla zespolu niz gosc ktory robi 50% spod kosza.

chce zauważyć żę my nie mówimy o wartościowości danego zawodnika dla zespołu bo w większości zgadzam się w tym względzie z tym co napisałeś, a o pojedynku vs jaki mógłby się wywiązać w trakice gry i na temat szans obu panów(a konkretnei czy James ma jakiekolwiek i cokolwiek działa na jego korzyść :P ) W obecnej lidze promuje się wjazdy i atak na kosz(pozdro Van) wiec zdecydowanie trudniej broni się obrońców idących na kontakt z rywalem czy też zdobycie pkt z pod kosza niż zawodników dystansowych, tym bardziej ze w tym pierwszym konieczna musi byc dobra obronna bo zawodnik trafia jak chce,a w drugim moze seryjnie pudłować z nawet czystych pozycji. Z tego wynika przewaga Jamesa w takim pojedynku. Oddaja mniej rzutów a może zdziałać tyle samo, chbya ze Kboe nadrobi trójkami ale o to ciężko. dlatego też LBJ zdobywa 3 pkt więcej oddając tylko 1 rzut ponad Bryanta.(nie pisz ze to jedna trójka bo juz ustalilismy ze ten element dziala na korzyść KB)

 

Z tym, że Spurs rok temu to nie jest dobry przykład, nie lubię go ze względu na fakt, że ta ekipa była poza wszelką konkurencją, zatrzymywała wszystkich jak chciała. Nie miał znaczenia rywal i aspekt gry.

 

PS. A lakers musza wygrac. bo postawiłęm na nich u buków.

 

EDIT

@ Karsp

 

Oczywiscie masz racje!!!! LeBroom umiejetnosciami w ataku przewyzsza wszystkich obecnych jak i bylych graczy nba. jego ofensywny arsenal jest nie do ogarniecia i nie do podrobienia. z mojej strony koniec, niech stanie na twoim i tak za duzo w tym topicu bzdur (widac la haters nie marnuja czasu) Laughing

Gdy sie nie ma nic merytorycznie do przekazania to się właśnie takie rzeczy pisze...[/quote:9kkeji3e]

 

albo w momencie gdy dalsza dyskusje uwazasz za bezcelowa :lol: zadne z nas nie zmieni zdania i kazde ma prawo do swojego. peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony po prostu zachwycony gra Bynuma i Lamara. Nie chce zapeszac ze Lamar sie ustabilizowal ale bardzo mnie cieszy jak gra ostatnio i zycze mu tego. Bynum wspaniale Careeh high. Obydwoje zagrali swietnie po prostu brak slow. Fisher dolozyl swoje, Kobe w koncowce rowniez wchodzil pod kosz i wymusil te 3 FT przy rzucie za 3 co bylo dobra decyzja.

 

Ławka 17 pkt lepiej niz ostatnio choc daleko od tego co zawsze. Ale mysle ze po powrocie do Staples sypna 35 pkt off the bench.

 

Zbiorka wygrana, ogolnie bardzo ladnie. Najbardziej cieszy Andrew i Odom. Kawal dobrej roboty. :) :wink:

 

szkoda ze kover trafil 3 bo tracimy 100 pkt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony po prostu zachwycony gra Bynuma i Lamara. Nie chce zapeszac ze Lamar sie ustabilizowal ale bardzo mnie cieszy jak gra ostatnio i zycze mu tego. Bynum wspaniale Careeh high. Obydwoje zagrali swietnie po prostu brak slow. Fisher dolozyl swoje, Kobe w koncowce rowniez wchodzil pod kosz i wymusil te 3 FT przy rzucie za 3 co bylo dobra decyzja.

 

Ławka 17 pkt lepiej niz ostatnio choc daleko od tego co zawsze. Ale mysle ze po powrocie do Staples sypna 35 pkt off the bench.

 

Zbiorka wygrana, ogolnie bardzo ladnie. Najbardziej cieszy Andrew i Odom. Kawal dobrej roboty. :) :wink:

 

szkoda ze kover trafil 3 bo tracimy 100 pkt :P

w staples za cos takiego kibice by go zlinczowali bo zdaje sie, ze jezeli lakers utrzymaja przeciwnika ponizej 100 to fani dostaja darmowe tacos :lol: (chyba, ze to musi byc ponizej 90, dokladnie nie pamietam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je bejbe;)

back on the track. strasznie nam nie szlo az w koncu cos peklo, odskoczylismy i mamy kolejne zwyciestwo. teraz dzien przerwy przed meczem z knicks ktorzy dzis dostali ostre baty od bobkow. mam nadzieje ze nie beda chcieli sie odegrac tylko przyczynic do odejscia isaiasza:)

nie wiem kiedy po raz ostatni 3 gosci rzucilo u nas 3 punktow a moglo byc prawie 4 gdyby kobe trafil 1 rzut wiecej. nie siedzialo mu strasznie wiec tymbardziej trzea sie cieszyc ze zwyciestwa.

