Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym po prostu wprowadził zasadę, że pierwsze wymiany musi zaakceptować liga i po problemie. Przecież gdyby przyszedł taki GM do Bulls i zaczął robić takie porządki, to pierwszy veto dałby Reinsdorf i po zabawie.

 

tylko, że u nas nie ma czegoś takiego jak liga - jak będziemy znowu głosować nad każdym dealem to się zajedziemy ;)

 

ja bym generalnie dał zasadę, że każdy nowy GM ma okres karencji na miesiąc, żeby odpędzić sępy

 

+ january przed akceptacją daje zestaw pytań typu jaka jest wartość gracza na rynku, elementarne zasady CBA, i ogólne ogarnianie gry

 

jak ktoś obleje z hukiem to nie ma wstępy do gry

 

jak ktoś zda tak sobie to miesiąc kwarantanny

 

a jak zda śpiewająco to może lecieć z tematem jako Sam Hinkie przywrócony z martwych

 

btw mogę pomóc w przygotowaniu kwestionariusza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że u nas nie ma czegoś takiego jak liga - jak będziemy znowu głosować nad każdym dealem to się zajedziemy ;)

 

ja bym generalnie dał zasadę, że każdy nowy GM ma okres karencji na miesiąc, żeby odpędzić sępy

Tylko, że jest to mało atrakcyjne z perspektywy nowego GMa i może zniechęcić do gry.

 

To może inaczej, liga ma prawo veta w początkowych wymianach. Coś na zasadzie okresu próbnego. Nie trzeba głosować nad każdą wymianą, tylko nad tymi kontrowersyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest bardzo problematyczne, bo część doświadczonych GMów się nachapała na początku i wtedy żadnych vet nie było.

 

Nie dziwię się irytacji MJ1.

 

Ja to jestem za uczciwy na takie deale.

 

Problemem jest osoba Hardawaya o której nie wiadomo co sądzić. Czy to nie jest jakieś troll konto. Jak zrezygnuje za dwa miesiące to będzie wtedy mega problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jest to mało atrakcyjne z perspektywy nowego GMa i może zniechęcić do gry.

 

To może inaczej, liga ma prawo veta w początkowych wymianach. Coś na zasadzie okresu próbnego. Nie trzeba głosować nad każdą wymianą, tylko nad tymi kontrowersyjnymi.

 

ok, może być

 

ale ja bym to nawet rozciągnął jako ogólną zasadę, bez okresów próbnych - niektórym i 6 miesięcy nic nie i będą mieli swoje skrzywione postrzeganie rynku

 

tylko wtedy większość 2/3 głosów czyli 20 GMów za wetem, żeby nie było nadużyć

 

w takiej sytuacji ten trade z Jazz ma duże szanse się rypnąć, ten drugi może nie bo Adebayo ma swoich zwolenników

 

ale skoro oba na ten moment nie dochodzą do skutku to Timmy jeszcze może się z obu wycofać i nie przejmować się, że deal to deal, bo jak jedna strona drugą chce ojebać to w świetle prawa żaden deal i moralniaka nie ma co z tego powodu mieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest bardzo problematyczne, bo część doświadczonych GMów się nachapała na początku i wtedy żadnych vet nie było.

 

Nie dziwię się irytacji MJ1.

 

Ja to jestem za uczciwy na takie deale.

 

Problemem jest osoba Hardawaya o której nie wiadomo co sądzić. Czy to nie jest jakieś troll konto. Jak zrezygnuje za dwa miesiące to będzie wtedy mega problem.

 

 

Chłopie nie obrażaj mnie z takimi tekstami bo nie mam 10 lat i interesuję się ligą od 1996 roku.

 

Skoro jednak jestem '' troll kontem '' to weźcie sobie kogoś innego i po problemie. Nic na siłę.

Edytowane przez Timi Hardaway
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś troll kontem to cofnięcie deali będzie mega świństwem.

 

Sam powinieneś wypić piwo, które naważyłeś.

 

Nie będzie.

Nie ma deali. 

Timi miał zostać wyruchany, ale uratowało go kilka dni. 

 

Zero żalu wcześniej do MJ jak się zdecydował nie cofać. Tak samo zero żalu do Timiego jeśli postanowi NIE PONAWIAĆ negocjacji tych samych warunków. Bo zupełnie nic nie weszło w zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic go nie uratowało.

 

Deale są zatwierdzone, tylko opóźnione jeśli idzie o ich wejście.

 

Sam MJ1 pytał się o to.

