Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra po "krótkiej" nieobecnosci staram sie nadrobic zaległosci.

 

I tak sobie ogladam i widac róznice w porównaniu do poczatku sezonu. Co najwazniejsze notujemy w/g mniej strat niz wczesniej. Do tego Bynum trzyma poziom a czasami ogladajac go az sie oczy radują. Kobe no cóż szkoda ,że trochę go mało ale sadze ze kiedy bedzie musiał to swoje zrobi a tak to chyba chce dac innym szanse w koncu dobrze sie spisują.

 

Z Mihma to raczej nic nie wyciagniemy . Czy on nawet prostych piłek nie potrafi łapac ? Takie okazje wystarczy tylko złapac i wykonczyc a on z tym pierwszym ma problem... Watpie ,że ktokolwiek bedzie chetny zeby pozyskac Mihma.

 

Odnosnie trade'u tzn. Evans i Cook równa się Ariza. Jak dla mnie na plus. Cook to... Cook :lol: a Evans mimo iz go lubie nie robił swojego ,że tak powiem. Natomiast Ariza to jest to co LAL potrzebuje - młodzi zawodnicy ( choc mamy dużo młodzików ) i co najwazniejsze atletyzm oraz dobra obrona.

 

Sasha chłopak robi na mnie wrazenie az sie dziwie ze tak dobrze mu idzie. Robi sie z niego niezły shooter.

 

Jak narazie to chyba tyle ;]

 

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiamy się na czat w trakcie waszego najbliższego meczu? Dobrze, że to będzie dla nas b2b, może będziecie mieli jakieś szanse na nawiązanie walki. ;)

Widze ze koledze znudzilo sie pisanie na subforum druzyny ktora daje ciała kazdemu kto o to poprosi i postanowil ujawnic swa obecnosc tam gdzie sie pisze o zwyciestwach? ;-)

 

W odpowiedzi na Twoja dywagacje - coz, my tez sie obawiamy. Cavaliers moga byc mocno zmobilizowani, 8. miejsce w supermocnej konferencji wschodniej coraz mniej pewne :twisted: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro taki maly OT co do sedziow to nie wiem jak sie sprawy maja ale jesli ten co go przylapali bedzie sypal innych czy co to kto wie czy nie wyjdzie na to ile meczy lakersow bylo ustawionych (tzn przeciw Lakersom ;)).

 

Nie wiem czy juz sypal czy co, jakos nie slyszalem nic. :wink:

 

a co do meczu: cavs przegrali z knicks i kto wie czy nie wyjda cholernie zmotywowani na mecz z nami :? oby nie. Lebron moze walnie 30/8/8 ale Kobe wydaje mi sie ze nie bedzie sie angazowal w pojedynek z James, tylko zrobi to co do niego nalezy. Bedzie potrzeba rzucenia to rzuci, byleby Lakers wygrali. Tak jak to bylo w sezonie 05/06 w Staples gdzie trafil 3 koncowe rzuty a jego statystyki nie byly imponujace (asysty, zbiorki, pkt) ale zagral bardzo dobry mecz i lakers wygrali. Czuje ze moze byc podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sędziowie w Cleveland zabrali nam zwycięstwo te dwa lata temu w zeszłym sezonie przegraliśmy bo byliśmy po prostu słabsi więc miejmy nadzieję, że tym razem bedzie podobnie i po prostu wygra lepszy.

 

Cavs są niby po b2b, ale chyba specjalnie się wczoraj nie zmęczyli sądząc po końcowym wyniku a motywację będą mieli sporą po wtopie z Knicks, powinien być fajny mecz jak Lebrona będzie pilnował ktoś poza trójką Bryant/Ariza/Odom to o zwycięstwo będzie trudno więc miejmy nadzieję, że Phil nie postanowi dać Cleveland i Lebronowi gwiazdkowego prezentu w postaci Waltona broniącego przeciwko niemu.

