Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ale grzybnia...

Suns przynajmniej mają Bookera.

U nas na gwałt jest potrzebny jeden top zawodnik. Potrzeba nam lidera w tej zbieraninie przeciętności.

Zanosi się na to co przewidywałem. Wygraliśmy na wyjeździe to oddamy u siebie.

Chyba że w drugiej połowie zdarzy się cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke mi co raz bardziej działa na nerwy tymi swoimi dziwnymi rotacjami, Hart ma parę meczów kiepskich rzutowo i znika całkiem, a jego defensywy brakuje bardzo na obwodzie w tym second unit. Wystawienie trójki Ennis/Blue/Clarkson to majstersztyk defensywny w ogóle...

 

Jak już Randle zaczął grać jako PF to tylko z Bogutem dzisiaj, Kyle nie ma dnia i aż się prosiło by wpuścić na ostatnie 3minuty połowy za niego Juliusa, który w 8min jako PF zrobił 11pkt obok Lopeza, ale gdzie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ostatnią kwartę tylko, aż wyszedłem po niej pobiegać... Trzy rzeczy, które mnie wkurwiły:
-zero reakcji ze strony Waltona, nic, ja pierdolę, ten gość śpi na tej ławce;
-gra Kuzmy w ataku. Jebana czarna dziura, coś mu wyszło w końcu po sam koniec meczu, ale tak irytował niemiłosiernie;
-zamrożony Ingram. Przez ostatnie 6 minut dostał szansę na zagranie jednej akcji, w której zrobił całą obronę. A tak tylko obserwował.

Suns wczoraj celowo chyba odpuścili mecz z Rox, żeby na Lakers wyjść pełni energii :smile:

 

Edit po sprawdzeniu boxa:

Jakim cudem Kuzma nabił te 30-10 :D na podstawie samej czwartej kwarty w życiu był go o to nie podejrzewał. 

 

I dlaczego ławka tak mało pograła, tak źle im szło? Plusominusy na to nie wskazują. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszej połowie też byś go o to nie podejrzewam, ale miał wręcz rewelacyjną trzecią kwartę.

 

Drugi mecz pod rząd ilość niecelnych dobitek, jakiś nie wymuszonych strat jest zdecydowanie za duża. O rotacjach Waltona już nie będe się powtarzał, defensywnie jako zespół póki co wyglądamy na pewno lepiej niż można się było przed sezonem spodziewać, ale atak jak dla mnie pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Jedna kwestia to jest ten brak skuteczności z dystansu, ale z drugiej tam napawdę za mało widać jakiś set plays, akcji punktowych wynikających z taktyki. Jest za to cała masa indywidualnego grania, które raz wychodzi, a raz nie. Ja bym zaczął częściej Lopeza na początku meczy wykorzystywać, prawie wcale gry inside out nie widać, a przecież niewielu jest środkowych przeciwko, którym Brook nie sprawiłby problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballowi bliżej obecnie do Bennetta i w sumie patrząc że jednak LAL mogli się pomylić, bo ostatnio często podejmowali niezrozumiałe i błędne decyzje czego pozycją jest obecna. Kontrakty Mozgova, Denga czy nawet teraz KCP (dobrze że roczny), wszędzie indziej by nie dostali połowy tej kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, KCP mógłby w sytuacji Lakers dostać nawet 30 mln na rok i to nie byłby problem (tak, wiem ze takie coś było niemożliwe) Lakers mieli wolną kasę i musieli na kogoś ją wydać, KCP zgodził się na jednoroczny kontrakt więc wszystko spoko.

 

Zastanawiam się tylko czy KCP w Pistons też tak słabo wyglądał? Pistons oglądałem rzadko, ale wydaje mi się że grał tam lepiej. Myślałem, że KCP z Lopezem dadzą nam kilka dodatkowych winow i o ile Lopeza nie ma się co czepiać bo wygrał nam mecz z Nets i gra dobrze w obronie to KCP wygląda bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się co do potencjału Smitha, który jest ogromny, z tym że Dennis jeszcze nie "odpalił", a Tatum pokazał na ten moment dużo więcej.

Panie, jezeli DSJ nie odpalil, to malo ktory rookie to zrobil. Na poczatku byl problem z tym urazem, potem zrzucal rdze ale w ostatnim tygodniu wjechal na dobre. Gra w mega c***owej organizacji, gdzie on i Barnes moga byc rozpatrywani w kontekscie przyszlosci. Dallas to dramat. Mimo wszystko DSJ gdy omina go kontuzje to ma potencjal na atletycznego Westbrooka z o wiele wieksza iloscia oleju w glowie. Gdyby nie ten caly hajp na Mr Brokula to Lakers powinni brac DSJ w drafcie pod warunkiem ze deal z DARem i tak szedl. Po prostu z miejsca ten chlopak, by swiecil w tych Lakers. A to warzywo co aktualnie gra, to jest nieporozumienie. Jak on w zyciu kiedys bedzie Jasonem Kiddem 2.0 to bede dziekowal Niebiosom za ten dar. Na razie ten gracz to jeden wielki zart, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, KCP mógłby w sytuacji Lakers dostać nawet 30 mln na rok i to nie byłby problem (tak, wiem ze takie coś było niemożliwe) Lakers mieli wolną kasę i musieli na kogoś ją wydać, KCP zgodził się na jednoroczny kontrakt więc wszystko spoko.

 

Zastanawiam się tylko czy KCP w Pistons też tak słabo wyglądał? Pistons oglądałem rzadko, ale wydaje mi się że grał tam lepiej. Myślałem, że KCP z Lopezem dadzą nam kilka dodatkowych winow i o ile Lopeza nie ma się co czepiać bo wygrał nam mecz z Nets i gra dobrze w obronie to KCP wygląda bardzo słabo.

Ja oglądałem parę meczów Detroit i nie wyglądał tak tragicznie jak w tym roku, co prawda nie grał tam pierwszych skrzypiec ale grał dużo lepiej ..Po prostu jego gra jest mega irytująca jak Balla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.