 

Skoro nie można handlować przez 1.08 to nie można też podpisać żadnych papierów, bo byłyby one nieważne :grin:

 

W takich warunkach można by tylko przyjąć jakąś wersję, że umowa była ustna, co jak wiemy wartości zbytnio nie ma.

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachnie absurdem.

 

Na miejscu MJ1 wszcząłbym awanturę i krzyczał o Orwellu. January i Człowiek Morza skubali równo i nikt nawet nie pierdnął. A jak zaczął golić, ktoś z poza układu to od razu cofanie deali. Ja bym się wkurwił.

 

Deale mogłyby być cofnięte tylko pod warunkiem, że Tim Hardaway okazał się jakimś troll kontem nastawionym na zepsucie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ogólnie taką propozycję dla osób, które nie są do końca pewne czy dostają dobrą wartość w transakcji:

 

wrzućcie przed klepnięciem deala jakieś przecieki do Media Room i na podstawie reakcji można będzie zobaczyć, czy warto taki deal klepać albo ew. zachęcić innych GMów do składania ofert

 

propozycja zwłaszcza dla osób które sprzedają zawodnika z top50 NBA i nie do końca wiedzą jak go wycenić

 

ogólnie moim zdaniem za dużo osób u nas w grze jest "trigger happy" i się rzuca na 1szy lepszy deal bez rozpoznania rynku albo przemyślenia - spokojnie dajcie sobie czas, jak masz takiego McColluma to deale raczej nie uciekną bo na takiego zawodnika będą chętni zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachnie absurdem.

 

Na miejscu MJ1 wszcząłbym awanturę i krzyczał o Orwellu. January i Człowiek Morza skubali równo i nikt nawet nie pierdnął. A jak zaczął golić, ktoś z poza układu to od razu cofanie deali. Ja bym się wkurwił.

 

Deale mogłyby być cofnięte tylko pod warunkiem, że Tim Hardaway okazał się jakimś troll kontem nastawionym na zepsucie rozgrywki.

 

Camby, ale tu nie ma podstaw do krzyczenia. A pachnieć może co najwyżej sobotnim schabowym.

Umowa nie może być parafowana przed 1.08 i jeżeli Timi nie życzy sobie prącia w anusie to jego sprawa.

 

Wcześniej MJ miał prawo nie chcieć go wyjmować i ja to respektowałem. Także teraz wypada respektować też drugą stronę, skoro umowa nie miała prawa wejśc w życie. 

 

E//

Dopisek do Hurda. Jak macie takiego dobrego zawodnika, a niekoniecznie chcecie go mieć i pojawia się pierwsza oferta, to rzućcie publicznie informacje, że jest na sprzedaż, a nie zamykacie się na jakieś grono małe.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie.

Nie ma deali. 

Timi miał zostać wyruchany, ale uratowało go kilka dni. 

 

Zero żalu wcześniej do MJ jak się zdecydował nie cofać. Tak samo zero żalu do Timiego jeśli postanowi NIE PONAWIAĆ negocjacji tych samych warunków. Bo zupełnie nic nie weszło w zycie.

 

 

Nic go nie uratowało.

 

Deale są zatwierdzone, tylko opóźnione jeśli idzie o ich wejście.

 

Sam MJ1 pytał się o to.

 

Dwie sprzeczne opinie ;) deal na pewno był legalny, pytanie, czy wchodzi od 1 sierpnia czy w ogóle anulujemy wszystko? Jeśli anulujemy wszystko, to koniec pytań i wolę zostawić to bez komentarza.

 

 

Skoro nie można handlować przez 1.08 to nie można też podpisać żadnych papierów, bo byłyby one nieważne :grin:

 

W takich warunkach można by tylko przyjąć jakąś wersję, że umowa była ustna, co jak wiemy wartości zbytnio nie ma.

 

maxresdefault.jpg

 

Czyli nie można wymieniać rookies do końca lipca? :P to wymiana z prawami do Foxa i potem samym Foxem, jak przeszła? czy tylko mi śmierdzi tu wybrnięciem z sytuacji na siłę tak, aby Timi nie robił tych wymian? Umowa ustna, czyli, przepraszam MC za ten temat znowu, może z innymi rookasami było podobnie, nie pamiętam już ;p w zasadzie MC nie musiał oddawać Foxa do Mavs, bo była tylko umowa ustna? :P wydaje mi się, że 2 podobne/takie same kwestie, a 2 różne działania... jeśli coś ustaliliśmy, to się tego trzymajmy. Prawo nie działa wstecz - to podstawowa zasada - wydaje mi się, choć prawnikiem nie jestem... więc proszę o jakieś wyjaśnienia, choć podejrzewam, że w tej sytuacji i tak nic tego nie zmieni i deale są pewnie cofnięte i nie wejdą 1.08 :P trudno - muszę to zaakceptować i tyle, ale czuję się trochę oszukany ze względu na te nieścisłości i trochę to zniechęca mnie do dalszej gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprzeczne opinie ;) deal na pewno był legalny, pytanie, czy wchodzi od 1 sierpnia czy w ogóle anulujemy wszystko? Jeśli anulujemy wszystko, to koniec pytań i wolę zostawić to bez komentarza.

