Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [3] Toronto Raptors vs. [6] Milwaukee Bucks


Gość (Przemek...)

Kto spotka się LBJ w 2 rundzie  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Toronto Raptors vs. Milwaukee Bucks



Rekomendowane odpowiedzi

A ile Ty chcesz za faceta po dwóch ACL i bez obrony? Przecież on za chwilę może utracić cały swój atletyzm i będzie po prostu ciut wyższym Derrickiem Rose.

 

Pomijając już że Jazz nie weźmie gościa co nie potrafi za bardzo bronić to mam wrażenie że mocno go przewartościowujesz.

 

Przecież Parker jest więcej wart niż Favors, który też jest kaleką - 5 lat starszym kaleką w dodatku

 

Docelowo to Maker ma być TYM centrem w Bucks a przy nim i Giannisie Parkera spokojnie się ukryje. Serio myślisz, że zarząd Bucks budując team patrzy pod fit z Monroe (jak dobrze by nie grał obecnie)? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Parker jest więcej wart niż Favors, który też jest kaleką - 5 lat starszym kaleką w dodatku

 

Docelowo to Maker ma być TYM centrem w Bucks a przy nim i Giannisie Parkera spokojnie się ukryje. Serio myślisz, że zarząd Bucks budując team patrzy pod fit z Monroe (jak dobrze by nie grał obecnie)? :smile:

Wow

Raz że ja nie chcę Parkera w Jazz

a dwa to...

 

Nie wiem jakim cudem Favors jest dla ciebie kaleką skoro on w ostatnie 6 sezonów opuścił tyle samo mniej więcej gier łącznie co Parker w ciągu 3

Na dodatek Parker ma dwa razy taką samą kontuzję a Favors ma zawsze inną ( rok temu miał absurdalną kontuzje pleców z powodu kupienia złego taniego materaca na czas remontu- wiem jak to brzmi ale czasem zawodowcy popełniają takie debilne oszczędności)

Niemniej jak na kalekę którym niby jest to całkiem sprawnie się porusza vs Jordan

 

Po drugie nie rozumiem Twojego wpisu o Monroe? Przecież chyba ważne kto pasuje do Giannisa. Monroe pasuje- Grek z nim ma znaczenie lepsza efektywność , lepiej broni, atakuje itp a z Parkerem jest na minusie. Z Monroe bodajże sa +6 na 100 posiadań z Parkerem -2

A chyba ważniejsze kto pasuje do Greka... Parker nie pasuje kompletnie więc co tu rozpatrywać. Parker to pewnie fajny gracz ale jego obrona jest beznadziejna

No i Bucks są najbardziej efektywni z Grekiem na czwórce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie mecze jak G3 w wykonaniu DeRozana świetnie pokazują, że tłumaczenie Raptors impotencją Caseya w ofensywie to tylko część, i to chyba ta mniejsza, słabości Raptors w playoffach.

 

A co z Lowrym?

 

Najbardziej fałszywy all star w lidze.Nie rozumiałem nigdy hypu na niego, a już jakiekolwiek próby stawiania go ponad Walla uznaje za zbrodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nawet ta seria się nie skończyła i w ogóle, podjarka Giannisem (który ma jaja na poziomie największych w tej lidze) i tak dalej, ale z Kiddem da się zrobić real contandera? Dziwną ma tę karierę trenerską.

 

Cztery lata na stołku i trzy wizyt w PO.Bardzo dziwna :)

 

Dziwną to on ma czasami rotację, bo niektórych jego ustawień nie wytłumaczysz nawet testowaniem rezerw. Duże minuty dla ludzi, którzy się nie sprawdzają tak jak rotacja podkoszowych na początku tego sezonu*. Jednak ta jego wysoka obrona (którą czasem mógłby zluzować) jest piękna i to jak pomaga młodym i jakie wsparcie legend im załatwia w czasie treningów to bajka. O ile wierzyć temu co kiedyś przeczytałem to on najmocniej lobbował za pozyskaniem Grega Monroe oraz MCW. To on też podobno nalegał na wybranie w drafcie Rashada Vaughna, kiedy zarząd zalotnie patrzył w kierunku Boby’ego Portisa.

 

*chociaż John Henson nie powąchał jeszcze parkietu w tej serii więc może jest nadzieja, że uczy się na błędach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile Ty chcesz za faceta po dwóch ACL i bez obrony? Przecież on za chwilę może utracić cały swój atletyzm i będzie po prostu ciut wyższym Derrickiem Rose.

 

 

 

Pomijając już że Jazz nie weźmie gościa co nie potrafi za bardzo bronić to mam

wrażenie że mocno go przewartościowujesz.

Raczej Ty Favoursa

Edytowane przez MatiB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie nie rozumiem Twojego wpisu o Monroe? Przecież chyba ważne kto pasuje do Giannisa. 