 

bynum w 2 polowie spuchl ale i tak zagral zyciowke. odomo sluzy granie na PF. bylo ez wsparcie lawki i mamy cenne zwyciestwo. wlasnie takich zwyciestw jak to brakowalo nam rok temu.

 

fisher dzis miazdzyl

 

edit: karp czyli mniej wiecej sie zgadzamy. moim zdaniem granie zabija ta pieprzona strefa. gdyby nie ona moglibysmy zobaczyc ile naprawde bron i kobe sa warci a tak musza sie naprawde napocic. ja kpatrze teraz na mecze bulls z lat 90 to wszystko mi sie takie latwe wydaje.

 

kasiu prosze cie wyluzuj z tymi ekstremistycznymi opiniami bo nie odzwierciedlaja one prawdy. pozniej przez takie wypowiedzi my kibice jezioranow musimy swiecic oczami:) troche szacunku i umiaru.

 

tak przegladam ten mecz w stecz i wszystko zaczelo sie od fishera i jego serii punktowej gdy przegrywalismy 3. a akcja meczu to oprocz alleyow do bynuma jego blok na iguodali. zdziwil sie troche chlopak chyba:)

 

generalnei w 4 kwarcie niezla obrona byla w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie, dlaczego Phil sciaga z boiska zawodnikow, ktorzy trafiaja rzut za rzutem? Zeby ich uspokoic czy co? Oszczedza ich? Pamietam wielokrotnie tak bylo z Bryantem (nie pamietam doklanie w jakich meczach, ogolnie pisze) teraz Bynum? Tak czy inaczej skonczyl z rekordem kariery (24) i 10-11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie, dlaczego Phil sciaga z boiska zawodnikow, ktorzy trafiaja rzut za rzutem? Zeby ich uspokoic czy co? Oszczedza ich? Pamietam wielokrotnie tak bylo z Bryantem (nie pamietam doklanie w jakich meczach, ogolnie pisze) teraz Bynum? Tak czy inaczej skonczyl z rekordem kariery (24) i 10-11.

Jmy Phil od dawna znany jest z dziwnych decyzji. Wiek chyba swoje robi ^^

 

Heh ucieszylem sie keidy wprowadzil Arize pod koniec meczu bo myslalem ze dla poprawy D a t patrze ten lekarz Lakers podszedl do Waltona to zaczalem sie smiac ;)

 

BTW. Acha i mowcie co chcecie ale kobe w tych strojach wyglada sexi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to pięknie wygląda kiedy 4 z 5 naszych starterów ma 20 pkt ( no prawie, bo Kobe 19 :wink: )

 

Bynum dziś szalał strasznie. Zresztą Odom i Fish też. Fisher świetnie pociągnął LAL w 3 kwarcie, kiedy nikomu nie szło i nagle zaczęło wszystko wychodzić. Też się zastanawiam, czemu Phil ściągnął Bynuma, bo nie wyglądał na zmęczonego, ale pewnie kierował się chęcią grania nim w końcówce. Te alleye do Bynuma są piękne ;] Strasznie łatwo go Fish znajduje przy tych alley'ach, a Bynum już to bardzo dobrze wykorzystuje ;] Jeezzu jak on gra :P

 

Po Kobem widać, że w pełni zdrowy nie jest i myślę, że to jest główny problem jego słabszej postawy w ostatnim czasie.

 

Farmar dzisiaj też fajnie, ale to jedyna osoba z ławki, które dobrze zagrała. Nie wiem dlaczego Radman ostatnio jest cieniem samego siebie? Nic nie trafia. Myślałem, że się Sasha przełamie, a tu dupa :? I trzeba przyznać Jendrasowi, że to dalej ten stary Sasha, któremu czasami zdarzy się trafiać, ale mam nadzieję, że się mylę. Wogóle jakoś strasznie szybko zmieniam zdanie o Sashy. Jak trafia to jestem nim zachwycony, a jak nie to wieszam na nim psy. Coś ze mną nie tak :wink:

 

Mam nadzieję, że Odom utrzyma taką formę do czerwca kiedy to będziemy już w finałach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wyżej pisaliście, ze Kobe kontuzjowany jest strasznie więc dam mu spokój

 

Andrew Bynum MIP 8) Jak tak dalej pójdzie, to za kilka spotkań będzie miał 128%FG w meczu 8) niesamowita skuteczność, fantastyczny mecz, wygraliśmy dzięki niemu ;*

Chłopak gra świetnie, w ostatnich trzech meczach jaką ma średnią minuty? Coś koło 39 chyba, i daje rade :) Dzisiaj występ taki jaki powinien być, może ciut za długi, jak widać Andrew daje rade przez te 33 minuty grać i patrzcie co wykręca

