Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to Brooklyn ma 15 gwarantowanych umów tzn 14 + ich center Allen którego jeszcze nie podpisali

 

I mają ok 15 mln wolnej gotówki i chyba brak pomysłu jak to wykorzystać

 

I jedyny któremu warto dać kasę na poziomię 52/4 to JaMychal Green

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie wyczynowego sportowca to prawdopodobnie nic fajnego. Poza kasą w bardziej medialnych sportach  :playful:

Chyba żartujesz?

 

Jak ktoś kocha sport i trenuje na siłowni+ gra w jakiś ligach w kosza, trenuje itd. to jest to wymarzona ''praca''.Nawet bym tego pracą nie nazwał.

 

Sam trenuje na siłowni 3-4x w tygodniu, do tego treningi kosza i mecze w lidze, czasami dwa w tygodniu i jest to dla mnie najlepsza forma spędzania czasu.

 

Wiadomo, zawodowcy mają o wiele większe obciążenia itd. ale raz, mają do tego przygotowane ciało przez lata treningu, dwa nie muszą pracować 5x8h, żeby mieć co jeść ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety? :D Marks to geniusz, oddał atrapę koszykarza za uszatego :D Licząc kasę dla Crabbe'a minus kasę dla Andrewa to wychodzi całkiem spoko. Otwiera to drogę do ewentualnego trade'u Lina, bo niedawno padło zdanie, że jedyni nietykalni to DAR i LeVert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby bezcenne ale bądźmy szczerzy, to jest bardzo dobry deal. Portland zyskał trochę miejsca w salary, ale przyjął klopsa, który wpadł w Sieci pół roku temu bo nie chcieli go w Waszyngtonie. Jak wychodził na parkiet to byłem nawet optymistą, tak sobie myślałem, że koleś rozwinie skrzydła na Brooklynie. Coś tam mówił w wywiadach, że nie mógł tego zrobić w Wiz. Nie, nie rozwinie, gościu to porażka kompletna, która miała brać prawie 7 mln aż do 2020.

 

Wiadomo jaki jest Crabbe, ale prawdę mówiąc ze wszystkich 6 (?) prób Marksa uderzania w RFA jego najbardziej było mi szkoda. Gościu naprawdę może się przydać ze swoją skutecznością za 3. Kontrakt jest słaby, ale jak odejmiemy od niego kontrakt Nicholsona to już nie smakuje tak źle jak go zagryźć ogórkiem.

 

Nie chciałbym odejścia Lina gdyby facet nie był taki szklany. Jak zostanie to będzie fajnie, jak go wymienią to wcale nie musi być źle. Była plota, że może iść do Cavs za Imana Shumperta.


Zajebisty deal dla Blazers pod wzgledem oszczednosci. Nets musieli to zrobic z pickiem a wyszlo bez. Troche slabo Mr Marks.

No nie wiem. Pick Blazers raczej nie trafi do loterii. Crabbe + Nicholson to ok 24 mln w salary! Nets dzięki oddaniu klopsa wciąż mają kasę na maksa za rok, więc to miało duże znaczenie :rapture:

 

Ja raczej myślałem, że Blazers będą chcieli wsadzić Crabbe'a w paczkę z Leonardem i oddać jakieś picki, to by był dla nich deal marzenie.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem, że dla nich dobry deal, tylko moim zdaniem bardzo dobry też dla Nets. Mają w końcu swojego Crabbe'a i to w fajnych okolicznościach. Gdyby przyszedł z pickiem to musieliby płacić 24 mln za Crabbe'a i kartofla aż do 2020 i w dodatku nie mieliby kasy na maxa za rok. A teraz mają, więc wiadomo co się stanie :rugby:  Także popatrz na to w ten sposób: kontrakt uszatego w pewnym sensie kosztuje Brooklyn ok 12 mln i to już nie jest aż taki koszmarek jak popatrzymy na to, co się dzieje.

 

Biorąc to pod uwagę uważam deal za naprawdę świetny dla Nets. W tym przypadku lepiej mieć kasę na maxa niż daleki wybór, zresztą z tego co widziałem to właśnie kartofel Nicholson poszedł około 20 wyboru :rugby:

 

Blazers i tak mają jeszcze problem, Nurkic pewnie znów zapewni im płacenie podatku. Dlatego naprawdę sądziłem, że będą chcieli upchnąć jeszcze kontrakt Leonarda.

 

BTW, ta wymiana jest chyba korzystna też dla Crabbe'a. Ze wszystkich RFA on najlepiej mówił o Nets. Poza tym zobaczymy jak Atkinson to poukłada, uszaty może być starterem i dostać sporo minut na Brooklynie.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak na to patrzę. Zresztą to się fajnie dla Nets ułożyło: gdyby Portland nie wyrównało rok temu to Crabbe i tak by był w Nets z tym kontraktem. Z kolei przygarnięcie kartofla było częścią dealu z Wizards za pick, z którego jest Jarrett Allen. Czyli kartofel też by był. Jak pisałem, prawie 25 mln do 2020 za obu tych zawodników! A tak wychodzi na to, że jest kolejna nadzieja - Allen z wyboru Wiz, jest w końcu Allen Crabbe, a nie ma już kartofla :rugby: I jest wciąż kasa na maxa za rok. :rapture:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak na to patrzę. Zresztą to się fajnie dla Nets ułożyło: gdyby Portland nie wyrównało rok temu to Crabbe i tak by był w Nets z tym kontraktem. Z kolei przygarnięcie kartofla było częścią dealu z Wizards za pick, z którego jest Jarrett Allen. Czyli kartofel też by był. Jak pisałem, prawie 25 mln do 2020 za obu tych zawodników! A tak wychodzi na to, że jest kolejna nadzieja - Allen z wyboru Wiz, jest w końcu Allen Crabbe, a nie ma już kartofla :rugby: I jest wciąż kasa na maxa za rok. :rapture:

bardzo sluszna uwaga z tym Crabbem jak ktos zwroci uwage na kontrakt to warto mu zwrocic uwage ze i tak by byl gdyby rok temu PTB nie wyrownali, a teraz udalo sie zrzucic kontrakt inny. W sumie tak na to patrzac to ten deal jest bardzo bardzo fajny. Marks czaruje jak moze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowanie nie ma sensu z wiadomych przyczyn :rugby: Dużo jest znaków zapytania, jednak jeżeli dopisze zdrowie i zawodnicy spełnią oczekiwania to Nets w pewnym momencie mogą nawet wyglądać na team walczący o PO. Szczególnie przy tylu ekipach, którym na dobrym wyniku nie będzie zależało. Zresztą zobaczymy co będzie dalej, to chyba nie koniec zmian kadrowych, a Nets ze względu na miejsce w salary są wymieniani jako drużyna numer trzy przy potencjalnych przenosinach Melo i KI. Znów coś czytałem o Ryanie Andersonie, wcześniej o Shumpercie.

 

Swoją drogą, Mozgov pracuje nad trójkami. Będzie ciekawie jak kolejny center podczas pracy z Atkinsonem doda je do swojego repertuaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Mozgov to nieważne co doda i tak lepiej by mieli jakby się jego i tego kontraktu pozbyli, a z Krabem super sprawa koleś może nieźle wystrzelić w nadchodzącym rs, PTB trochę zajęło czasu ale skoro mają przyoszczędzić 60 mln w sumie na tym dealu to niedziwne że się w końcu zdecydowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.