 

na czat się postaram wpadać w przerwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sędziowie w Cleveland zabrali nam zwycięstwo te dwa lata temu w zeszłym sezonie przegraliśmy bo byliśmy po prostu słabsi więc miejmy nadzieję, że tym razem bedzie podobnie i po prostu wygra lepszy.

 

Cavs są niby po b2b, ale chyba specjalnie się wczoraj nie zmęczyli sądząc po końcowym wyniku a motywację będą mieli sporą po wtopie z Knicks, powinien być fajny mecz jak Lebrona będzie pilnował ktoś poza trójką Bryant/Ariza/Odom to o zwycięstwo będzie trudno więc miejmy nadzieję, że Phil nie postanowi dać Cleveland i Lebronowi gwiazdkowego prezentu w postaci Waltona broniącego przeciwko niemu.

 

na czat się postaram wpadać w przerwach

Ja mam nadzieje ze Kobe bedzie kryc LeBrona. Bedzie przebywac tak samo dlugo na boisku. Byleby by go solidnie pokryc, zeby ten nic nie umial zrobic. Skupi sie na defensywie, partnerzyzrobia swoja a on doda w koncowce kropke nad i. LeBron zostalby calkowicie wylaczony z gry 8)

W koncu bronilby przeciwko niemu DPOTY 07-08 8)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=fZPRQCqxG_I

 

Dla fanow Bronka nie polecam filmiku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy meczyk sie zapowiada a do tego o takiej wygodnej godzinie :)

 

Po tej porazce Cavs mogą byc :

 

a) zawiedzeni i dalej grac to co zagrali z NYK ;]

B) cholernie zmotywowani aby skopac nam dupsko...

 

Miejmy nadzieje ,że a) jest prawidłowe ;]

 

Ja poza Kobe'm , Bynumen itd. licze na Lamara :) Chociaz nie zdziwie sie jak mnie znowu zawiedzie.

 

Ciekawe jak bedzie wygladac Ilgauskas vs Bynum. Miejmy nadziej ,że Drew pokaze na co go stac :wink:

 

Zeby tylko Kobe nie przesadzał z "walką " z bronem bo moze sie skonczyc na tym ze odda duzo niepotrzebnych rzutów. Niech zagra to co powinien i powinno byc dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wszyscy juz kochacie i spuszczacie się na Vujacicem.

Panowie to w daszym ciagu drewno i jak skończy się dzień dziecka to wróci stary dobry Sasha. Miejmy nadzieje, ze jednak ktoś sie na niego napali i poleci gdzieś z Kwame za klasowego PF'ka 8)

 

Nie przesadzajmy tez z tym Bynumem. Raz zagrał 40 minut i ma mu się kondycja posypać? Bez przesady. Raz chcecie by grał, potem zeby odpoczywał. No nie rozumiem. Może niech Kobe tez odpoczywa i Lamar a my bedziemy grac fishem/super strzelcem i najnowszym idolem shasha aka długi włos/ariza/turiafem i mihmem? No wrzuccie na luz, jak to mówią chill out;-]

 

BTW, co to sie z Ronnym porobiło :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronny jest wybity z rytmu przez kontuzje poza tym phil ma dziwny zwyczaj ze jak gra mihm to nie gra ronny i na odwrot. nie wiem czemu ale tak juz jest...

 

michalik przesadziles z tym sasha. w sumie tylko ja sie spuszczam ale o ile rok temu mozna bylo pisac o nim drewno o tyle teraz sie poprostu nei zgodze. a moze byc jeszcze lepszy. tu nie chodzi o to zeby stal sie naszy kobe'm. on ma rzucac. to robi w tym sezonie i jest coraz pewniejszy. mnie to wystarcza.

 

ogladnalem sobie specjalnie wczoraj cavs-knicks zeby przyjzec sie naszym 2 najblizszym rywalom.

