Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale do tego jeszcze trzeba doliczyć wyjątki i trade exceptions if available ;) Bodaj 25 punkt cba faq. Jest w tym moim mini skróci e co wrzuciłem ten zapis z wyjaśnieniem

 

Dlatego nie może mieć mniej niż tam 89 chyba

 

ok, masz rację - zupełnie o tym zapomniałem, my bad ;)

 

Czyli MJ1 - masz jednak taxpayer MLE

 

 

edit: tak sobie teraz zdałem sprawę, że w ogóle nie śledzimy trade exceptions - trzeba by chyba zrobić jakieś dodaktowe rubryki w tym excelu

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam jaką funkcje w radzie pełni LBS, który nie ma absolutnie żadnej wiedzy na temat CBA, wielokrotnie zadawał mi pytania na poziomie przedszkolnym, a jego główne funkcjonowanie w tej zabawie ogranicza się do narzekania na mnie. A to najpierw sobie wymyślił, że Karpik odszedł przez mnie ( chociaż odszedł przez Januarego ). Potem, że obaliłem Januarego. Obie teorie były kompletnie błędne.

 

Nie funkcjonuje i nawet przed chwilą zaproponowałem zamianę z takim jednym, jednak jak przeczytałem te słowa to mi w sumie przeszło. 

Nigdy się do żadnej rady nie pchałem, nawet nie byłem w top5 głosowania, chłopaki dodali mnie "żebym wiedział co się dzieje", ale to nie dla mnie, bo jak mamy coś przegłosować, to ja świecę oczami. 

 

Nigdy nie pisałem, że January czy Karpik odszedł przez Cb, nie wkręcaj sobie filmów, bo akurat karpik od razu mi  napisał dlaczego zrezygnował(jak chcesz to Ci prześlę cytat z PW), a z Jankiem to wiadomo - nic nie wiadomo.

 

Nie mogłeś napisać od razu do mnie i to wyjaśnić tylko kisić się bity miesiąc i się uaktywnić kompletnie z dupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorym momencie przyjmujemy, że gracze podejmuja QO? Nie wiem ilu bedzie bez oferty po tej turze, ale wypadaloby - przyszłościowo - cos ustalić. Deadline to np. 5 tura czy start sezonu?

 

Myślę, że z końcem free agency czyli po V turze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której wrzucać? :D

 

WAŻNY KOMUNIKAT - mam dziwne wrażenie, że dostałem jakąś ofertę (ładne parę dni temu), która jakoś mi zniknęła - więc jak czyjejś oferty będzie brakowało to dajcie znać.

Byle nie była to oferta od Warriors, bo jakiś zawodnik będzie smutny na pewno :D

 

No Ty tu rządzisz. Jak Ci wygodnie. Imho to od 21 możesz już lecieć, bo będzie po deadline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah, Spurs, Sota > Clippers. 4 siur 

 

 

MJ, więcej Ci nie pomagam, chciałem Snellowi dać życiową szansę, a Ty mnie przebijasz 6 krotnie, to nie fair jest :P

 

A tak poważnie to pozmieniałem capholdy na kasę i nie rozumiem jaki problem miałeś z apron.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.