Skocz do zawartości

Bulls 2017/18 offseason, draft i zasmażka


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest ten asset który sklanial Bulls do przejęcia trzyletniej umowy za spadajacy kontrakt?

 

To jest poważne?

 NO pick może im dać kogoś z grona Bridges, SGA, Diallo, Vanderbilt lub grunt pod skok w drafcie, a Turek ma zaledwie 3 mln gwarantowane w 3 roku umowy.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten pkck miał buc chyba top14 protected

 

Sprawa się rypła podobno o drugi rok umowy niko, pelsi mie chcą mu zagwarantować wykorzystania team option i dlatego mirotic vetuje

Mam szczerą nadzieję że nop jednak zostaną przy swoim i tradeu nie będzie, Bulls zdecydowanie na tej wymianie dostają w dupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach, w ktorych dzis jestes supergwiazda w LA a jutro musisz leciec grac do ponurego miasta w tej "gorszej" czesci stanow, nie da sie zaplanowac dlugofalowego, dokladnego planu. Mozna sobie obrac jakis cel.

 

Nie oszukujmy sie, ja to wiem, Wy to wiecie, GarPax to wiedza. Bulls musza zrobic wszystko co w ich mocy, aby jak najlepiej przygotowac sie na wolna agenture AD. Ostatni ruch pokazuje, ze nie sa oni teraz zainteresowani FA. Rozumiem. Co do samego ruchu z Miroticem mysle, ze strzal w "dziesiatke".Davis jest celem, jest uwiazany z NO do 2020, bierzemy kontrakt i pick za goscia, z ktorym byly same problemy. Sam pick okazuje sie byc slabo strzezony, czego chciec wiecej.

 

Co moze sie wydarzyc, zakladajac optymistyczny scenariusz.

 

Bulls maja teraz w skladzie potencjalnych 3 starterow z wiekszymi lub mniejszymi aspiracjami do poziomu all star (lavine, markkanen, dunn). Maja tez 3 gosci z aspiracjami do bycia bardzo dobrymi rolsami, ktorzy idealnie pasuja do dzisiejszej NBA (portis, valentine, holiday). 6 graczy, kazdy z nich mlody, kazdy z nich z miejscem na progres.

 

Nie oszukujmy sie, jesli Bulls wyladuja w top5 loterii to beda w super polozeniu bo kazdego z piatki Ayton-Bagley-Porter-Doncic-Young mozna do tego zespolu wrzucic (edge casem jest to co pisalem ostatio o niepelnym wykorzystaniu talentu ze wzgledu na ew. longjam na danej pozycji). Do tego jest pick 12-20, z ktorym wyjmowano i allstarow i rolsow i bustow. Zakladamy optymistyczny scenariusz wiec traktujac ten pick jako "dobry roles" Bulls za rok maja:

dunn, lavine, top5, lauri w piatce

denzel, portis, holiday, "dobry roles" na lawce

 

not bad.

 

Jest rok 2019, zmiany w loterii, lepsza gra spowodowana posiadaniem jakiegos tam talentu powoduja, ze do bulls wpada late top10 pick, z ktorego powiedzmy biora jeszcze jednego rolsa na lawke, ogrywaja sie do 2020 i latem pukaja do domu AD i klada na stół taki argument:

 

(strzelam)

 

dwoch gosci na poziomie all star (+20ppg czy inne "fancy" numerki, nvm) -> markkanen, lavine

mike-conley-borderline-all-start-potential -> kris dunn

gosc, z ktorego moze sie wykrekowac kolejny all start -> top5 pick

lawka wypchana po same brzegi: denzel-portis-holiday-"dobry roles 2018"-"dobry roles 2019"

 

jesli to idzie w ta strone, to Bulls kombinują conajmniej nie najgorzej.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w tym drafcie liczą się tylko 3 nazwiska: #1 Porter #2 Ayton #3 Doncić. Natomiast Bagley, Young całkowicie mnie nie przekonują i wybrałbym przed nimi JJJ, Bambę czy nawet Knoxa.

 

 

 

OKC zainteresowane Allenem.

czemu Porter? Ile meczów z nim widziałes? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why Sampson Why? :onthego:

 

https://youtu.be/MtbJGsuPgNY?t=1m32s

 

 

 Obejrzałem zdecydowaną większość materiałów na yt i krótko rzecz ujmując, dawno nie widziałem tak utalentowanego gościa.

w sezonie 2017/18 zagrał 2 minuty. Chyba ze ogladałes skróty jak tryrał 18-latków w szkole średniej. Nie twierdze ze bedzie słaby ale na razie jest kompletnie niesprawdzony na wyższym poziomie. On wręcz powinien zostać na uczelni i sie przetrzeć ten rok, ale wiadomo ze szanse na to są bardzo małe. W końcu w NBA płacą w milionach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.