 

oczywiście zaraz przyjdzie jeden z mędrców, ktory przyjdzie i powie, że Bynum miał "wybitnych" rywali pod koszem dzisiaj, ale te słowa nic nie zmienią, a zazdrość straszna rzecz 8) co mnie dziwi, to to że Bynum zbierał przede wszystkim na tablicy rywali, gdyby tak dorzucił chociaż przyzwoitą ilość na własnej czyli z 6-7 w meczu, to mialby 14-15 zbiórek, a mecz 24/15 no to już masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36.6 MPG, 16.8 PPG, 70% FG, 11.4 RPG, 2.8 BPG - ostatnie pięć meczów Andrew kiedy regularnie dostaje długie minuty.

 

Nie wiem czy Phil postanowił sprawdzić jak by sobie radził dostając jednak dłuższe minuty, ale jeśli tak to chyba zdał ten test świetnie. b2b wczoraj 42 minuty a on dzisiaj career high robi :shock:

 

Został jeden teoretycznie najłatwiejszy mecz nam, teoretycznie bo trochę ten mecz z Knicks na pułapkę wygląda, ostatni mecz serii wyjazdowej, dzień przed świętami mogą już myślami być z powrotem w domu zamiast na parkiecie. Bynum załatwił jednak rodzinie i znajomym sporo biletów na mecz więc pewnie będzie chciał się pokazać a Eddy Curry mu w tym raczej nie powinien przeszkodzić.

 

Odomowi też mówiłem, żeby dać czas i w grudniu widać już, że odzyskał formę robi w tych meczach 16/11 i w ostatnich wygląda jeszcze lepiej. Teraz tylko niech Kobe wyzdrowieje i Kwame wróci do gry i jazda 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z radmanovicem jest tak ze prawdopodobnie takze zmaga sie z urazem. w ktoryms meczu jeszcze w kaliforni (prawdopodobnie tez z warriors) upadl gdzies na rece i strasznie bolaly go nadgarstki. pojechali zrobic mu zdjecia rentgenowskie ale te naszczescie nic nie wykazaly ale problem widocznie jest bo od kilku spotkan nie trafil zadnej trojki od 4 spotkan a takiej seri w tym sezonie nie mial. zreszta nosi jakies dziwne opaski na tych lapach wiec musi byc problem bo tak dla lansu tego zazwyczaj nie robil:) tyle w sprawie radmanovica

 

bynum faktycznie miazdzy. dobrze ze phil go sciagnal. ktostam ma pretensje o to ale przeciez on gral pierwsze 15-16 minut w meczu. awet lebron siada na poczatku 2 kwarty a dla niego to bylo b2b. bynum w tym miesiacu mial tylko jeden slaby wystep z denver gdziee zrobil 2-2. teraz jak na niego patrze w porownaniu z poczatkiem sezonu to juz zupelnie inny gosc. widac to szczegolnie po tym jak zaczal lapac te pilki i wykanczac akcje. o ile na oczatku sezonu bardzo czesto szukanie go konczylo sie strata o tyle dzis mamy piekne alleye:)

 

w zasadzie nie wiadomo z jakim typem centorw zle mu sie gra. niby wysocy i szybcy jak camby sa dla niego ciezkimi przeciwnikami ale przy delambercie zrobil career high. ciezcy i wysocy jak yao? w nowym jorku bedzie mial napewno ciezkie zadanie chociaz ma nad currym przewage szybkosci. do tego prawie 50 osob z jego rodziny bedzie na meczu wiec bedzie chcial sie pokazac. z knicks trzeba wygac i wtedy czeka ich dopiero prawdziwy ciezki sprawdzian w la........

 

tego zwyciestwa nie byloby gdyby nie fisher. smush nigdy w zyciu by nas tak nie pociagnal. jezeli ktos wciaz ma za zle podpisanie fisha mitchowi to powinien sie puknac w glowe. swietny ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisujesz sytuacje, które tu w ogóle nie pasują :? tu dwóch gości skoczyło do piłki mając do niej takie same prawa, nikt nikogo nie odepchnął i dlatego w tej sytuacji liczyło się kto pierwszy wszedł w jej posiadanie i zrobił to Fisher nie odpychając, nie wskakując na plecy i nie łamiąc przepisów w żaden inny sposób.

 

Nawet Lorak w tej sytuacji nie przyzna wam racji 8)

Van, jakbysmy sie we wszystkim zgadzali i ogolnie ludzie mieli na wszystkie sytuacja takie samo spojrzenie to w ogole nie bylyby potrzebne fora dyskusyjne ;).

