Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2017/18 - In Leonard we trust


Tomek9248

  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spurs na koniec RS

  2. 2. Kawhi z MVP

  3. 3. Kawhi królem strzelców



Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze jax ma w tym interes aby oczerniać spurs

 

Odszedł skłócony i w niełasce.

 

Ostatnie źródło o spurs

 

A w jaki on sposób oczernia Spurs?

 

Mówi, że Spurs mają historie proszenia zawodników by brali mniej kasy, tak było z Duncanem, Leonardem (przy jego pierwszym dużym kontrakcie), LMA też wziął poniżej maksa. To żadne oczernianie tylko fakty.

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/22979734/kawhi-leonard-san-antonio-spurs-returned-new-york-rehabilitation

 

Dynamika tej relacji zmierza w kierunku, że Leonarda już raczej nie zobaczymy w Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej ciekawe jest to dla mnie czy te donosy o tym, ze SAS zaoferuja mu supermaxa sa prawdziwe. Jesli mimo calej tej dziwnej sytuacji i jakby nie bylo znakiem zapytania jesli chodzi o zdrowie (+glowe) Leonarda nadal mysla o tym powaznie, to ja po prostu nie widze opcji zeby Kawhi tego nie przyjal

-poki co kazdy zawodnik ktoremu zaoferowano supermaxa go przyjal (Blake,Wall,Harden i Westbrook)

-to o 70 mln wiecej niz moga dac inne druzyny

-jesli by tego nie przyjal teraz, to w najblizszym sezonie byc moze nie bedzie mail nawet takiej mozliwosci, bo jak np.: Paul George w tym roku po prostu nie bedzie spelnial warunkow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze szaleją, bo nie mają zbyt dobrego dostępu do Spurs, a tym bardziej do samego Kawhiego, więc wymyślają.Raz proszą go o to, by wziął mniej kasy, do tego zjebali mu sprawę z jego kontuzją i jej rozpoznaniem, a raz rzekomo oferują mu maxa.A akcja z Parkerem na pewno ustawiona imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby KL wrócił na PO to sas mogliby mocno w nich namieszać Wczoraj blowout na najlepszej drużynie RS. Świetnie ich się oglądało. LMA zajebiście grał po obu stronach parkietu, Danny Green ... Statystyki nie pokazują jednak wszystkiego bo mimo że rzut mu nie siedzi jak kiedyś to robi robotę niesamowitą w obronie. I na końcu rudy gay ... Oglądając mecze jak grał w sac mogę powiedzieć że ten gay z sas to zupełnie inny zawodnik ... Widać że mu się chcę i gra solidnie zarówno w obronie jak i w ataku. Sas zrobiło na mnie duże wrażenie. A mecz z Houston był przyjemny dla oka. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek sytego z głodnym. Spurs byli bardziej zdeterminowani i zaangażowani niż Rox i wygrali zasłużenie. Houston próbowało cośtam szarpać, ale nic z tego nie wynikło. Spurs trzeba pokonać, a nie liczyć, że sami się pokonają.

Niby tak, ale wyglądało to fatalnie ze strony Rakiet wczoraj, trochę się G6 2017 przypomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi już nie jest potrzebny. Spurs w tym sezonie bazują na defensywie i LMA. Kawhi psułby obie rzeczy. LMA grał dotychczas o wiele słabiej z Kawhim przy boku i najlepiej sprawdza się jako samodzielny lider. Leonard grał przez moment w tym sezonie i było widać, jakie braki ma w rozumowaniu skomplikowanej defensywy Spurs. Dlatego wracając na PO na pewno dalej psułby świetną obronę Spurs. Widać to na przykładzie Rudy'ego Gaya, który w początkowej fazie sezonu grał mało, bo strasznie zapieprzał się w tej defensywie i Popovich wielokrotnie miał do niego pretensję.

 

Ten sezon to majstersztyk LMA i Popa w swoich rzemiosłach. Dla mnie Aldridge w tym sezonie nie jest gorszym zawodnikiem od Anthony'ego Davisa. Ta grafika, w której LMA był najbardziej potrzebny mówi wszystko:

 

 

post-1971-0-31783300-1522681573_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi już nie jest potrzebny. Spurs w tym sezonie bazują na defensywie i LMA. Kawhi psułby obie rzeczy. LMA grał dotychczas o wiele słabiej z Kawhim przy boku i najlepiej sprawdza się jako samodzielny lider. Leonard grał przez moment w tym sezonie i było widać, jakie braki ma w rozumowaniu skomplikowanej defensywy Spurs. Dlatego wracając na PO na pewno dalej psułby świetną obronę Spurs. Widać to na przykładzie Rudy'ego Gaya, który w początkowej fazie sezonu grał mało, bo strasznie zapieprzał się w tej defensywie i Popovich wielokrotnie miał do niego pretensję.

 

Ten sezon to majstersztyk LMA i Popa w swoich rzemiosłach. Dla mnie Aldridge w tym sezonie nie jest gorszym zawodnikiem od Anthony'ego Davisa. Ta grafika, w której LMA był najbardziej potrzebny mówi wszystko:

 

Sam LMA to bedzie za malo na GSW, nie mowiac juz o HOU (obecnych, nie tych z 2014)  :smile:

Przerabialismy to juz. 

Edytowane przez Karol PTB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam LMA to bedzie za malo na GSW, nie mowiac juz o HOU (obecnych, nie tych z 2014)  :smile:

Przerabialismy to juz. 

 

Ale ja nic nie pisze o pokonywaniu Golden State czy Houston. Spurs przede wszystkim chodziło od jakiegoś czasu, aby obronić serial awansów do PO i nie sądzę, aby wierzyli, że są w stanie coś więcej osiągnąć. Ale powrót Kawhiego już też nie ma sensu, bo i tak będzie zardzewiały i grał będzie bez znania dobrze systemu defensywnego.

 

W ogóle jestem zdania, że Spurs prawie na pewno poleci w I-rundzie i bardziej powinni już myśleć o ruchach transferowych - przede wszystkim, co z Kawhim i jaki kontrakt dać Parkerowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście ,że Leonard może odejść od tak ale to pick więcej a DAJ ze względu na to ,że inaczej nie da się sprowadzić Leonarda.

 

Z Twoich postów wnioskuje, że Kawhi po tym sezonie ma koniec kontraktu. Leonard ma jeszcze kontrakt na następny sezon 2018/19 i opcje gracza na 2019/20. Na pewno za Jordana nie pójdzie, bo SAS najwięcej płacą swoim graczom z pozycji centra - Gasolowi i LMA. DeAndre jest im niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Been a busy weekend, so just now catching up.

 

To begin:

 

The Los Angeles Clippers wykresleni z listy.

 

Spurs dalej mogą zrobić hca.

 

 

Magic Numbers against teams on the bubble with 2 games left:

Jazz (Utah owns tiebreaker) - 4

Trailblazers (Spurs own tiebreaker) - 3

Pelicans (tiebreaker TBD - NOP leads 2-1) - 3

Thunder (tiebreaker TBD, tied 2-2) - 2

Nuggets (tiebreaker TBD, tied 2-2) - 2

Timberwolves (Spurs own tiebreaker) - 1

 

With one more win, the Spurs guarantee themselves a playoff spot.

 

Amazingly, the third seed isn't out of reach...but Spurs need to win their last two games while Jazz lose 2 and Blazers lose 1....so it's pretty unlikely.

 

Right now, it's looking like we will end up anywhere between 4-7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.