 

cavs sa troche rozbici przez to zamieszanie z varejao i pavlovicem plus kontuzje jamesa. wczoraj nie zagrali nic ciekawego. czy sie zmeczyli? lebron mogl sie zmeczyc bo przez dluga czesc meczu probowal cos zrobic, szarpac itd. ale w 4 kwarcie chyba odpuscil. nie wiem bo 4w nie widzialem. za to fajnie knicks wygladali. trzeba bedzie uwazac na tego lee bo gosc jest strasznym fajterem pod koszami. generealnie jak knicks beda mieli dzien jak wczoraj moze byc ciezko. mam nadzieje jdnak ze nie beda....

 

co od cavs to jeszcze 2 sprawy. wygrac zbiorke. i nie dac zrobil ilgauskasowi 20-10 i tu zadanie dla bynuma. mysle ze bedzie dobry mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wszyscy juz kochacie i spuszczacie się na Vujacicem.

Panowie to w daszym ciagu drewno i jak skończy się dzień dziecka to wróci stary dobry Sasha. Miejmy nadzieje, ze jednak ktoś sie na niego napali i poleci gdzieś z Kwame za klasowego PF'ka 8)

 

Nie przesadzajmy tez z tym Bynumem. Raz zagrał 40 minut i ma mu się kondycja posypać? Bez przesady. Raz chcecie by grał, potem zeby odpoczywał. No nie rozumiem. Może niech Kobe tez odpoczywa i Lamar a my bedziemy grac fishem/super strzelcem i najnowszym idolem shasha aka długi włos/ariza/turiafem i mihmem? No wrzuccie na luz, jak to mówią chill out;-]

 

BTW, co to sie z Ronnym porobiło :|

Chyba nie powiesz ze gra ostatnio zle? Dlaczego mamy sie smucic skoro rzuca jak ma rzucac? Jesli jest okazja do radosci to sie cieszmy ze tak gra. Co bedzie zobaczymy narazie bylo dobrze.

 

Ty chcesz za Sashe i Kwame dostac klasycznego PF? Jakos nie wierze w to. Obym sie mylil.

 

W sumie racja raz nie zaszkodzi mu 40 min gry. Lepiej grac Bynumem 40min niz Mihmem. Przy zdrowym Kwame i tak Andrew bedzie dostawal swoje 27 minut. Gorzej jak Kwame out, to bedzie trzeba znalezc centra bo Bynuma grajacego po 35min przez caly sezon nie widze.

 

Kobe i tak juz gra te 4 minuty mniej i bardzo dobrze. Odom rowniez.

 

BTW. W Cavs robi sie taka sytuacja jak w lakers byla. Druzyna jednego aktora ;) Dzis jest okazja by ich dobic grajac zespolowa koszykowke 8)

 

 

Season

PPG: 107.0 Opp PPG: 101.5

FG%: .469 Opp FG%: .439

RPG: 45.2 Opp RPG: 42.4

 

Tracimy ponad 100 pkt ale cieszy przynajmiej ze mamy 5.5 wiecej zdobywanych :) FG rowniez lepsze i RPG. Zostaje tylko defens. Zeby tracili tak te 98 PPG to juz bym sie cieszyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz sie zapowiada dzis Kobe vs Lebron. Ostatnimi czasy cos sporo lubili grac przeciwko sobie i duzo wskazuje na to, ze dzis takze bedzie wewnetrzna mini gra pomiedzy nimi. Ja przynajmniej na to licze ;>. No i rzecz jasna mam nadzieje, ze nie bedzie blowoutu :D, bo taki obrazek mi sie przewija bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jakoś nie bardzo ekscytuje się pojedynkiem Lebron vs Kobe bo może to się przełożyć na zbyt indywidualną grę Bryanta i w efekcie naszą porażkę. Potrzebujemy normalnej, zespołowej gry bez gierek między tymi dwoma, chociaż raczej to złudne nadzieje i pozostaje wierzyć, że uda się Bryantowi zachować umiar albo przynajmniej skuteczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jakoś nie bardzo ekscytuje się pojedynkiem Lebron vs Kobe bo może to się przełożyć na zbyt indywidualną grę Bryanta i w efekcie naszą porażkę. Potrzebujemy normalnej, zespołowej gry bez gierek między tymi dwoma, chociaż raczej to złudne nadzieje i pozostaje wierzyć, że uda się Bryantowi zachować umiar albo przynajmniej skuteczność