 

Moze sie powtorze, ale po obejrzeniu meczu z davki w lepszej jakosci dalej zostaje przy swoim stanowisku. Uwazam, ze podstawowym kwestia do rozstrzygniecia jest kto komu przeszkodzil w zebraniu tej ostatniej pilki. Dalej, mysle ze do ustalenia tego trzeba najpierw ustalic kto mial lepsza pozycje wyjsciowa do zbiorki. Zasadnicza roznica jest taka, ze Gibson po zbiorke skakal tak jak stal (z miejsca), a Fisher z kolei wykonal ruch w strone pilki (nie wybijal sie z miejsca jak stal tylko beda w ruchu skoczyl po pilke) i mysle ze to bylo decydujace dlaczego gwizdek polecial na korzysc Cleveland. Uwazam, ze w takiej sytuacji to malo istotne jest kto pierwszy dotknal pilki lub kto ja pierwszy zlapal, istota jest kto komu przeszkodzil w zebraniu pilki, ale jesli juz mam osadzic kto jako pierwszy dotknal pilki to (wsparty powtorka) zrobil to Daniel, zanim chwile pozniej stracil nad nia kontrole na rzecz Fishera.

 

No ale teraz to juz jest malo istotne, mecz to przeszlosc, kazdy ma swoja opinie, swoje racje i niech tak zostanie 8). Mnie nikt nie przekona ani tym bardziej ja was ;P.

 

btw Gratuluje wygranej z Philly ;>. Mysle, ze tego bylo tutaj trzeba zeby emocje troche opadly ;P.

 

btw2, eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy wygraną i bardzo dobrze. Dziś niesamowite mecze Bynuma, który zrobił życiówkę na niesamowitej skuteczności. Poza tym kolejny już bardzo dobry mecz Odoma i Fisher też świetnie. Ci trzej zawodnicy zagrali super mecze i tak naprawde dzieki nim wygraliśmy ten mecz.

 

Martwi mnie natomiast i to bardzo ostatnia forma Kobego, gra słabo, na fatalnej skuteczności, w obronie też już nie robi tego co na początku sezonu. Mam nadzieję, że to rzeczywiście efekt kontuzji i szybko się z tym upora.

 

Teraz Knicks i takze trzeba to wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie nie wiadomo z jakim typem centorw zle mu sie gra. niby wysocy i szybcy jak camby sa dla niego ciezkimi przeciwnikami ale przy delambercie zrobil career high. ciezcy i wysocy jak yao? w nowym jorku bedzie mial napewno ciezkie zadanie chociaz ma nad currym przewage szybkosci. do tego prawie 50 osob z jego rodziny bedzie na meczu wiec bedzie chcial sie pokazac. z knicks trzeba wygac i wtedy czeka ich dopiero prawdziwy ciezki sprawdzian w la........

 

 

Może nie ma takiego centra na ziemi, który potrafiłby go zatrzymać :wink:

 

Jest jedna rzecz, która mnie cholernie cieszy. Nie jesteśmy już uzależnieni od Kobego, bo mamy teraz świetny zespół, a nie one man team. W poprzednim sezonie przed kontuzjami też było podobnie, ale teraz jest jeszcze lepiej :D I wiecie, jednego żałuję :P Tego, że nie gramy w tej dywizji co Denver, bo mielibyśmy 4 miejsce zapewnione, jeżeli bylibyśmy wyrzej od Nuggets :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale teraz to juz jest malo istotne, mecz to przeszlosc, kazdy ma swoja opinie, swoje racje i niech tak zostanie

 

Nie. Nawet Lorak przyznał nam rację (sam nie mogę w to uwierzyć). Nie widziałem jeszcze sytuacji, w której sędzia zachowałby się tak jak w tym meczu. Fisher miał już piłkę w rękach, kiedy obaj się zderzyli. Można by było to puścić, gdyby Derek wylądował na nogach i opanował piłkę, tak wg. mnie był faul Gibsona i w sumie akcja za -4 punkty.

 

 

Nie zmienia to oczywiście faktu, że daliśmy dupy, ale błąd był ewidentny.

 

 

Ale cóż zrobić... żyje się dalej. see you in LA.

 

 

 

A co do meczu z Philly. Andrew Bynum! Powiem tak, chyba pierwszy raz w karierze Drew tak wpłynął na cały zespół. Pierwszy raz "ulepszył" partnerów. Sixers skupili obronę na nim w drugiej połowie i dzięki temu reszta miała mnóstwo dobrych pozycji.

 

 

Mecz przypominał trochę spotkanie z Bucks, kiedy brakowało obrony, a po dobrym początku graliśmy coraz gorzej, ale na szczęście tym razem udało się wygrać.

 

 

btw. mam nadzieję, że Kobe tak gra przez kontuzję.

 

 

Z Knicks może być ciężko ze względu na nietypową porę rozegrania meczu (normalnie Lakers grają dużo później), ale liczę na wygraną i 17-10 przed starciem z Suns.

 

 

A Vujacic znowu był beznadziejny. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.