 

Przecież pisałeś kilka postów temu, że para Parker-Monroe to koszmar - jako jeden z argumentów przeciwko Parkerowi i to chyba dość ważny skoro jego głównym minusem jest obrona. Docelowo para Giannis/Maker powinna być super w D, więc Parkera ukryją.

 

Nie wiem jakim cudem Favors jest dla ciebie kaleką skoro on w ostatnie 6 sezonów opuścił tyle samo mniej więcej gier łącznie co Parker w ciągu 3

Na dodatek Parker ma dwa razy taką samą kontuzję a Favors ma zawsze inną ( rok temu miał absurdalną kontuzje pleców z powodu kupienia złego taniego materaca na czas remontu- wiem jak to brzmi ale czasem zawodowcy popełniają takie debilne oszczędności)

Niemniej jak na kalekę którym niby jest to całkiem sprawnie się porusza vs Jordan

 

i dlatego co i rusz usprawiedliwiałeś wpadki Utah kontuzjami, gdzie pan Derrick był jednym z przodowników :)

 

Jasne - nie opuszcza całych sezonów, ba nawet gra większość meczy z tym, że połowa tych meczy to 'dochodzenie do siebie' po kolejnej pomniejszej kontuzji

 

 

Oczywiście Parker to duży znak zapytania, docelowo też będzie tym trzecim (albo i czwartym jak talent Makera eksploduje), ale on naprawdę dobrze wyglądał w tym sezonie (dopóki grał) - sporo było meczy gdzie ciągnął zespół ofensywnie kiedy nikomu nic nie wpadało. Jak w trakcie rehabilitacji popracuje nad trójkami (a tu już w tym sezonie było nawet ok) to będzie spoko fit pod Greka.

No i ze względu na sam wiek i sufit (który Favors już chyba osiągnął) jego wartość jest po prostu wyższa - nawet jeśli wiąże się z troszkę większym ryzykiem (gdzie Favors też jest daleki od bycia 'pewniakiem').

W związku z powyższym stwierdzenie, że przy takiej wymianie to Bucks mieli by cokolwiek dokładać to takie tam trochę śmieszki (abstrahując od tego, że GMowie w NBA są zdolni do wszystkiego - co pokazał ostatni TD :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery lata na stołku i trzy wizyt w PO.Bardzo dziwna :smile:

 

Dzięki. Umówmy się, by Nets jednak nie brać pod uwagę. Za mało oglądam i czytam o Bucks, ale z tego co wyczytałem :moon:, to Bucks mają "niepokojącą" tendencję do falowania w sezonie. Czyli najpierw się wydaje, że grają ponad stan grubo, a potem zaliczają długi,głęboki zjazd. BTW nawet tak wyglądają poszczególne sezony. Czyli hajp w pierwszym, mocno w dół w drugim, teraz znowu hajp. I potem ze zdziwieniem sobie przypominasz, że 42-40 to najlepszy sezon Bucks pod jego wodzą (w Nets było 44-38). Na Wschodzie, Panie!

 

Serio. Trzymam kciuki za te niego i za roster, ale jeśli czegoś uczy NBA, to tego by maksymalnie wykorzystywać okazje teraz, nie czekać na przyszłość.

 

Edit

Ale pamiętam też opinie, i to już chyba z grudnia, że MB to zespół, którego siłę zweryfikują plajoffy i wtedy to może być dużo niebezpieczniejsza drużyna.

Edytowane przez Iwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak ukrycie słabego obrońcy na pozycji '4', co najwyżej twierdzić można, że pomimo słabego obrońcy, Bucks dalej mogliby dobrze bronić, ale na ten moment Parker nie wygląda na gracza który przesadnie rekompensowałby to po drugiej stronie parkietu.

 

ze swoim składem Bucks niedługo będą w stanie switchować w obronie wszystko

 

a Parker jeśli będzie regularny za 3, to będzie git.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Problem jest taki ze lubisz wmawiać mi cos czego nie mówiłem..

Nie tłumaczyłem Jazz kontuzjami wręcz przeciwnie mówiłem ze to żadna wymówka

 

Z Monroe tez nie zrozumiałeś. pisałem wyraźnie Parker nie pasuje do Giannisa.. sprawia że Giannis jest mało efektywny.

Monroe który slabo broni mimo wszystko świetnie wspolgra z Grekiem... Jabari nie pasuje całkowicie do gry Bucks.Z nim w składzie nie byliby tacy dobrzy w tej serii

Im mniej Parkera tym lepiej dla Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker przeciętnie zbiera, jest przeciętny w team D, jest słabym obrońcą 1 vs 1, nie jest rim protectorem. Ale w sumie nie rozumiem tej dyskusji więc nie wiem czego oczekujesz od tego Jabariego.  