 

 

 

Czyli nie można wymieniać rookies do końca lipca? :tongue: to wymiana z prawami do Foxa i potem samym Foxem, jak przeszła? czy tylko mi śmierdzi tu wybrnięciem z sytuacji na siłę tak, aby Timi nie robił tych wymian? Umowa ustna, czyli, przepraszam MC za ten temat znowu, może z innymi rookasami było podobnie, nie pamiętam już ;p w zasadzie MC nie musiał oddawać Foxa do Mavs, bo była tylko umowa ustna? :tongue: wydaje mi się, że 2 podobne/takie same kwestie, a 2 różne działania... jeśli coś ustaliliśmy, to się tego trzymajmy. Prawo nie działa wstecz - to podstawowa zasada - wydaje mi się, choć prawnikiem nie jestem... więc proszę o jakieś wyjaśnienia, choć podejrzewam, że w tej sytuacji i tak nic tego nie zmieni i deale są pewnie cofnięte i nie wejdą 1.08 :tongue: trudno - muszę to zaakceptować i tyle, ale czuję się trochę oszukany ze względu na te nieścisłości i trochę to zniechęca mnie do dalszej gry...

 

Rookie można wymieniać w czasie draftu. Jeśli ich podpiszesz są off the table. 

 

Ale na jakiej podstawie mówisz, że na pewno był legalny, skoro był przeprowadzony przed terminem kiedy podpisanego rookasa można tknąć? MJ, no proszę Cię. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachnie absurdem.

 

Na miejscu MJ1 wszcząłbym awanturę i krzyczał o Orwellu. January i Człowiek Morza skubali równo i nikt nawet nie pierdnął. A jak zaczął golić, ktoś z 

Wypraszam sobie. Moje negocjacje to był długotrwały w warunkach ligi proces i nie wykorzystywałem kogoś niewiedzy.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na miejscu MJ1 wszcząłbym awanturę i krzyczał o Orwellu. January i Człowiek Morza skubali równo i nikt nawet nie pierdnął. A jak zaczął golić, ktoś z poza układu to od razu cofanie deali. Ja bym się wkurwił.

 

 

 

no tutaj masz rację - LAF został wydymany przez C_M bez wazeliny jak Billy King przez Ainge'a.

 

ale nie wiedziałem, że C_M jest z jakiegoś układu - twardy negocjator i lubi wkurzać sondowaniem rynku bez zamiaru sprzedaży zawodnika, ale że od razu łżeelita? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu MJ1 rzuciłbym grę z miejsca, bo został wyjebany równo. No, chyba że Timi to jego trzecie konto :tongue:

 

Mi to wygląda na klasycznego Orwella, gdzie wszystkie świnie są równe, ale jednak niektóre są równiejsze

 

Musiałbym wziąć Cię za Regisa więc. :(

 

Nie wiem o co Ci właściwie tak bardzo chodzi.

Wczoraj się okazało, że Timi został wyruchany i zupełnie nie ogarnął. Daliśmy wolną rękę MJ w decyzji i sam pisałem i karp  i Hurd też, że to jest jedynie w gestii MJ podjęcie decyzji.

 

Dziś się okazało, że ten cały młodzik był podpisany i nietransferowalny do 1.08. WIęc teraz piłeczka jest po stronie Timiego i to jego wolę wypada uszanować.

 

To akurat Ty wprowadzasz podwójne standardy. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tutaj masz rację - LAF został wydymany przez C_M bez wazeliny jak Billy King przez Ainge'a.

 

ale nie wiedziałem, że C_M jest z jakiegoś układu - twardy negocjator i lubi wkurzać sondowaniem rynku bez zamiaru sprzedaży zawodnika, ale że od razu łżeelita?  :smile:

 

Ronnie Artesticsa też wydymał, bo GM Pacers nie wiedział o niegwarantowanych kontraktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.