Skocz do zawartości

NBA Podcasty [zagr.]


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

mignął mi wczoraj na twitterze kawałek podcastu RJ z udziałem LeBuraka, niech ktoś mnie ew. wyprowadzi z błędu ale czy on faktycznie tam dywagował, że jak "srasz to zawsze jednocześnie sikasz" (you cannot poop without peeing)? pan małpa osiąga kolejny level dna intelektualnego czy co? ja rozumiem, że gadanie o gównie w gronie przyjaciół jest jakoś tak akceptowane bo wywołuje zwykle dużo śmiechu, ale czy typ, który rzekomo jest nr 2 koszykarzem all-time i role modelem dla milionów amerykanów powinien tak się zachowywać na wizji?

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mignął mi wczoraj na twitterze kawałek podcastu RJ z udziałem LeBuraka, niech ktoś mnie ew. wyprowadzi z błędu ale czy on faktycznie tam dywagował, że jak "srasz to zawsze jednocześnie sikasz" (you cannot poop without peeing)? pan małpa osiąga kolejny level dna intelektualnego czy co? ja rozumiem, że gadanie o gównie w gronie przyjaciół jest jakoś tak akceptowane bo wywołuje zwykle dużo śmiechu, ale czy typ, który rzekomo jest nr 2 koszykarzem all-time i role modelem dla milionów amerykanów powinien tak się zachowywać na wizji?

 

czytaj swoje posty z 3 razy przynajmniej i zastanow sie moze czy warto wciskac przycisk "Napisz" bo mam wrazenie ze to nie LeBron "osiaga kolejny level"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj swoje posty z 3 razy przynajmniej i zastanow sie moze czy warto wciskac przycisk "Napisz" bo mam wrazenie ze to nie LeBron "osiaga kolejny level"

 

ale gadał o tej kupie czy nie gadał? o c*** Ci chodzi, LeBron to burak i po raz kolejny to udowodnił, kogo interesuje sposób w jaki wydala stolca?

 

https://twitter.com/RoadTrippinPod/status/922469240938131458

 

no i jeszcze udawał że pierdzi - jaki to jest bamber ja nie mogę

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mignął mi wczoraj na twitterze kawałek podcastu RJ z udziałem LeBuraka, niech ktoś mnie ew. wyprowadzi z błędu ale czy on faktycznie tam dywagował, że jak "srasz to zawsze jednocześnie sikasz" (you cannot poop without peeing)? pan małpa osiąga kolejny level dna intelektualnego czy co? ja rozumiem, że gadanie o gównie w gronie przyjaciół jest jakoś tak akceptowane bo wywołuje zwykle dużo śmiechu, ale czy typ, który rzekomo jest nr 2 koszykarzem all-time i role modelem dla milionów amerykanów powinien tak się zachowywać na wizji?

 

u nas frajer z modnych oprawkach wsadzil (lat temu pare) polska flage w kupe,tak,ze...jakie czasy,takie i obyczaje!; pare dni temu jakas performerka dostala nagrode [jakas niby-prestizowa,miedzynarodowa] za karmienie psa cycem ;)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas frajer z modnych oprawkach wsadzil (lat temu pare) polska flage w kupe,tak,ze...jakie czasy,takie i obyczaje!; pare dni temu jakas performerka dostala nagrode [jakas niby-prestizowa,miedzynarodowa] za karmienie psa cycem ;)...

 

no Paul Pierce też podobno w finałach 2008 miał mini performance ;)

 

ale dobra, koniec o gównie bo przez małpoluda się zrobi LeKibel w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary co ty się tak tego lebrona czepiasz? Ten podcast ma taka luźna konwencje z tego co wiem..

 

no czepiam się bo jak był Tim Duncan to gadali jakieś śmieszne historie z wspólnego grania w World of Warcraft, a przyszedł LeWieśniok i rozmowa była o sraniu i pierdzeniu

 

jak wiele razy mówiłem - LeBron to skończony prymityw i gdybym był jego fanem to bym był zażenowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepsze?

aż cieżko mi jest sobie wyobrażić

bo z Moreyem mi się bardzo podobało,

dobra ogarnę sobie

 

ogolnie w podcascie z Ujirim mozna sie tez dowiedziec czemu Morey jest taki dostepny dla Simmonsa ;) ale ogolnie co do podcastu moge tez powiedziec ze jeden z lepszych jakie w ogole od Simmonsa slyszalem, a to jedne z moich ulubionych. Tak jam zawsze po wywiadach z trenerami albo GMami mysle sobie kurde ten gosc jest tak niesamowicie madry i ogarniety ze rozumiem czemu odniosl sukces, tak tutaj mialem tez inne mysli (te poprzednie oczywiscie tez). Tutaj po prostu odnioslem wrazenie ze oprocz tego ze jest ogarniety to jeszcze super super ciezko pracuje, jest bardo jak to sie mowi po ang "humble" i do tego po prostu mi sie wydawal bardzo milym, szczerym i dobrym czlowiekiem. To niby tylko podcast, tylko rozmowa, a bilo z niej ogromnym cieplem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Road Trippin nie umarł.

 

Jest 54 odciniek https://www.uninterrupted.com/podcasts/1FeGpBvF7WcI6Ac2uyg2qo/road-trippin

 

I pojawił się mały "spin off" Road Trippin'n": NBA pierwszy odcinek Atlanta (jadą alfabetycznie?)

Na razie trafiłem tylko na iTunes.

 

https://itunes.apple.com/us/podcast/episode-1-atlanta-hawks-principal-owner-tony-ressler/id1307257625?i=1000394552408&mt=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Road Trippin nie umarł.

 

Jest 54 odciniek https://www.uninterrupted.com/podcasts/1FeGpBvF7WcI6Ac2uyg2qo/road-trippin

 

I pojawił się mały "spin off" Road Trippin'n": NBA pierwszy odcinek Atlanta (jadą alfabetycznie?)

Na razie trafiłem tylko na iTunes.

 

https://itunes.apple.com/us/podcast/episode-1-atlanta-hawks-principal-owner-tony-ressler/id1307257625?i=1000394552408&mt=2

 

jest JR i Frye?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.