Wlasnie wydaje mi sie ze Kobe na tyle dojrzal ze nie bedzie sie w to wdawal. Bedzie robil to co do niego nalezy. On juz nie ma 20 paru lat co LeBron. On jest doswiadczony. LeBron za to pewnie bedzie chcial zablysnac. Raczej jestem o to spokojny. Nawet zwyciestwo wydaje mi sie pewne :) Wszystko zalezy tez od naszego FG.

 

Kto wie czy nawet LeBron nie ma zamiaru bawic sie w shootout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jakoś nie bardzo ekscytuje się pojedynkiem Lebron vs Kobe bo może to się przełożyć na zbyt indywidualną grę Bryanta i w efekcie naszą porażkę. Potrzebujemy normalnej, zespołowej gry bez gierek między tymi dwoma, chociaż raczej to złudne nadzieje i pozostaje wierzyć, że uda się Bryantowi zachować umiar albo przynajmniej skuteczność

Wlasnie wydaje mi sie ze Kobe na tyle dojrzal ze nie bedzie sie w to wdawal. Bedzie robil to co do niego nalezy. On juz nie ma 20 paru lat co LeBron. On jest doswiadczony. LeBron za to pewnie bedzie chcial zablysnac. Raczej jestem o to spokojny. Nawet zwyciestwo wydaje mi sie pewne :) Wszystko zalezy tez od naszego FG.

 

Kto wie czy nawet LeBron nie ma zamiaru bawic sie w shootout.

Mysle, ze sam nie zacznie "zabawy" w ktorej nie ma wiekszych szans :wink: sama czekam na ciekawa, zespolowa koszykowke, "mile" sedziowanie no i wygrana LAKERS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze sam nie zacznie "zabawy" w ktorej nie ma wiekszych szans Wink

:lol:

 

pkt FG

Kobe 26,8 0,446

LeBron 29.6 0,489

 

 

Na zakończenie dodam tylko, że Lebron miał tylko raz gorszy procent skuteczności od KB(w rookie season). A to chyba to się bedize głownie liczyć w tej kwestii, skuteczność, ciąg na kosz oraz łatwośc ogrywania rywali i zdobywania punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie podniecać aż tak pojedynkiem Dwóch Liderów. Statystycznie Lebron jest już lepszy od KOBego i to było do przewidzenia wynika to troche z innego sposobu gry. Ale moim zdaniem lepszym obroncš jest KObe. Być aktualnie Lakers sa w lepszej kondycji ale jesli CAvs sie będš chcieli spišć mocno na ten może być ciekawie....

Włanie mecz sie zaczšł dosyć kiepsko narazie obie drużyny w obronie Lakers niestey gorzej w ataku ale co zaskoczeniem jest Lamar trzyma Lakers... KObe wydaje sie nieco podpalony ale przynajmniej na razie w połowie I kwarty nie trzyma sie jumperków tylo dziwne że już 2 wolnych nie trafił... Lakers już przegywali 8 punktami jako ale wrócili.. an szczescie......

Pierwsza kwarta mineła jest remis chociaż gra jest strasznie szarpana.. niestey James jest kryty przez Luke'a co wrócy niezłš zdobycz Królowi, jak wszedł Ariza od razu inaczej to wyglšdało... Kobe co wolnych nietrafia dawnio takiego go nei widziałem.... a Lamar gra na razie niele... Andrew niestey narazie nie istnieje...niestey nie obejrze drugiej połowy ... ae mam nadzieje ż eKObe jednak zacznie kryć Lebrona - widać wyranie że nastawione jest celownik w KObem na zdobywanie ale nie idzie mu i może nie być ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.