Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie dziwnie będzie bez kibiców Celtics przypominających tutaj co jakiś czas jak to życzą Nets porażek :P Cavs dobrze kombinują. Jeżeli uda im się kogoś dobrego wyciągnąć przy pomocy tego picku to może być tylko ciekawszy sezon.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wreszcie mogę życzyć wam jak najlepiej, 4 wygranych z Knicks, wygranej z Celtics i minimum 35 zwycięstw i awansu do PO. Nie życzyłem Nets źle jak Boston miał wasz pick to tym bardziej nie będę źle życzył jak poszedł do Cavs.

Jako kibic Bistonu zyczysz swojej ekipie porazek...nie kumam tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jeśli LeBron odejdzie to nie ma to i tak znaczenia, czy pick będzie nr 3 czy dajmy na to nr 6 bo i tak Cavs będą musieli wysadzić team w pizdu i pojawią się kolejny raz w playoffs pewnie najszybciej za 4-5 lat, więc dla tego teamu celtics nie są zagrożeniem...

 

no chyba, że irracjonalnie i serdecznie nienawidzisz Cavs tak jak ja, no to wtedy rozumiem te 4 porażki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tak jak piszesz, bo to lepszy PF niż obecni w składzie, z drugiej strony nie, bo potrzebny był przede wszystkim center. Poza tym jak facet ma takie wygórowane życzenia finansowe to powodzenia za rok.

 

Zeller dołącza do zestawu grajków "może Kenny coś z nich wyciągnie". Gościa kojarzę z całkiem niezłej gry w Celtics dawno temu. Sprawdzam dzisiaj jego osiągnięcia z ostatnich lat i nędza. Jak facet nie zacznie grać to za rok Chiny, a to bywa niezła motywacja.

 

Dla Nets dobry kontrakt, zero ryzyka. Na PF jednak ma kto biegać - Booker, RHJ, Acy, pewnie Carroll. Na środku zatem jest Mozgov, Zeller i Młody. Jest kim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej dwóch zawodników Nets ćwiczyło z Durantem, teraz D'Angelo (razem z Randle) pracowali z Wadem.

 

FullSizeRender__9_.jpg

 

 

Nie śledzę jakoś szczególnie jego profili, jednak z tego co widzę i czytam to podoba mu się w NY. Dużo też trenuje, niby zawsze zostaje po wieczornym treningu dodatkowe godziny. Facet ma coś do udowodnienia i chce to zrobić, podoba mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.