 

Ja niczego, dyskusja nt tego kto ma większą wartość Jabari czy Favors.

 

Z Monroe tez nie zrozumiałeś. pisałem wyraźnie Parker nie pasuje do Giannisa.. sprawia że Giannis jest mało efektywny.

 

dla mnie ten fragment:

 

Para Monroe-Parker pod koszem to koszmar a z samym Monroe Bucks są mega efektywni bo daje niezłe asysty z high post i dobrą grę pod samą obręczą

 

mówi o spasowaniu Parkera i Monroe, które faktycznie w D wygląda biednie, ale z punktu widzenia zarządu Bucks nie powinno być szczególnie istotne

 

@julekstep

Problem jest taki ze lubisz wmawiać mi cos czego nie mówiłem..

Nie tłumaczyłem Jazz kontuzjami wręcz przeciwnie mówiłem ze to żadna wymówka

 

tak na szybko, bo nie chce mi się szperać - 1szy post z tegorocznego tematu o Jazz:

 

Gdzie jest JAzz AD lato 2016 -- no niestety prawie że w tym samym miejscu co 12 miesięcy temu... Rok temu byliśmy sensacją dziś lekkim zawodem... Oczywiscie multum kontuzji ... Granie bez rasowego pg... Dużo kontuzji Goberta i Favorsa niemniej do PO powinni wejść

 

może tylko ja tak mam, może coś - ale w żadnym innym temacie nie widzę tak często terminów 'kontuzja' / 'trudny terminarz' :smile:

 

I broń Boże nie robię z Jabariego niewiadomo kogo - ale 22-latek z czerwoną flagą 'kontuzja!' nawet kiepski w D (ale z potencjałem w O + przy Giannisie dodatkowy scorer docelowo powinien być fajny - przykład (hiperbola!): to jak przydał się Kyrie Lebronowi w ostatnich finałach) ma imho większą wartość niż 26-latek z czerwoną flagą 'kontuzja!' - do tego z dość archaicznym skillsetem.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego, dyskusja nt tego kto ma większą wartość Jabari czy Favors.

 

 

 

 

dla mnie ten fragment:

 

 

mówi o spasowaniu Parkera i Monroe, które faktycznie w D wygląda biednie, ale z punktu widzenia zarządu Bucks nie powinno być szczególnie istotne

 

 

tak na szybko, bo nie chce mi się szperać - 1szy post z tegorocznego tematu o Jazz:

 

 

może tylko ja tak mam, może coś - ale w żadnym innym temacie nie widzę tak często terminów 'kontuzja' / 'trudny terminarz' :smile:

 

I broń Boże nie robię z Jabariego niewiadomo kogo - ale 22-latek z czerwoną flagą 'kontuzja!' nawet kiepski w D (ale z potencjałem w O + przy Giannisie dodatkowy scorer docelowo powinien być fajny - przykład (hiperbola!): to jak przydał się Kyrie Lebronowi w ostatnich finałach) ma imho większą wartość niż 26-latek z czerwoną flagą 'kontuzja!' - do tego z dość archaicznym skillsetem.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam pisałem ze to im ogranicza wygrane? Bo nigdzie a to sugerowałeś. I rozumiem ze argumentem o roku 16/17 jest wpis opisujacy sytuacje z zeszłego roku...Oslabiasz mnie

 

Lubisz widzę wyciągać cos od czapy. skoro pierwszy wpis byl o tym ze nie pasuje do Giannisa to nie wiem skąd ci sie wzięło ze priorytetem jest fit z Monroe

 

I nie to nie jest wpis o tym kto ma wieksza wartosc tylko o tym ze moim zdaniem brak Parkera jest zbawienny dla Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam pisałem ze to im ogranicza wygrane? Bo nigdzie a to sugerowałeś. I rozumiem ze argumentem o roku 16/17 jest wpis opisujacy sytuacje z zeszłego roku...Oslabiasz mnie

 

To, żeby Cię podbudować pobawię się w Ciebie:

 

gdzie ja pisałem o narzekaniu na kontuzje w kontekście roku 16/17?

 

Lubisz widzę wyciągać cos od czapy. skoro pierwszy wpis byl o tym ze nie pasuje do Giannisa to nie wiem skąd ci sie wzięło ze priorytetem jest fit z Monroe

 

A gdzie pisałem o jakichś priorytetach? Z tego co widzę pisałem, że to wg Ciebie 'jeden z argumentów'

 

I nie to nie jest wpis o tym kto ma wieksza wartosc tylko o tym ze moim zdaniem brak Parkera jest zbawienny dla Bucks

 

Zbawienny to był powrót Middletona (gdzie jest on zdecydowanie nr 2 w Bucks) - to że tak się to zbiegło w czasie to nie wina Parkera. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w pełnym składzie z Giannisem w MVP-mode.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.